Gå til hovedindhold

be quiet! LIGHT WINGS 120mm PWM - triple pack - Kabinet køler - 120mm - Sort med RGB LED lys - 21 dBA

Pris fra 495 krtil 669 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 174 kr (26% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 489 kr 29. maj

Sammenlign priser på be quiet! LIGHT WINGS 120mm PWM - triple pack - Kabinet køler - 120mm - Sort med RGB LED lys - 21 dBA og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 495 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
be quiet! LIGHT WINGS 120mm PWM - triple pack - Kabinet køler - 120mm - Sort med RGB LED lys - 21 dBA
495 kr
Til butik
be quiet! LIGHT WINGS 120mm PWM - triple pack - Kabinet køler - 120mm - Sort med RGB LED lys - 21 dBA billede

Produktinformation

Kabinet køler, 120mm x 120mm x 25mm (højde x bredde x dybde), støjniveau: max 20.6 dBa, lufttryk max 41.51 CFM, max statisk luftryk 1.66 mmH2O, omdrejningshastighed: max 1700 ±10% RPM, PWM kontrolleret, lejre type: Rifle Bearing, bundkort tilslutning: 4-pins & RGB tilslutning: 3-pins (5 volt), addressable RGB LED lys, kontroller inkluderet: be quiet! 3-pin ARGB hub, kontrolleret af: ASUS AURA / Asrock Polychrome Sync / Gigabyte Fusion / MSI Mystic Light, multi pakke med 3 blæsere, farve: sort med RGB.

Produktspecifikationer

Mærke: be quiet!
Kategori: Kabinet Koeler
Artikel nr.: BL076
EAN: 4260052188804
Varenr.: 3021767
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
be quiet! Light Wings Fan 3-pack Sort 120 mm
520 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
be quiet! Light Wings PWM 3e 120x120x25 | BL076 Kabinet Blæser - GEEKD.dk
565 kr
Til butik
be quiet! Light Wings PWM 3e 120x120x25 | BL076 Kabinet Blæser - GEEKD.dk billede

Produktinformation

be quiet! Light Wings 120mm PWM Black ARGB (3-pak) - Stilfuld RGB-køling og ultra-støjsvag drift be quiet! Light Wings 120mm PWM Black ARGB triple pack kombinerer stærk køling, lavt støjniveau og imponerende ARGB-belysning på både for- og bagside. Med 1...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: be quiet!
Kategori: Kabinet Blæsere
EAN: 4260052188804
Varenr.: 51628432261456
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Be Quiet! Light Wings PWM-blæserpakke, 120 mm, 3-pak
633 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
be quiet! Light Wings Fan 3-pack Sort 120 mm
669 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad be quiet! LIGHT WINGS 120mm PWM - triple pack - Kabinet køler - 120mm - Sort med RGB LED lys - 21 dBA koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad be quiet! LIGHT WINGS 120mm PWM - triple pack - Kabinet køler - 120mm - Sort med RGB LED lys - 21 dBA koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK495 kr534 krKøb
2CompuMail DK520 kr520 krKøb
3Geekd565 kr565 krKøb
4Teknikproffset DK633 kr692 krKøb
5Ultrashop669 kr669 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for be quiet! LIGHT WINGS 120mm PWM - triple pack - Kabinet køler - 120mm - Sort med RGB LED lys - 21 dBA

PriceData har fulgt prisen på be quiet! LIGHT WINGS 120mm PWM - triple pack - Kabinet køler - 120mm - Sort med RGB LED lys - 21 dBA i 180 dage. Laveste pris i perioden er 465 kr (registreret d. 6. december 2025), højeste er 538 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 500 kr.

Den nuværende pris på 495 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 22 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 46 prisændringer for be quiet! LIGHT WINGS 120mm PWM - triple pack - Kabinet køler - 120mm - Sort med RGB LED lys - 21 dBA. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 46 prisændringer for be quiet! LIGHT WINGS 120mm PWM - triple pack - Kabinet køler - 120mm - Sort med RGB LED lys - 21 dBA de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026495 kr6 kr (1%)
29. maj 2026489 kr6 kr (1%)
23. maj 2026495 kr3 kr (1%)
25. apr. 2026492 kr3 kr (1%)
24. apr. 2026495 kr3 kr (1%)
10. apr. 2026498 kr28 kr (5%)
9. apr. 2026526 kr28 kr (6%)
8. apr. 2026498 kr1 kr (0%)
7. apr. 2026499 kr3 kr (1%)
21. mar. 2026496 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret