Gå til hovedindhold

BlueWalker PowerWalker VFI 1000 ICR IoT UPS - online dobbeltkonvertering, 1 kVA/1000 W, 8x C13

BlueWalkerUPS-nødstrømsforsyningEAN: 4260074982879
Pris fra 3.114 krtil 4.874 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 1.760 kr (36% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på PowerWalker VFI 1000 ICR IoT UPS - online dobbeltkonvertering, 1 kVA/1000 W, 8x C13 og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3114 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
PowerWalker VFI 1000 ICR IoT UPS
3.114 kr
Til butik
PowerWalker VFI 1000 ICR IoT UPS billede

Produktinformation

PowerWalker VFI 1000 ICR IoT - UPS (stativ-monterbar / ekstern) - 1000 watt - 1000 VA - 7 At - Ethernet, RS-232, USB - output-stikforbindelser: 8

Produktspecifikationer

Mærke: BlueWalker
Artikel nr.: 10122196
EAN: 4260074982879
Varenr.: 998946745
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
BlueWalker 10122196 - PowerWalker VFI ICR IoT - 1000VA/1000W - On-Line UPS
3.238 kr
Til butik
BlueWalker 10122196 - PowerWalker VFI ICR IoT - 1000VA/1000W - On-Line UPS billede

Produktinformation

PowerWalker VFI ICR IoT 1000VA/1000W UPS med IEC C14 Udgangsstik Typer Specifikationer Output strømkapacitet (VA): 1000VA Udgangseffekt (W): 1000W Topologi: On-Line Bølgeform: Pure Sine Wave Udgangsstik Typer: 8 x IEC C13 Indgangsstik Typer: IEC C14Highlights Unity Power Factor 1.0 LCD Display Optimized Battery Management...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: BlueWalker
Kategori: UPS
Artikel nr.: 10122196
EAN: 4260074982879
Varenr.: 2974176
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
PowerWalker VFI 1000 ICR IoT, 1000VA/1000W
3.391 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
PowerWalker VFI 1000 ICR IoT UPS - online dobbeltkonvertering, 1 kVA/1000 W, 8x C13
-7%3.799 kr
Før 4.099 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
PowerWalker VFI 1000 ICR IoT UPS - online dobbeltkonvertering, 1 kVA/1000 W, 8x C13
-7%3.819 kr
Før 4.119 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
PowerWalker VFI 1000 ICR IoT UPS
3.859 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Powerwalker Vfi 1000 Icr Iot
4.874 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PowerWalker VFI 1000 ICR IoT UPS - online dobbeltkonvertering, 1 kVA/1000 W, 8x C13 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PowerWalker VFI 1000 ICR IoT UPS - online dobbeltkonvertering, 1 kVA/1000 W, 8x C13 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK3.114 kr3.114 krKøb
2Proshop DK3.238 kr3.238 krKøb
3WATTOO.DK3.391 kr3.391 krKøb
4Boligcenter DK3.799 kr3.799 krKøb
5Vivas DK3.819 kr4.008 krKøb
6Ultrashop3.859 kr3.859 krKøb
7Dustin DK4.874 kr4.960,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for PowerWalker VFI 1000 ICR IoT UPS - online dobbeltkonvertering, 1 kVA/1000 W, 8x C13

PriceData har fulgt prisen på PowerWalker VFI 1000 ICR IoT UPS - online dobbeltkonvertering, 1 kVA/1000 W, 8x C13 i 180 dage. Laveste pris i perioden er 3.020 kr (registreret d. 30. december 2025), højeste er 3.377 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.193 kr.

Den nuværende pris på 3.114 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 41 prisfald og 32 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 74 prisændringer for PowerWalker VFI 1000 ICR IoT UPS - online dobbeltkonvertering, 1 kVA/1000 W, 8x C13. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 74 prisændringer for PowerWalker VFI 1000 ICR IoT UPS - online dobbeltkonvertering, 1 kVA/1000 W, 8x C13 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 20263.114 kr5 kr (0%)
22. maj 20263.119 kr4 kr (0%)
20. maj 20263.115 kr123 kr (4%)
19. maj 20263.238 kr121 kr (4%)
17. maj 20263.359 kr3 kr (0%)
15. maj 20263.362 kr5 kr (0%)
14. maj 20263.357 kr10 kr (0%)
13. maj 20263.367 kr5 kr (0%)
10. maj 20263.372 kr1 kr (0%)
8. maj 20263.373 kr19 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret