Gå til hovedindhold

BlueWalker Powerwalker Vfi 2000 Cg Pf1 Ups-enhed Dobbeltkonvertering (online) 2 Kva 2000 W 8 Ac Stikkontakt(er)

BlueWalkerUPS-nødstrømsforsyningEAN: 4260074979930
Pris fra 5.408 krtil 6.874 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 1.466 kr (21% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 5.389 kr 7. mar.

Sammenlign priser på Powerwalker Vfi 2000 Cg Pf1 Ups-enhed Dobbeltkonvertering (online) 2 Kva 2000 W 8 Ac Stikkontakt(er) og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 5408 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
PowerWalker VFI 2000 CG PF1 UPS 2000Watt 2000VA
5.408 kr
Til butik
PowerWalker VFI 2000 CG PF1 UPS 2000Watt 2000VA billede

Produktinformation

PowerWalker VFI 2000 CG PF1 - UPS - 2000 watt - 2000 VA - 7 At - RS-232, USB - output-stikforbindelser: 8

Produktspecifikationer

Mærke: BlueWalker
Artikel nr.: 10122110
EAN: 4260074979930
Varenr.: 992559406
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
BlueWalker 10122110 - PowerWalker VFI CG PF1 - 2000VA/2000W - On-Line UPS
5.766 kr
Til butik
BlueWalker 10122110 - PowerWalker VFI CG PF1 - 2000VA/2000W - On-Line UPS billede

Produktinformation

PowerWalker VFI CG PF1 2000VA/2000W UPS med IEC C20 Udgangsstik Typer Specifikationer Output strømkapacitet (VA): 2000VA Udgangseffekt (W): 2000W Topologi: On-Line Bølgeform: Pure Sine Wave Udgangsstik Typer: 8 x IEC C13 Indgangsstik Typer: IEC C20Highlights EPO Function LCD Display Intelligent Slot...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: BlueWalker
Kategori: UPS
Artikel nr.: 10122110
EAN: 4260074979930
Varenr.: 2607804
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Powerwalker Vfi 2000 Cg Pf1 Ups-enhed Dobbeltkonvertering (online) 2 Kva 2000 W 8 Ac Stikkontakt(er)
6.874 kr
Til butik
Powerwalker Vfi 2000 Cg Pf1 Ups-enhed Dobbeltkonvertering (online) 2 Kva 2000 W 8 Ac Stikkontakt(er) billede

Produktinformation

Dobbeltkonverterende online-strøm leverer ren, uafbrudt udgang 2 kVA, 2000 W kapacitet understøtter servere og kritisk netværksudstyr 8 C13-udtag og C20-indgang gør enhedstilkoblinger nemmere LCD med USB og RS-232 gør overvågning nemmere, ViewPower giver kontrol 1 % spændingsregulering, 2 % THD og overspændingsbeskyttelse beskytter følsomt udstyr...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Powerwalker
Kategori: UPS server & netværk
Artikel nr.: 10122110
EAN: 4260074979930
Varenr.: 5011349803

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Powerwalker Vfi 2000 Cg Pf1 Ups-enhed Dobbeltkonvertering (online) 2 Kva 2000 W 8 Ac Stikkontakt(er) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Powerwalker Vfi 2000 Cg Pf1 Ups-enhed Dobbeltkonvertering (online) 2 Kva 2000 W 8 Ac Stikkontakt(er) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK5.408 kr5.408 krKøb
2Proshop DK5.766 kr5.766 krKøb
3Dustin DK6.874 kr6.960,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Powerwalker Vfi 2000 Cg Pf1 Ups-enhed Dobbeltkonvertering (online) 2 Kva 2000 W 8 Ac Stikkontakt(er)

PriceData har fulgt prisen på Powerwalker Vfi 2000 Cg Pf1 Ups-enhed Dobbeltkonvertering (online) 2 Kva 2000 W 8 Ac Stikkontakt(er) i 173 dage. Laveste pris i perioden er 5.380 kr (registreret d. 8. januar 2026), højeste er 5.919 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 5.416 kr.

Den nuværende pris på 5.408 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 21 prisfald og 31 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 53 prisændringer for Powerwalker Vfi 2000 Cg Pf1 Ups-enhed Dobbeltkonvertering (online) 2 Kva 2000 W 8 Ac Stikkontakt(er). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 53 prisændringer for Powerwalker Vfi 2000 Cg Pf1 Ups-enhed Dobbeltkonvertering (online) 2 Kva 2000 W 8 Ac Stikkontakt(er) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 20265.408 kr1 kr (0%)
25. maj 20265.407 kr2 kr (0%)
23. maj 20265.409 kr8 kr (0%)
22. maj 20265.417 kr7 kr (0%)
20. maj 20265.410 kr1 kr (0%)
18. maj 20265.409 kr2 kr (0%)
17. maj 20265.407 kr1 kr (0%)
14. maj 20265.408 kr1 kr (0%)
13. maj 20265.407 kr2 kr (0%)
12. maj 20265.405 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret