Gå til hovedindhold

be quiet! LIGHT WINGS LX 140mm PWM high-speed - Kabinet køler - 140mm - Sort med RGB LED lys - 23 dBA

Pris fra 143 krtil 219 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 76 kr (35% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 109 kr 8. maj

Sammenlign priser på be quiet! LIGHT WINGS LX 140mm PWM high-speed - Kabinet køler - 140mm - Sort med RGB LED lys - 23 dBA og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 143 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
be quiet! Light Wings LX - Indsats med blæser - PWM høj hastighed - 140 mm - sort
143 kr
Til butik
be quiet! Light Wings LX - Indsats med blæser - PWM høj hastighed - 140 mm - sort billede

Produktspecifikationer

Mærke: Be-Quiet!
Kategori: Kabinet køling
Farve: 1
Artikel nr.: BL129
EAN: 4260052191675
Varenr.: 21581318
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
be quiet! Light Wings LX Fan 1-pack Sort 140 mm
144 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
be quiet! LIGHT WINGS LX 140mm PWM high-speed - Kabinet køler - 140mm - Sort med RGB LED lys - 23 dBA
150 kr
Til butik
be quiet! LIGHT WINGS LX 140mm PWM high-speed - Kabinet køler - 140mm - Sort med RGB LED lys - 23 dBA billede

Produktinformation

Kabinet køler, 140mm x 140mm x 25mm (højde x bredde x dybde), støjniveau: max 30.5 dBa, lufttryk max 75.3 CFM, max statisk luftryk 2.45 mmH2O, omdrejningshastighed: max 1800 ±10% RPM, PWM kontrolleret, lejre type: Rifle Bearing, bundkort tilslutning: 4-pins & RGB tilslutning: 3-pins (5 volt), addressable RGB LED lys, kan sammenkobles (daisy-chain): ja - via kabler, farve: sort med RGB.

Produktspecifikationer

Mærke: be quiet!
Kategori: Kabinet Koeler
Artikel nr.: BL129
EAN: 4260052191675
Varenr.: 3305369
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
be quiet! Light Wings LX PWM high-speed 140 mm, case fan (black) Kabinet Blæser - GEEKD.dk
159 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
be quiet! Light Wings LX Fan 1-pack Sort 140 mm
219 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad be quiet! LIGHT WINGS LX 140mm PWM high-speed - Kabinet køler - 140mm - Sort med RGB LED lys - 23 dBA koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad be quiet! LIGHT WINGS LX 140mm PWM high-speed - Kabinet køler - 140mm - Sort med RGB LED lys - 23 dBA koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK143 kr182 krKøb
2CompuMail DK144 kr144 krKøb
3Proshop DK150 kr189 krKøb
4Geekd159 kr159 krKøb
5Ultrashop219 kr219 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for be quiet! LIGHT WINGS LX 140mm PWM high-speed - Kabinet køler - 140mm - Sort med RGB LED lys - 23 dBA

PriceData har fulgt prisen på be quiet! LIGHT WINGS LX 140mm PWM high-speed - Kabinet køler - 140mm - Sort med RGB LED lys - 23 dBA i 181 dage. Laveste pris i perioden er 109 kr (registreret d. 8. maj 2026), højeste er 159 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 139 kr.

Den nuværende pris på 143 kr er 3% over normalprisen. Prisen er steget 7% den seneste måned. Der er registreret 23 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 41 prisændringer for be quiet! LIGHT WINGS LX 140mm PWM high-speed - Kabinet køler - 140mm - Sort med RGB LED lys - 23 dBA. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 41 prisændringer for be quiet! LIGHT WINGS LX 140mm PWM high-speed - Kabinet køler - 140mm - Sort med RGB LED lys - 23 dBA de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026143 kr4 kr (3%)
29. maj 2026147 kr5 kr (4%)
20. maj 2026142 kr4 kr (3%)
19. maj 2026138 kr5 kr (4%)
14. maj 2026133 kr24 kr (22%)
8. maj 2026109 kr3 kr (3%)
6. maj 2026112 kr22 kr (16%)
5. maj 2026134 kr2 kr (1%)
4. maj 2026136 kr2 kr (1%)
3. maj 2026134 kr3 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret