Gå til hovedindhold

be quiet! Pure Base 600 TG - Black&Orange - Kabinet - Miditower - Orange

be quiet!ComputerkomponenterEAN: 4260052185438
Pris fra 698 krtil 1.239 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 541 kr (44% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 676 kr 23. maj

Sammenlign priser på be quiet! Pure Base 600 TG - Black&Orange - Kabinet - Miditower - Orange og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 698 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
be quiet! Pure Base 600 Window Tower ATX Sort Orange
698 kr
Til butik
be quiet! Pure Base 600 Window Tower ATX Sort Orange billede

Produktinformation

be quiet! Pure Base 600 Window - Tower - ATX - sidepanel med vindue - ingen strømforsyning (ATX / PS/2) - sort, orange - USB/Lyd

Produktspecifikationer

Mærke: Listan
Artikel nr.: BGW20
EAN: 4260052185438
Varenr.: 992179219
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
be quiet! Pure Base 600 TG - Black&Orange - Kabinet - Miditower - Orange
708 kr
Til butik
be quiet! Pure Base 600 TG - Black&Orange - Kabinet - Miditower - Orange billede

Produktinformation

Miditower, ATX, ingen strømforsyning (understøtter ATX op til 210mm lang), front med 2x USB 3.2 Gen. 1 & lyd tilslutninger, up to 12x 2.5" (8 included) / up to 5x 3.5" (3 included) / up to 2x 5.25" drev pladser, vandkølingsplads: understøtter op til 360mm radiator, max grafikkortlængde: 42.5 cm, medfølgende kabinetkølere: 1 x 140mm front / 1 x 120mm bag, støjisoleret, med hærdet glas sidevindue, sort...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: be quiet!
Kategori: Kabinet
Artikel nr.: BGW20
EAN: 4260052185438
Varenr.: 2686946
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
be quiet! PURE BASE 600 Window - black/orange Kabinet - GEEKD.dk
758 kr
Til butik
be quiet! PURE BASE 600 Window - black/orange Kabinet - GEEKD.dk billede

Produktinformation

be quiet! Pure Base 600 Window Midi Tower Sort, Orange be quiet! Pure Base 600 Window. Formfaktor: Midi Tower, Type: PC, Produktfarve: Sort, Orange. Placering af strømforsyning: Bund, Understøttede strømforsyning formfaktorer: ATX. Frontventiler installer...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: be quiet!
Kategori: Computer Kabinet
EAN: 4260052185438
Varenr.: 51628381929808
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
be quiet! Pure Base 600 Window Tower ATX Sort Orange
1.239 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad be quiet! Pure Base 600 TG - Black&Orange - Kabinet - Miditower - Orange koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad be quiet! Pure Base 600 TG - Black&Orange - Kabinet - Miditower - Orange koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK698 kr698 krKøb
2Proshop DK708 kr747 krKøb
3Geekd758 kr758 krKøb
4Ultrashop1.239 kr1.239 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for be quiet! Pure Base 600 TG - Black&Orange - Kabinet - Miditower - Orange

PriceData har fulgt prisen på be quiet! Pure Base 600 TG - Black&Orange - Kabinet - Miditower - Orange i 184 dage. Laveste pris i perioden er 676 kr (registreret d. 23. maj 2026), højeste er 790 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 727 kr.

Den nuværende pris på 698 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 27 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 48 prisændringer for be quiet! Pure Base 600 TG - Black&Orange - Kabinet - Miditower - Orange. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 48 prisændringer for be quiet! Pure Base 600 TG - Black&Orange - Kabinet - Miditower - Orange de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026698 kr5 kr (1%)
27. maj 2026693 kr5 kr (1%)
24. maj 2026688 kr12 kr (2%)
23. maj 2026676 kr18 kr (3%)
22. maj 2026694 kr12 kr (2%)
20. maj 2026682 kr1 kr (0%)
19. maj 2026683 kr2 kr (0%)
17. maj 2026681 kr2 kr (0%)
16. maj 2026679 kr1 kr (0%)
15. maj 2026680 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret