Gå til hovedindhold

Listan be quiet! Pure Base 501 Airflow Window - Midi-tårn - ATX - sidepanel med vindue (hærdet glas) - ingen strømforsyning (ATX / PS/2) - sort - USB/Lyd

ListanComputerkomponenterEAN: 4260052191828
Pris fra 575 krtil 1.049 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 474 kr (45% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 488 kr 18. apr.

Sammenlign priser på be quiet! Pure Base 501 Airflow Window - Midi-tårn - ATX - sidepanel med vindue (hærdet glas) - ingen strømforsyning (ATX / PS/2) - sort - USB/Lyd og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 575 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
be quiet! Pure Base 501 Airflow Window Tower ATX Sort
575 kr
Til butik
be quiet! Pure Base 501 Airflow Window Tower ATX Sort billede

Produktinformation

be quiet! Pure Base 501 Airflow Window - Midi-tårn - ATX - sidepanel med vindue (hærdet glas) - ingen strømforsyning (ATX / PS/2) - sort - USB/Lyd

Produktspecifikationer

Mærke: Listan
Artikel nr.: BGW74
EAN: 4260052191828
Varenr.: 1002586060
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
be quiet! Pure Base 501 Airflow Window - Midi-tårn - ATX - sidepanel med vindue (hærdet glas) - ingen strømforsyning (ATX / PS/2) - sort - USB/Lyd
575 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
PC kabinet be quiet! Pure Base 501 Airflow Window - ATX midi-tårn, sort
-23%659 kr
Før 859 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
PC kabinet be quiet! Pure Base 501 Airflow Window - ATX midi-tårn, sort billede

Produktinformation

be quiet! Pure Base 501 Airflow Window - Midi-tårn - ATX - sidepanel med vindue (hærdet glas) - ingen strømforsyning (ATX / PS/2) - sort - USB/LydBe quiet! Pure Base 501 Airflow Window midi-tower-chassis giver en balance mellem moderne design og effektiv køling. Det har et luftstrømsoptimeret mesh-frontpanel og to indbyggede 140 mm PWM-blæsere, der giver luftstrøm og støjreduktion for mere støjsvag drift. Chassiset er designet med tanke på alsidighed og understøtter en bred vifte af kølingsmuligheder, herunder plads til op til to radiatorer i forskellige størrelser. Det slanke sidepanel i hærdet glas viser interiøret, mens sidepanelets isoleringsmåtter reducerer lydniveauet yderligere.Rummeligt designMed en kapacitet på 39,2 liter kan dette kabinet rumme en række komponenter, herunder store grafikkort med en maksimal længde på 368 mm og CPU-kølere på op til 178 mm i højden.Kølingsmuligheder, der kan tilpassesKabinettet understøtter flere kølekonfigurationer, så brugerne kan installere en række forskellige blæsere og radiatorer, der er skræddersyet til deres behov, hvilket giver fleksibilitet til termisk styring.Forbedret støjreduktionMed støjreducerende funktioner, herunder isoleringsmåtter på sidepanelerne, minimerer kabinettet driftslyde og sikrer et mere støjsvagt computermiljø.Effektiv kabelhåndteringIntegrerede kabelstyringsløsninger hjælper med at holde ledningerne organiseret og ude af syne, hvilket bidrager til et rent og professionelt udseende.Robust byggekvalitetPure Base 501 Airflow Window er konstrueret af holdbart ABS-plast og hærdet glas og sikrer varig brug, samtidig med at det har et elegant design.GenereltAntal interne bays: 7Egenskaber, systemkabinet: Luftstrømsoptimeret netintegreret kabeladministrationunderstøtter op ti...

Produktspecifikationer

Mærke: Listan
Kategori: PC Kabinetter
Vægt: 8.79g
EAN: 4260052191828
Varenr.: 1809807
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
PC kabinet be quiet! Pure Base 501 Airflow Window - ATX midi-tårn, sort
-23%679 kr
Før 879 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
be quiet! PURE BASE 501 Airflow Window Black - Kabinet - Miditower - Sort
815 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
be quiet! Pure Base 501 Airflow Window Tower ATX Sort
1.049 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad be quiet! Pure Base 501 Airflow Window - Midi-tårn - ATX - sidepanel med vindue (hærdet glas) - ingen strømforsyning (ATX / PS/2) - sort - USB/Lyd koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad be quiet! Pure Base 501 Airflow Window - Midi-tårn - ATX - sidepanel med vindue (hærdet glas) - ingen strømforsyning (ATX / PS/2) - sort - USB/Lyd koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK575 kr575 krKøb
2CS MEGASTORE DK575 kr614 krKøb
3Boligcenter DK659 kr659 krKøb
4Vivas DK679 kr748 krKøb
5Proshop DK815 kr854 krKøb
6Ultrashop1.049 kr1.049 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for be quiet! Pure Base 501 Airflow Window - Midi-tårn - ATX - sidepanel med vindue (hærdet glas) - ingen strømforsyning (ATX / PS/2) - sort - USB/Lyd

PriceData har fulgt prisen på be quiet! Pure Base 501 Airflow Window - Midi-tårn - ATX - sidepanel med vindue (hærdet glas) - ingen strømforsyning (ATX / PS/2) - sort - USB/Lyd i 179 dage. Laveste pris i perioden er 488 kr (registreret d. 18. april 2026), højeste er 799 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 648 kr.

Den nuværende pris på 575 kr er 11% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 59 prisfald og 30 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for be quiet! Pure Base 501 Airflow Window - Midi-tårn - ATX - sidepanel med vindue (hærdet glas) - ingen strømforsyning (ATX / PS/2) - sort - USB/Lyd. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for be quiet! Pure Base 501 Airflow Window - Midi-tårn - ATX - sidepanel med vindue (hærdet glas) - ingen strømforsyning (ATX / PS/2) - sort - USB/Lyd de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026575 kr4 kr (1%)
27. maj 2026579 kr4 kr (1%)
25. maj 2026583 kr4 kr (1%)
24. maj 2026587 kr9 kr (2%)
23. maj 2026578 kr1 kr (0%)
22. maj 2026579 kr5 kr (1%)
20. maj 2026574 kr3 kr (1%)
19. maj 2026577 kr4 kr (1%)
18. maj 2026581 kr5 kr (1%)
17. maj 2026586 kr3 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret