Gå til hovedindhold

be quiet! Pure Base 500 Window - Minitower - Tempered glass - ATX/Micro-ATX/ITX - ingen strømforsyning (ATX / PS/2) - hvid - USB/Lyd

be quiet!ComputerkomponenterEAN: 4260052187807
Pris fra 680 krtil 760 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 80 kr (11% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 545 kr 30. mar.

Sammenlign priser på be quiet! Pure Base 500 Window - Minitower - Tempered glass - ATX/Micro-ATX/ITX - ingen strømforsyning (ATX / PS/2) - hvid - USB/Lyd og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 680 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
be quiet! Pure Base 500 Window Tower ATX Hvid
680 kr
Til butik
be quiet! Pure Base 500 Window Tower ATX Hvid billede

Produktinformation

be quiet! Pure Base 500 Window - Tower - ATX - sidepanel med vindue (hærdet glas) - ingen strømforsyning (ATX / PS/2) - hvid - USB/Lyd

Produktspecifikationer

Mærke: Listan
Artikel nr.: BGW35
EAN: 4260052187807
Varenr.: 995273194
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
be quiet! Pure Base 500 Window - Minitower - Tempered glass - ATX/Micro-ATX/ITX - ingen strømforsyning (ATX / PS/2) - hvid - USB/Lyd
707 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
be quiet! Pure Base 500 TG - White - Kabinet - Miditower - Hvid
760 kr
Til butik
be quiet! Pure Base 500 TG - White - Kabinet - Miditower - Hvid billede

Produktinformation

Miditower, ATX, ingen strømforsyning (understøtter ATX op til 258mm lang), front med 2x USB 3.2 Gen. 1 & lyd tilslutninger, 5x 2.5" / 2x 3.5" drev pladser, vandkølingsplads: understøtter op til 360mm radiator, max grafikkortlængde: 36,9 cm, medfølgende kabinetkølere: 1 x 140mm front / 1 x 140mm bag, støjisoleret, med hærdet glas sidevindue, hvid...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: be quiet!
Kategori: Kabinet
Artikel nr.: BGW35
EAN: 4260052187807
Varenr.: 2914450

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad be quiet! Pure Base 500 Window - Minitower - Tempered glass - ATX/Micro-ATX/ITX - ingen strømforsyning (ATX / PS/2) - hvid - USB/Lyd koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad be quiet! Pure Base 500 Window - Minitower - Tempered glass - ATX/Micro-ATX/ITX - ingen strømforsyning (ATX / PS/2) - hvid - USB/Lyd koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK680 kr680 krKøb
2CS MEGASTORE DK707 kr746 krKøb
3Proshop DK760 kr799 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for be quiet! Pure Base 500 Window - Minitower - Tempered glass - ATX/Micro-ATX/ITX - ingen strømforsyning (ATX / PS/2) - hvid - USB/Lyd

PriceData har fulgt prisen på be quiet! Pure Base 500 Window - Minitower - Tempered glass - ATX/Micro-ATX/ITX - ingen strømforsyning (ATX / PS/2) - hvid - USB/Lyd i 173 dage. Laveste pris i perioden er 545 kr (registreret d. 30. marts 2026), højeste er 838 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 681 kr.

Den nuværende pris på 680 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 16% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 32 prisændringer for be quiet! Pure Base 500 Window - Minitower - Tempered glass - ATX/Micro-ATX/ITX - ingen strømforsyning (ATX / PS/2) - hvid - USB/Lyd. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 32 prisændringer for be quiet! Pure Base 500 Window - Minitower - Tempered glass - ATX/Micro-ATX/ITX - ingen strømforsyning (ATX / PS/2) - hvid - USB/Lyd de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 2026680 kr154 kr (18%)
17. maj 2026834 kr3 kr (0%)
16. maj 2026837 kr3 kr (0%)
14. maj 2026834 kr3 kr (0%)
13. maj 2026837 kr1 kr (0%)
9. maj 2026838 kr5 kr (1%)
7. maj 2026833 kr30 kr (4%)
6. maj 2026803 kr6 kr (1%)
5. maj 2026809 kr55 kr (7%)
1. maj 2026754 kr74 kr (11%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret