Gå til hovedindhold

be quiet! Light Wings LX PWM high-speed 120 mm triple pack, case fan (black, pack of 3) Kabinet Blæser - GEEKD.dk

Pris fra 358 krtil 532 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 174 kr (33% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 335 kr 13. maj

Sammenlign priser på be quiet! Light Wings LX PWM high-speed 120 mm triple pack, case fan (black, pack of 3) Kabinet Blæser - GEEKD.dk og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 358 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
be quiet! Light Wings LX Fan 3-pack Sort 120 mm
358 kr
Til butik
be quiet! Light Wings LX Fan 3-pack Sort 120 mm billede

Produktinformation

be quiet! Light Wings LX - Indsats med blæser - PWM høj hastighed - 120 mm - sort (pakke med 3)

Produktspecifikationer

Mærke: Listan
Artikel nr.: BL124
EAN: 4260052191620
Varenr.: 1002525694
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
be quiet! Light Wings LX PWM high-speed 120 mm triple pack, case fan (black, pack of 3) Kabinet Blæser - GEEKD.dk
389 kr
Til butik
be quiet! Light Wings LX PWM high-speed 120 mm triple pack, case fan (black, pack of 3) Kabinet Blæser - GEEKD.dk billede

Produktinformation

be quiet! Light Wings LX 120mm PWM High-Speed Black ARGB (3-pak) - Kraftfuld og stilfuld RGB-køling be quiet! Light Wings LX 120mm PWM High-Speed Black ARGB triple pack giver dig kraftig køling, lavt støjniveau og flotte ARGB-lys til din PC. De optimere...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: be quiet!
Kategori: Kabinet Blæsere
EAN: 4260052191620
Varenr.: 51628431769936
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
be quiet! Light Wings LX Fan 3-pack Sort 120 mm
459 kr
Til butik
be quiet! Light Wings LX Fan 3-pack Sort 120 mm billede

Produktinformation

be quiet! Light Wings LX Fan 3-pack - Sort 120 mm Opgrader dit system med be quiet! Light Wings LX Fan 3-pack, der tilbyder en perfekt kombination af stil, performance og stille drift. Disse 120 mm blæsere er designet til at give optimal luftstrøm og effe...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Listan
Kategori: kølepasta)
EAN: 4260052191620
Varenr.: 84811
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
be quiet! LIGHT WINGS LX high-speed (3-pack) - Kabinet køler - 120mm - Sort med RGB LED lys - 31 dBA
532 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad be quiet! Light Wings LX PWM high-speed 120 mm triple pack, case fan (black, pack of 3) Kabinet Blæser - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad be quiet! Light Wings LX PWM high-speed 120 mm triple pack, case fan (black, pack of 3) Kabinet Blæser - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK358 kr358 krKøb
2Geekd389 kr389 krKøb
3Ultrashop459 kr459 krKøb
4Proshop DK532 kr571 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for be quiet! Light Wings LX PWM high-speed 120 mm triple pack, case fan (black, pack of 3) Kabinet Blæser - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på be quiet! Light Wings LX PWM high-speed 120 mm triple pack, case fan (black, pack of 3) Kabinet Blæser - GEEKD.dk i 179 dage. Laveste pris i perioden er 335 kr (registreret d. 10. april 2026), højeste er 363 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 356 kr.

Den nuværende pris på 358 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 44 prisfald og 41 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 86 prisændringer for be quiet! Light Wings LX PWM high-speed 120 mm triple pack, case fan (black, pack of 3) Kabinet Blæser - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 86 prisændringer for be quiet! Light Wings LX PWM high-speed 120 mm triple pack, case fan (black, pack of 3) Kabinet Blæser - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026358 kr1 kr (0%)
29. maj 2026359 kr1 kr (0%)
28. maj 2026358 kr2 kr (1%)
25. maj 2026360 kr2 kr (1%)
23. maj 2026362 kr1 kr (0%)
22. maj 2026363 kr5 kr (1%)
15. maj 2026358 kr1 kr (0%)
14. maj 2026357 kr22 kr (7%)
13. maj 2026335 kr25 kr (7%)
12. maj 2026360 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret