Gå til hovedindhold

be quiet! Pure Base 501 Airflow - Midi-tårn - ATX - ingen strømforsyning (ATX / PS/2) - hvid - USB/Lyd

be quiet!ComputerkomponenterEAN: 4260052191811
Pris fra 512 krtil 1.029 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 517 kr (50% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på be quiet! Pure Base 501 Airflow - Midi-tårn - ATX - ingen strømforsyning (ATX / PS/2) - hvid - USB/Lyd og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 512 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
be quiet! Pure Base 501 Airflow Tower ATX Hvid
512 kr
Til butik
be quiet! Pure Base 501 Airflow Tower ATX Hvid billede

Produktinformation

be quiet! Pure Base 501 Airflow - Midi-tårn - ATX - ingen strømforsyning (ATX / PS/2) - hvid - USB/Lyd

Produktspecifikationer

Mærke: Listan
Artikel nr.: BG075
EAN: 4260052191811
Varenr.: 1002403448
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
be quiet! Pure Base 501 Airflow - Midi-tårn - ATX - ingen strømforsyning (ATX / PS/2) - hvid - USB/Lyd
566 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
be quiet! PURE BASE 501 Airflow White - Kabinet - Miditower - Hvid
588 kr
Til butik
be quiet! PURE BASE 501 Airflow White - Kabinet - Miditower - Hvid billede

Produktinformation

Miditower, ATX, uden strømforsyning - understøtter ATX strømforsyning (op til 180mm lang), front med 2x USB 3.2 Gen 1, 1x USB 3.2 Gen 2 Type C & lyd tilslutninger, 5 x 2.5" / 2 x 3.5" drev pladser, vandkølingsplads: understøtter op til 360mm radiator, max CPU køler højde: 178 mm, medfølgende kabinetkølere: 1 x 140mm front / 1 x 140mm bag bund, front panel: mesh, side vindue: steel, farve: hvid...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: be quiet!
Kategori: Kabinet
Artikel nr.: BG075
EAN: 4260052191811
Varenr.: 3317149
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
PC kabinet be quiet! Pure Base 501 Airflow, hvid Midi Tower
-17%709 kr
Før 859 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
PC kabinet be quiet! Pure Base 501 Airflow, hvid Midi Tower
-17%729 kr
Før 879 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
be quiet! Pure Base 501 Airflow Tower ATX Hvid
1.029 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad be quiet! Pure Base 501 Airflow - Midi-tårn - ATX - ingen strømforsyning (ATX / PS/2) - hvid - USB/Lyd koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad be quiet! Pure Base 501 Airflow - Midi-tårn - ATX - ingen strømforsyning (ATX / PS/2) - hvid - USB/Lyd koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK512 kr512 krKøb
2CS MEGASTORE DK566 kr605 krKøb
3Proshop DK588 kr627 krKøb
4Boligcenter DK709 kr709 krKøb
5Vivas DK729 kr918 krKøb
6Ultrashop1.029 kr1.029 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for be quiet! Pure Base 501 Airflow - Midi-tårn - ATX - ingen strømforsyning (ATX / PS/2) - hvid - USB/Lyd

PriceData har fulgt prisen på be quiet! Pure Base 501 Airflow - Midi-tårn - ATX - ingen strømforsyning (ATX / PS/2) - hvid - USB/Lyd i 181 dage. Laveste pris i perioden er 512 kr (registreret d. 29. maj 2026), højeste er 749 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 606 kr.

Den nuværende pris på 512 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 9% den seneste måned. Der er registreret 45 prisfald og 37 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 82 prisændringer for be quiet! Pure Base 501 Airflow - Midi-tårn - ATX - ingen strømforsyning (ATX / PS/2) - hvid - USB/Lyd. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 82 prisændringer for be quiet! Pure Base 501 Airflow - Midi-tårn - ATX - ingen strømforsyning (ATX / PS/2) - hvid - USB/Lyd de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026512 kr20 kr (4%)
27. maj 2026532 kr8 kr (1%)
23. maj 2026540 kr18 kr (3%)
22. maj 2026558 kr19 kr (3%)
20. maj 2026577 kr15 kr (3%)
18. maj 2026562 kr7 kr (1%)
14. maj 2026555 kr3 kr (1%)
13. maj 2026558 kr3 kr (1%)
12. maj 2026555 kr10 kr (2%)
11. maj 2026565 kr10 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret