Gå til hovedindhold

BlueWalker Powerwalker Vfi 1000 At Ups-enhed Dobbeltkonvertering (online) 1 Kva 900 W 3 Ac Stikkontakt(er)

BlueWalkerUPS-nødstrømsforsyningEAN: 4260074982459
Pris fra 1.584 krtil 2.519 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 935 kr (37% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.548 kr 14. maj

Sammenlign priser på Powerwalker Vfi 1000 At Ups-enhed Dobbeltkonvertering (online) 1 Kva 900 W 3 Ac Stikkontakt(er) og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1584 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
PowerWalker VFI 1000 AT UPS 900Watt 1000VA
1.584 kr
Til butik
PowerWalker VFI 1000 AT UPS 900Watt 1000VA billede

Produktinformation

PowerWalker VFI 1000 AT - UPS - AC 80 - 300 V - 900 watt - 1000 VA - 9 At - RS-232, USB - output-stikforbindelser: 3

Produktspecifikationer

Mærke: BlueWalker
Artikel nr.: 10122180
EAN: 4260074982459
Varenr.: 995831145
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
BlueWalker 10122180 - PowerWalker VFI AT - 1000VA/900W - On-Line UPS
1.699 kr
Til butik
BlueWalker 10122180 - PowerWalker VFI AT - 1000VA/900W - On-Line UPS billede

Produktinformation

PowerWalker VFI AT 1000VA/900W UPS med IEC C14 Udgangsstik Typer Specifikationer Output strømkapacitet (VA): 1000VA Udgangseffekt (W): 900W Topologi: On-Line Bølgeform: Pure Sine Wave Udgangsstik Typer: 3 x Schuko CEE 7/3 Indgangsstik Typer: IEC C14Highlights AVR LCD Display Intelligent Slot...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: BlueWalker
Kategori: UPS
Artikel nr.: 10122180
EAN: 4260074982459
Varenr.: 2978047
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Powerwalker Vfi 1000 At Ups-enhed Dobbeltkonvertering (online) 1 Kva 900 W 3 Ac Stikkontakt(er)
-0%1.811 kr
Før 1.811,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
PowerWalker VFI 1000 AT uninterruptible
2.219 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
PowerWalker VFI 1000 AT UPS med USB
2.499 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
PowerWalker VFI 1000 AT UPS med USB
2.519 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Powerwalker Vfi 1000 At Ups-enhed Dobbeltkonvertering (online) 1 Kva 900 W 3 Ac Stikkontakt(er) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Powerwalker Vfi 1000 At Ups-enhed Dobbeltkonvertering (online) 1 Kva 900 W 3 Ac Stikkontakt(er) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.584 kr1.584 krKøb
2Proshop DK1.699 kr1.699 krKøb
3Dustin DK1.811 kr1.897,25 krKøb
4Ultrashop2.219 kr2.219 krKøb
5Boligcenter DK2.499 kr2.499 krKøb
6Vivas DK2.519 kr3.718 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Powerwalker Vfi 1000 At Ups-enhed Dobbeltkonvertering (online) 1 Kva 900 W 3 Ac Stikkontakt(er)

PriceData har fulgt prisen på Powerwalker Vfi 1000 At Ups-enhed Dobbeltkonvertering (online) 1 Kva 900 W 3 Ac Stikkontakt(er) i 186 dage. Laveste pris i perioden er 1.548 kr (registreret d. 24. december 2025), højeste er 1.793 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.664 kr.

Den nuværende pris på 1.584 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 21 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 34 prisændringer for Powerwalker Vfi 1000 At Ups-enhed Dobbeltkonvertering (online) 1 Kva 900 W 3 Ac Stikkontakt(er). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 34 prisændringer for Powerwalker Vfi 1000 At Ups-enhed Dobbeltkonvertering (online) 1 Kva 900 W 3 Ac Stikkontakt(er) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 20261.584 kr36 kr (2%)
14. maj 20261.548 kr2 kr (0%)
8. maj 20261.550 kr2 kr (0%)
6. maj 20261.552 kr139 kr (8%)
3. maj 20261.691 kr8 kr (0%)
2. maj 20261.699 kr20 kr (1%)
1. maj 20261.719 kr55 kr (3%)
25. apr. 20261.774 kr75 kr (4%)
24. apr. 20261.699 kr8 kr (0%)
20. apr. 20261.691 kr8 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret