Gå til hovedindhold

be quiet! PURE BASE 501 Airflow Window White - Kabinet - Miditower - Hvid

be quiet!ComputerkomponenterEAN: 4260052191835
Pris fra 564 krtil 1.069 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 505 kr (47% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 542 kr 25. apr.

Sammenlign priser på be quiet! PURE BASE 501 Airflow Window White - Kabinet - Miditower - Hvid og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 564 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
be quiet! Pure Base 501 Airflow Window Tower ATX Hvid
564 kr
Til butik
be quiet! Pure Base 501 Airflow Window Tower ATX Hvid billede

Produktinformation

be quiet! Pure Base 501 Airflow Window - Midi-tårn - ATX - sidepanel med vindue (hærdet glas) - ingen strømforsyning (ATX / PS/2) - hvid - USB/Lyd

Produktspecifikationer

Mærke: Listan
Artikel nr.: BGW75
EAN: 4260052191835
Varenr.: 1002403449
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
be quiet! PURE BASE 501 Airflow Window White (white) Kabinet - GEEKD.dk
639 kr
Til butik
be quiet! PURE BASE 501 Airflow Window White (white) Kabinet - GEEKD.dk billede

Produktinformation

be quiet! PURE BASE 501 Airflow Window White Midi Tower Hvid be quiet! PURE BASE 501 Airflow Window White. Formfaktor: Midi Tower, Type: PC, Produktfarve: Hvid. Understøttede strømforsyning formfaktorer: ATX, PS2. Frontventiler installeret: 1x 140 mm, Und...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: be quiet!
Kategori: Computer Kabinet
EAN: 4260052191835
Varenr.: 51628375081296
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
be quiet! PURE BASE 501 Airflow Window White - Kabinet - Miditower - Hvid
760 kr
Til butik
be quiet! PURE BASE 501 Airflow Window White - Kabinet - Miditower - Hvid billede

Produktinformation

Miditower, ATX, uden strømforsyning - understøtter ATX strømforsyning (op til 180mm lang), front med 2x USB 3.2 Gen 1, 1x USB 3.2 Gen 2 Type C & lyd tilslutninger, 5 x 2.5" / 2 x 3.5" drev pladser, vandkølingsplads: understøtter op til 360mm radiator, max CPU køler højde: 178 mm, medfølgende kabinetkølere: 1 x 140mm front / 1 x 140mm bag, front panel: mesh, side vindue: tempered glass, farve: hvid...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: be quiet!
Kategori: Kabinet
Artikel nr.: BGW75
EAN: 4260052191835
Varenr.: 3317161
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
PC kabinet be quiet! Pure Base 501 Airflow Window hvid midi tower
-17%779 kr
Før 939 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
PC kabinet be quiet! Pure Base 501 Airflow Window hvid midi tower
-17%799 kr
Før 959 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
be quiet! Pure Base 501 Airflow Window Tower ATX Hvid
1.069 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad be quiet! PURE BASE 501 Airflow Window White - Kabinet - Miditower - Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad be quiet! PURE BASE 501 Airflow Window White - Kabinet - Miditower - Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK564 kr564 krKøb
2Geekd639 kr639 krKøb
3Proshop DK760 kr799 krKøb
4Boligcenter DK779 kr779 krKøb
5Vivas DK799 kr988 krKøb
6Ultrashop1.069 kr1.069 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for be quiet! PURE BASE 501 Airflow Window White - Kabinet - Miditower - Hvid

PriceData har fulgt prisen på be quiet! PURE BASE 501 Airflow Window White - Kabinet - Miditower - Hvid i 183 dage. Laveste pris i perioden er 542 kr (registreret d. 25. april 2026), højeste er 652 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 599 kr.

Den nuværende pris på 564 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 27 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 49 prisændringer for be quiet! PURE BASE 501 Airflow Window White - Kabinet - Miditower - Hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 49 prisændringer for be quiet! PURE BASE 501 Airflow Window White - Kabinet - Miditower - Hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026564 kr1 kr (0%)
23. maj 2026565 kr22 kr (4%)
22. maj 2026587 kr9 kr (2%)
20. maj 2026578 kr4 kr (1%)
18. maj 2026582 kr3 kr (1%)
17. maj 2026585 kr3 kr (1%)
9. maj 2026582 kr19 kr (3%)
8. maj 2026563 kr21 kr (4%)
25. apr. 2026542 kr40 kr (7%)
24. apr. 2026582 kr4 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret