Gå til hovedindhold

BlueWalker 10121137 - PowerWalker VI CW - 3000VA/2100W - Line Interactive UPS

BlueWalkerUPS-nødstrømsforsyningEAN: 4260074982091
Pris fra 3.209 krtil 3.619 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 410 kr (11% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.182 kr 7. apr.

Sammenlign priser på BlueWalker 10121137 - PowerWalker VI CW - 3000VA/2100W - Line Interactive UPS og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3209 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
PowerWalker VI 3000 CW FR UPS 2100Watt 3000VA
3.209 kr
Til butik
PowerWalker VI 3000 CW FR UPS 2100Watt 3000VA billede

Produktinformation

PowerWalker VI 3000 CW FR - UPS - AC 162 - 290 V - 2100 watt - 3000 VA - 9 At - RS-232, USB - output-stikforbindelser: 3

Produktspecifikationer

Mærke: BlueWalker
Artikel nr.: 10121137
EAN: 4260074982091
Varenr.: 995649201
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
BlueWalker 10121137 - PowerWalker VI CW - 3000VA/2100W - Line Interactive UPS
3.466 kr
Til butik
BlueWalker 10121137 - PowerWalker VI CW - 3000VA/2100W - Line Interactive UPS billede

Produktinformation

PowerWalker VI CW 3000VA/2100W UPS med IEC C14 Udgangsstik Typer Specifikationer Output strømkapacitet (VA): 3000VA Udgangseffekt (W): 2100W Topologi: Line Interactive Bølgeform: Pure Sine Wave Udgangsstik Typer: 3 x Schuko CEE 7/5 Indgangsstik Typer: IEC C14Highlights AVR LCD Display Intelligent SlotAdvarsel French Outlets...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: BlueWalker
Kategori: UPS
Artikel nr.: 10121137
EAN: 4260074982091
Varenr.: 2880556
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
UPS PowerWalker VI 3000 CW FR - line-interactive, 3 kVA / 2.100 W
-5%3.599 kr
Før 3.799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
UPS PowerWalker VI 3000 CW FR - line-interactive, 3 kVA / 2.100 W billede

Produktinformation

Stabil strøm med UPS til servere og udstyrHold vigtig elektronik kørende med line-interactive UPS fra PowerWalker. Modellen leverer 3 kVA / 2.100 W og passer til arbejdsstationer, netværksudstyr og mindre servere, hvor driftsstabilitet er afgørende. Det tydelige frontdisplay giver et hurtigt overblik over drift og spænding, så du kan reagere i tide ved strømsvingninger og udfald.Fordele ved UPS i elinstallationMed en UPS i installationen beskyttes udstyret mod afbrydelser og spændingsvariationer, som kan give nedetid og datatab. PowerWalker VI 3000 CW FR er en line-interactive løsning, der kombinerer sikring mod udfald med spændingsregulering, så hverdagen kører videre, mens du gemmer arbejde og lukker systemer ned kontrolleret.Produkttype: Line-interactive UPSUdgangseffekt: 3 kVA / 2.100 WDisplay: Frontdisplay med status og spændingSerie: VI 3000 CW FR...

Produktspecifikationer

Mærke: Power Walker
Kategori: UPS
Vægt: 21.1g
EAN: 4260074982091
Varenr.: 1908845
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
UPS PowerWalker VI 3000 CW FR - line-interactive, 3 kVA / 2.100 W
-5%3.619 kr
Før 3.819 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BlueWalker 10121137 - PowerWalker VI CW - 3000VA/2100W - Line Interactive UPS koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BlueWalker 10121137 - PowerWalker VI CW - 3000VA/2100W - Line Interactive UPS koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK3.209 kr3.209 krKøb
2Proshop DK3.466 kr3.466 krKøb
3Boligcenter DK3.599 kr3.599 krKøb
4Vivas DK3.619 kr3.858 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for BlueWalker 10121137 - PowerWalker VI CW - 3000VA/2100W - Line Interactive UPS

PriceData har fulgt prisen på BlueWalker 10121137 - PowerWalker VI CW - 3000VA/2100W - Line Interactive UPS i 168 dage. Laveste pris i perioden er 3.131 kr (registreret d. 25. januar 2026), højeste er 3.412 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.240 kr.

Den nuværende pris på 3.209 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 48 prisfald og 41 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for BlueWalker 10121137 - PowerWalker VI CW - 3000VA/2100W - Line Interactive UPS. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for BlueWalker 10121137 - PowerWalker VI CW - 3000VA/2100W - Line Interactive UPS de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20263.209 kr1 kr (0%)
31. maj 20263.210 kr6 kr (0%)
30. maj 20263.204 kr1 kr (0%)
29. maj 20263.203 kr3 kr (0%)
25. maj 20263.200 kr1 kr (0%)
24. maj 20263.199 kr5 kr (0%)
23. maj 20263.204 kr2 kr (0%)
22. maj 20263.202 kr6 kr (0%)
20. maj 20263.208 kr4 kr (0%)
17. maj 20263.204 kr3 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret