Gå til hovedindhold

BlueWalker UPS PowerWalker VFI 1000 TG - online/dobbeltkonvertering, 1 kVA / 900 W, 4 stk. AC-udtag

BlueWalkerUPS-nødstrømsforsyningEAN: 4260074978308
Pris fra 1.670 krtil 2.379 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 709 kr (30% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.667 kr 14. maj

Sammenlign priser på UPS PowerWalker VFI 1000 TG - online/dobbeltkonvertering, 1 kVA / 900 W, 4 stk. AC-udtag og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1670 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
PowerWalker VFI 1000 TG UPS 900Watt 1000VA
1.670 kr
Til butik
PowerWalker VFI 1000 TG UPS 900Watt 1000VA billede

Produktinformation

PowerWalker VFI 1000 TG - UPS - 900 watt - 1000 VA - 9 At - RS-232, USB - output-stikforbindelser: 4

Produktspecifikationer

Mærke: BlueWalker
Artikel nr.: 10122041
EAN: 4260074978308
Varenr.: 991592028
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
BlueWalker PowerWalker UPS VFI 1000 TG
1.795 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
BlueWalker 10122041 - PowerWalker VFI TG - 1000VA/900W - On-Line UPS
1.831 kr
Til butik
BlueWalker 10122041 - PowerWalker VFI TG - 1000VA/900W - On-Line UPS billede

Produktinformation

PowerWalker VFI TG 1000VA/900WW UPS med IEC C14 Udgangsstik Typer Specifikationer Output strømkapacitet (VA): 1000VA Udgangseffekt (W): 900WW Topologi: On-Line Bølgeform: Pure Sine Wave Udgangsstik Typer: 4 x IEC C13 Indgangsstik Typer: IEC C14Highlights AVR Intelligent Slot USB connection...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: BlueWalker
Kategori: UPS
Artikel nr.: 10122041
EAN: 4260074978308
Varenr.: 2579526
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Powerwalker Vfi 1000 Tg
1.999 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
UPS PowerWalker VFI 1000 TG - online/dobbeltkonvertering, 1 kVA / 900 W, 4 stk. AC-udtag
2.199 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
UPS PowerWalker VFI 1000 TG - online/dobbeltkonvertering, 1 kVA / 900 W, 4 stk. AC-udtag
2.219 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
PowerWalker VFI 1000 TG
2.379 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad UPS PowerWalker VFI 1000 TG - online/dobbeltkonvertering, 1 kVA / 900 W, 4 stk. AC-udtag koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad UPS PowerWalker VFI 1000 TG - online/dobbeltkonvertering, 1 kVA / 900 W, 4 stk. AC-udtag koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.670 kr1.670 krKøb
2Komplett DK1.795 kr1.795 krKøb
3Proshop DK1.831 kr1.831 krKøb
4Dustin DK1.999 kr2.085,25 krKøb
5Boligcenter DK2.199 kr2.199 krKøb
6Vivas DK2.219 kr2.388 krKøb
7Ultrashop2.379 kr2.379 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for UPS PowerWalker VFI 1000 TG - online/dobbeltkonvertering, 1 kVA / 900 W, 4 stk. AC-udtag

PriceData har fulgt prisen på UPS PowerWalker VFI 1000 TG - online/dobbeltkonvertering, 1 kVA / 900 W, 4 stk. AC-udtag i 180 dage. Laveste pris i perioden er 1.665 kr (registreret d. 26. december 2025), højeste er 1.795 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.688 kr.

Den nuværende pris på 1.670 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 35 prisændringer for UPS PowerWalker VFI 1000 TG - online/dobbeltkonvertering, 1 kVA / 900 W, 4 stk. AC-udtag. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 35 prisændringer for UPS PowerWalker VFI 1000 TG - online/dobbeltkonvertering, 1 kVA / 900 W, 4 stk. AC-udtag de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20261.670 kr2 kr (0%)
27. maj 20261.668 kr1 kr (0%)
14. maj 20261.667 kr2 kr (0%)
8. maj 20261.669 kr1 kr (0%)
6. maj 20261.670 kr3 kr (0%)
5. maj 20261.673 kr1 kr (0%)
30. apr. 20261.674 kr1 kr (0%)
29. apr. 20261.675 kr1 kr (0%)
21. apr. 20261.674 kr1 kr (0%)
18. apr. 20261.675 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret