Gå til hovedindhold

BlueWalker 10122199 - PowerWalker VFI ICR IoT - 3000VA/3000W - On-Line UPS

BlueWalkerUPS-nødstrømsforsyningEAN: 4260074982909
Pris fra 5.128 krtil 6.519 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 1.391 kr (21% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 5.099 kr 14. maj

Sammenlign priser på BlueWalker 10122199 - PowerWalker VFI ICR IoT - 3000VA/3000W - On-Line UPS og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 5128 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
PowerWalker VFI 3000 ICR IoT UPS
5.128 kr
Til butik
PowerWalker VFI 3000 ICR IoT UPS billede

Produktinformation

PowerWalker VFI 3000 ICR IoT - UPS (stativ-monterbar / ekstern) - 3000 watt - 3000 VA - 9 At - Ethernet, RS-232, USB - output-stikforbindelser: 9

Produktspecifikationer

Mærke: BlueWalker
Artikel nr.: 10122199
EAN: 4260074982909
Varenr.: 998946748
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
BlueWalker 10122199 - PowerWalker VFI ICR IoT - 3000VA/3000W - On-Line UPS
5.445 kr
Til butik
BlueWalker 10122199 - PowerWalker VFI ICR IoT - 3000VA/3000W - On-Line UPS billede

Produktinformation

PowerWalker VFI ICR IoT 3000VA/3000W UPS med IEC C20 Udgangsstik Typer Specifikationer Output strømkapacitet (VA): 3000VA Udgangseffekt (W): 3000W Topologi: On-Line Bølgeform: Pure Sine Wave Udgangsstik Typer: 8 x IEC C13 + 1 x IEC C19 Indgangsstik Typer: IEC C20Highlights Unity Power Factor 1.0 LCD Display Optimized Battery Management...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: BlueWalker
Kategori: UPS
Artikel nr.: 10122199
EAN: 4260074982909
Varenr.: 2979280
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Powerwalker Vfi 3000 Icr Iot
5.749 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
PowerWalker VFI 3000 ICR IoT UPS
6.429 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
UPS online - PowerWalker VFI 3000 ICR IoT, 3 kVA / 3000 W, 2U rack/tower
-7%6.499 kr
Før 6.999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
UPS online - PowerWalker VFI 3000 ICR IoT, 3 kVA / 3000 W, 2U rack/tower
-7%6.519 kr
Før 7.019 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BlueWalker 10122199 - PowerWalker VFI ICR IoT - 3000VA/3000W - On-Line UPS koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BlueWalker 10122199 - PowerWalker VFI ICR IoT - 3000VA/3000W - On-Line UPS koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK5.128 kr5.128 krKøb
2Proshop DK5.445 kr5.445 krKøb
3Dustin DK5.749 kr6.247,75 krKøb
4Ultrashop6.429 kr6.429 krKøb
5Boligcenter DK6.499 kr6.499 krKøb
6Vivas DK6.519 kr7.718 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for BlueWalker 10122199 - PowerWalker VFI ICR IoT - 3000VA/3000W - On-Line UPS

PriceData har fulgt prisen på BlueWalker 10122199 - PowerWalker VFI ICR IoT - 3000VA/3000W - On-Line UPS i 178 dage. Laveste pris i perioden er 4.610 kr (registreret d. 8. januar 2026), højeste er 5.749 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 5.242 kr.

Den nuværende pris på 5.128 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 32 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 51 prisændringer for BlueWalker 10122199 - PowerWalker VFI ICR IoT - 3000VA/3000W - On-Line UPS. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 51 prisændringer for BlueWalker 10122199 - PowerWalker VFI ICR IoT - 3000VA/3000W - On-Line UPS de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20265.128 kr15 kr (0%)
31. maj 20265.143 kr10 kr (0%)
30. maj 20265.153 kr54 kr (1%)
14. maj 20265.099 kr51 kr (1%)
8. maj 20265.150 kr4 kr (0%)
7. maj 20265.154 kr1 kr (0%)
6. maj 20265.155 kr7 kr (0%)
5. maj 20265.162 kr3 kr (0%)
30. apr. 20265.165 kr3 kr (0%)
29. apr. 20265.168 kr3 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret