Gå til hovedindhold

BlueWalker 10122114 - PowerWalker VFI RMG PF1 - 2000VA/2000W - On-Line UPS

BlueWalkerUPS-nødstrømsforsyningEAN: 4260074979978
Pris fra 6.182 krtil 6.674 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 492 kr (7% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på BlueWalker 10122114 - PowerWalker VFI RMG PF1 - 2000VA/2000W - On-Line UPS og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 6182 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
PowerWalker VFI 2000 RMG PF1 UPS
6.182 kr
Til butik
PowerWalker VFI 2000 RMG PF1 UPS billede

Produktinformation

PowerWalker VFI 2000 RMG PF1 - UPS (stativ-monterbar / ekstern) - 2000 watt - 2000 VA - 7 At - RS-232, USB - output-stikforbindelser: 8 - 2U

Produktspecifikationer

Mærke: BlueWalker
Artikel nr.: 10122114
EAN: 4260074979978
Varenr.: 992597873
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
BlueWalker 10122114 - PowerWalker VFI RMG PF1 - 2000VA/2000W - On-Line UPS
6.512 kr
Til butik
BlueWalker 10122114 - PowerWalker VFI RMG PF1 - 2000VA/2000W - On-Line UPS billede

Produktinformation

PowerWalker VFI RMG PF1 2000VA/2000W UPS med IEC C20 Udgangsstik Typer Specifikationer Output strømkapacitet (VA): 2000VA Udgangseffekt (W): 2000W Topologi: On-Line Bølgeform: Pure Sine Wave Udgangsstik Typer: 8 x IEC C13 Indgangsstik Typer: IEC C20Highlights Unity Power Factor 1.0 LCD Display Intelligent Slot...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: BlueWalker
Kategori: UPS
Artikel nr.: 10122114
EAN: 4260074979978
Varenr.: 2607797
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Powerwalker Vfi 2000 Rmg 2000va 2000w
6.674 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BlueWalker 10122114 - PowerWalker VFI RMG PF1 - 2000VA/2000W - On-Line UPS koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BlueWalker 10122114 - PowerWalker VFI RMG PF1 - 2000VA/2000W - On-Line UPS koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK6.182 kr6.182 krKøb
2Proshop DK6.512 kr6.512 krKøb
3Dustin DK6.674 kr7.172,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for BlueWalker 10122114 - PowerWalker VFI RMG PF1 - 2000VA/2000W - On-Line UPS

PriceData har fulgt prisen på BlueWalker 10122114 - PowerWalker VFI RMG PF1 - 2000VA/2000W - On-Line UPS i 182 dage. Laveste pris i perioden er 5.406,15 kr (registreret d. 24. januar 2026), højeste er 6.786 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 6.535 kr.

Den nuværende pris på 6.182 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 35 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 52 prisændringer for BlueWalker 10122114 - PowerWalker VFI RMG PF1 - 2000VA/2000W - On-Line UPS. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 52 prisændringer for BlueWalker 10122114 - PowerWalker VFI RMG PF1 - 2000VA/2000W - On-Line UPS de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20266.182 kr1 kr (0%)
28. maj 20266.183 kr1 kr (0%)
25. maj 20266.182 kr1 kr (0%)
23. maj 20266.183 kr10 kr (0%)
22. maj 20266.193 kr8 kr (0%)
20. maj 20266.185 kr1 kr (0%)
18. maj 20266.184 kr328 kr (5%)
17. apr. 20266.512 kr57 kr (1%)
16. apr. 20266.569 kr186 kr (3%)
11. mar. 20266.383 kr976,85 kr (18%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret