Gå til hovedindhold

BlueWalker 10122042 - PowerWalker VFI TG - 2000VA/1800W - On-Line UPS

BlueWalkerUPS-nødstrømsforsyningEAN: 4260074978315
Pris fra 2.997 krtil 3.669 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 672 kr (18% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.899 kr 6. maj

Sammenlign priser på BlueWalker 10122042 - PowerWalker VFI TG - 2000VA/1800W - On-Line UPS og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2997 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
BlueWalker PowerWalker UPS VFI 2000 TG
2.997 kr
Til butik
BlueWalker PowerWalker UPS VFI 2000 TG billede

Produktinformation

BlueWalker PowerWalker UPS VFI 2000 TG - Online, 2000VA 1800W, HID Power Device, 4x IEC, USB, RS-232, EPO - UPS / strømbeskyttelse UPS og UPS-batteri

Produktspecifikationer

Kategori: strømbeskyttelse
Artikel nr.: 10122042
EAN: 4260074978315
Varenr.: 925462
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
PowerWalker VFI 2000 TG UPS 1800Watt 2000VA
3.079 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
BlueWalker 10122042 - PowerWalker VFI TG - 2000VA/1800W - On-Line UPS
3.090 kr
Til butik
BlueWalker 10122042 - PowerWalker VFI TG - 2000VA/1800W - On-Line UPS billede

Produktinformation

PowerWalker VFI TG 2000VA/1800W UPS med IEC C14 Udgangsstik Typer Specifikationer Output strømkapacitet (VA): 2000VA Udgangseffekt (W): 1800W Topologi: On-Line Bølgeform: Pure Sine Wave Udgangsstik Typer: 4 x IEC C13 Indgangsstik Typer: IEC C14Highlights AVR Intelligent Slot USB connection...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: BlueWalker
Kategori: UPS
Artikel nr.: 10122042
EAN: 4260074978315
Varenr.: 2577273
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Powerwalker Vfi 2000 Tg
3.249 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
UPS PowerWalker VFI 2000 TG online, 2 kVA / 1.800 W, 4x C13
-5%3.599 kr
Før 3.799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
UPS PowerWalker VFI 2000 TG online, 2 kVA / 1.800 W, 4x C13
-5%3.619 kr
Før 3.819 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
PowerWalker VFI 2000 TG Online UPS 2000VA
3.669 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BlueWalker 10122042 - PowerWalker VFI TG - 2000VA/1800W - On-Line UPS koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BlueWalker 10122042 - PowerWalker VFI TG - 2000VA/1800W - On-Line UPS koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Komplett DK2.997 kr2.997 krKøb
2CompuMail DK3.079 kr3.079 krKøb
3Proshop DK3.090 kr3.090 krKøb
4Dustin DK3.249 kr3.335,25 krKøb
5Boligcenter DK3.599 kr3.599 krKøb
6Vivas DK3.619 kr3.858 krKøb
7Ultrashop3.669 kr3.669 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for BlueWalker 10122042 - PowerWalker VFI TG - 2000VA/1800W - On-Line UPS

PriceData har fulgt prisen på BlueWalker 10122042 - PowerWalker VFI TG - 2000VA/1800W - On-Line UPS i 181 dage. Laveste pris i perioden er 2.897 kr (registreret d. 26. januar 2026), højeste er 3.077 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.923 kr.

Den nuværende pris på 2.997 kr er 3% over normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 21 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 39 prisændringer for BlueWalker 10122042 - PowerWalker VFI TG - 2000VA/1800W - On-Line UPS. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 39 prisændringer for BlueWalker 10122042 - PowerWalker VFI TG - 2000VA/1800W - On-Line UPS de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
14. maj 20262.997 kr98 kr (3%)
6. maj 20262.899 kr1 kr (0%)
4. maj 20262.900 kr1 kr (0%)
1. maj 20262.899 kr98 kr (3%)
30. apr. 20262.997 kr98 kr (3%)
25. apr. 20262.899 kr1 kr (0%)
22. apr. 20262.900 kr2 kr (0%)
20. apr. 20262.902 kr2 kr (0%)
29. mar. 20262.900 kr2 kr (0%)
28. mar. 20262.902 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret