Gå til hovedindhold

BlueWalker PowerWalker PWB12 Series PWB12-9 - UPS-batteri - 1 x batteri - Blysyre - 9 Ah - for PowerWalker VI 1000 RLP, VI 2000 RLP, VI 3000 RLP Battery Pack BP I240R-20x9Ah

BlueWalkerUPS-nødstrømsforsyningEAN: 4260074978148
Pris fra 268 krtil 552 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 284 kr (51% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 245 kr 13. maj

Sammenlign priser på PowerWalker PWB12 Series PWB12-9 - UPS-batteri - 1 x batteri - Blysyre - 9 Ah - for PowerWalker VI 1000 RLP, VI 2000 RLP, VI 3000 RLP Battery Pack BP I240R-20x9Ah og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 268 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
BlueWalker PW PWB12-9
268 kr
Til butik
BlueWalker PW PWB12-9 billede

Produktinformation

BlueWalker PW PWB12-9 - VRLA AGM Lead Gel 12V 9Ah Battery - UPS / strømbeskyttelse UPS og UPS-batteri

Produktspecifikationer

Kategori: strømbeskyttelse
Artikel nr.: 91010091
EAN: 4260074978148
Varenr.: 893784
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
BlueWalker PowerWalker PWB12-9 12V/9Ah
291 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Powerwalker Pwb12 Series Pwb12-9
-0%311 kr
Før 311,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Powerwalker Pwb12 Series Pwb12-9 billede

Produktinformation

Forseglet VRLA-design giver vedligeholdelsesfri backup til UPS og kommunikationsudstyr 12 V 9 Ah kapacitet leverer stabil energi til moderate belastninger og korte strømafbrydelser Kompakt 99 x 65 x 151 mm profil passer i tætte racks og telekomkabinetter 127,5 A kortslutningsstrøm giver ekstra robusthed under krævende forhold Omkostningseffektiv konstruktion i industrikvalitet forenkler implementering og vedligeholdelse...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Powerwalker
Kategori: Udskiftningsbatterier
Artikel nr.: 91010091
EAN: 4260074978148
Varenr.: 5011233444
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
PowerWalker Battery 12V/9Ah PWB12-9
379 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
PowerWalker PWB12 Series PWB12-9 - UPS-batteri - 1 x batteri - Blysyre - 9 Ah - for PowerWalker VI 1000 RLP, VI 2000 RLP, VI 3000 RLP Battery Pack BP I240R-20x9Ah
552 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PowerWalker PWB12 Series PWB12-9 - UPS-batteri - 1 x batteri - Blysyre - 9 Ah - for PowerWalker VI 1000 RLP, VI 2000 RLP, VI 3000 RLP Battery Pack BP I240R-20x9Ah koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PowerWalker PWB12 Series PWB12-9 - UPS-batteri - 1 x batteri - Blysyre - 9 Ah - for PowerWalker VI 1000 RLP, VI 2000 RLP, VI 3000 RLP Battery Pack BP I240R-20x9Ah koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Komplett DK268 kr268 krKøb
2Proshop DK291 kr330 krKøb
3Dustin DK311 kr397,25 krKøb
4Ultrashop379 kr379 krKøb
5CS MEGASTORE DK552 kr591 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for PowerWalker PWB12 Series PWB12-9 - UPS-batteri - 1 x batteri - Blysyre - 9 Ah - for PowerWalker VI 1000 RLP, VI 2000 RLP, VI 3000 RLP Battery Pack BP I240R-20x9Ah

PriceData har fulgt prisen på PowerWalker PWB12 Series PWB12-9 - UPS-batteri - 1 x batteri - Blysyre - 9 Ah - for PowerWalker VI 1000 RLP, VI 2000 RLP, VI 3000 RLP Battery Pack BP I240R-20x9Ah i 166 dage. Laveste pris i perioden er 245 kr (registreret d. 13. maj 2026), højeste er 268 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 258 kr.

Den nuværende pris på 268 kr er 4% over normalprisen. Prisen er steget 9% den seneste måned. Der er registreret 2 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for PowerWalker PWB12 Series PWB12-9 - UPS-batteri - 1 x batteri - Blysyre - 9 Ah - for PowerWalker VI 1000 RLP, VI 2000 RLP, VI 3000 RLP Battery Pack BP I240R-20x9Ah. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for PowerWalker PWB12 Series PWB12-9 - UPS-batteri - 1 x batteri - Blysyre - 9 Ah - for PowerWalker VI 1000 RLP, VI 2000 RLP, VI 3000 RLP Battery Pack BP I240R-20x9Ah de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026268 kr7 kr (3%)
22. maj 2026261 kr16 kr (7%)
13. maj 2026245 kr23 kr (9%)
9. jan. 2026268 kr17 kr (7%)
1. jan. 2026251 kr1 kr (0%)
20. dec. 2025252 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret