Gå til hovedindhold

BlueWalker PowerWalker VI 3000 RLP, Interaktivt indgangsstik, 3 kVA, 2700 W, Ren sinus, 165 V, 290 V

BlueWalkerUPS-nødstrømsforsyningEAN: 4260074983807
Pris fra 4.970 krtil 6.499 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 1.529 kr (24% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på PowerWalker VI 3000 RLP, Interaktivt indgangsstik, 3 kVA, 2700 W, Ren sinus, 165 V, 290 V og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 4970 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
PowerWalker VI 3000 RLP UPS
4.970 kr
Til butik
PowerWalker VI 3000 RLP UPS billede

Produktinformation

PowerWalker VI 3000 RLP - UPS (rackversion) - AC 165-290 V - 2700 watt - 3000 VA - 1-faset - 9 At - RS-232, USB - output-stikforbindelser: 8 - 2U

Produktspecifikationer

Mærke: BlueWalker
Artikel nr.: 10121193
EAN: 4260074983807
Varenr.: 1000851130
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
PowerWalker VI 3000 RLP, Interaktivt indgangsstik, 3 kVA, 2700 W, Ren sinus, 165 V, 290 V
5.271 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
BlueWalker 10121193 - PowerWalker VI RLP - 3000VA/2700W - Line Interactive UPS
5.322 kr
Til butik
BlueWalker 10121193 - PowerWalker VI RLP - 3000VA/2700W - Line Interactive UPS billede

Produktinformation

PowerWalker VI RLP 3000VA/2700W UPS med IEC C20 Udgangsstik Typer Specifikationer Output strømkapacitet (VA): 3000VA Udgangseffekt (W): 2700W Topologi: Line Interactive Bølgeform: Pure Sine Wave Udgangsstik Typer: 8 x IEC C13 Indgangsstik Typer: IEC C20Highlights AVR Intelligent Slot Programmable Outlets...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: BlueWalker
Kategori: UPS
Artikel nr.: 10121193
EAN: 4260074983807
Varenr.: 3306676
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
PowerWalker VI 3000 RLP Line-Interactive
5.989 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
UPS strømforsyning PowerWalker VI 3000 RLP - Line-Interactive, 3 kVA / 2.700 W, 8 udtag
-15%6.099 kr
Før 7.199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
UPS strømforsyning PowerWalker VI 3000 RLP - Line-Interactive, 3 kVA / 2.700 W, 8 udtag
-15%6.119 kr
Før 7.219 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Powerwalker Vi3000 Rlp 3000va/2700w
6.499 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PowerWalker VI 3000 RLP, Interaktivt indgangsstik, 3 kVA, 2700 W, Ren sinus, 165 V, 290 V koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PowerWalker VI 3000 RLP, Interaktivt indgangsstik, 3 kVA, 2700 W, Ren sinus, 165 V, 290 V koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK4.970 kr4.970 krKøb
2CS MEGASTORE DK5.271 kr5.470 krKøb
3Proshop DK5.322 kr5.322 krKøb
4Ultrashop5.989 kr5.989 krKøb
5Boligcenter DK6.099 kr6.099 krKøb
6Vivas DK6.119 kr7.318 krKøb
7Dustin DK6.499 kr6.585,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for PowerWalker VI 3000 RLP, Interaktivt indgangsstik, 3 kVA, 2700 W, Ren sinus, 165 V, 290 V

PriceData har fulgt prisen på PowerWalker VI 3000 RLP, Interaktivt indgangsstik, 3 kVA, 2700 W, Ren sinus, 165 V, 290 V i 183 dage. Laveste pris i perioden er 4.927 kr (registreret d. 10. januar 2026), højeste er 5.712 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 5.011 kr.

Den nuværende pris på 4.970 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 24 prisfald og 22 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 45 prisændringer for PowerWalker VI 3000 RLP, Interaktivt indgangsstik, 3 kVA, 2700 W, Ren sinus, 165 V, 290 V. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 45 prisændringer for PowerWalker VI 3000 RLP, Interaktivt indgangsstik, 3 kVA, 2700 W, Ren sinus, 165 V, 290 V de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20264.970 kr193 kr (4%)
28. maj 20265.163 kr193 kr (4%)
23. maj 20264.970 kr7 kr (0%)
22. maj 20264.977 kr7 kr (0%)
20. maj 20264.970 kr2 kr (0%)
14. maj 20264.972 kr2 kr (0%)
6. maj 20264.970 kr2 kr (0%)
4. maj 20264.972 kr2 kr (0%)
25. apr. 20264.970 kr2 kr (0%)
24. apr. 20264.972 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret