Gå til hovedindhold

be quiet! Light Wings LX 140mm PWM Triple Pack, case fan (black, pack of 3) Kabinet Blæser - GEEKD.dk

Pris fra 340 krtil 439 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 99 kr (23% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på be quiet! Light Wings LX 140mm PWM Triple Pack, case fan (black, pack of 3) Kabinet Blæser - GEEKD.dk og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 340 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
be quiet! Light Wings LX Fan 3-pack Sort 140 mm
340 kr
Til butik
be quiet! Light Wings LX Fan 3-pack Sort 140 mm billede

Produktinformation

be quiet! Light Wings LX - Indsats med blæser - PWM - 140 mm - sort (pakke med 3)

Produktspecifikationer

Mærke: Listan
Artikel nr.: BL127
EAN: 4260052191651
Varenr.: 1002527434
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
be quiet! LIGHT WINGS LX 140 (3-pack) - Kabinet køler - 140mm - Sort med RGB LED lys - 23 dBA
369 kr
Til butik
be quiet! LIGHT WINGS LX 140 (3-pack) - Kabinet køler - 140mm - Sort med RGB LED lys - 23 dBA billede

Produktinformation

Kabinet køler, 140mm x 140mm x 25mm (højde x bredde x dybde), støjniveau: max 22.9 dBa, lufttryk max 56 CFM, max statisk luftryk 0.9 mmH2O, omdrejningshastighed: max 1200 ±10% RPM, PWM kontrolleret, lejre type: Rifle Bearing, bundkort tilslutning: 4-pins & RGB tilslutning: 3-pins (5 volt), addressable RGB LED lys, kan sammenkobles (daisy-chain): ja - via kabler, farve: sort med RGB.

Produktspecifikationer

Mærke: be quiet!
Kategori: Kabinet Koeler
Artikel nr.: BL127
EAN: 4260052191651
Varenr.: 3305367
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
be quiet! Light Wings LX 140mm PWM Triple Pack, case fan (black, pack of 3) Kabinet Blæser - GEEKD.dk
389 kr
Til butik
be quiet! Light Wings LX 140mm PWM Triple Pack, case fan (black, pack of 3) Kabinet Blæser - GEEKD.dk billede

Produktinformation

be quiet! Light Wings LX 140mm PWM Black ARGB (3-pak) - Stilfuld RGB-køling med lavt støjniveau be quiet! Light Wings LX 140mm PWM Black ARGB triple pack kombinerer effektiv køling, lav støj og imponerende ARGB-belysning. De optimerede blæserblade giver...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: be quiet!
Kategori: Kabinet Blæsere
EAN: 4260052191651
Varenr.: 51628430688592
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
be quiet! Light Wings LX Fan 3-pack Sort 140 mm
439 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad be quiet! Light Wings LX 140mm PWM Triple Pack, case fan (black, pack of 3) Kabinet Blæser - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad be quiet! Light Wings LX 140mm PWM Triple Pack, case fan (black, pack of 3) Kabinet Blæser - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK340 kr340 krKøb
2Proshop DK369 kr408 krKøb
3Geekd389 kr389 krKøb
4Ultrashop439 kr439 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for be quiet! Light Wings LX 140mm PWM Triple Pack, case fan (black, pack of 3) Kabinet Blæser - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på be quiet! Light Wings LX 140mm PWM Triple Pack, case fan (black, pack of 3) Kabinet Blæser - GEEKD.dk i 180 dage. Laveste pris i perioden er 254 kr (registreret d. 19. februar 2026), højeste er 380 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 368 kr.

Den nuværende pris på 340 kr er 8% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 21 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 43 prisændringer for be quiet! Light Wings LX 140mm PWM Triple Pack, case fan (black, pack of 3) Kabinet Blæser - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 43 prisændringer for be quiet! Light Wings LX 140mm PWM Triple Pack, case fan (black, pack of 3) Kabinet Blæser - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026340 kr38 kr (10%)
31. maj 2026378 kr6 kr (2%)
30. maj 2026372 kr2 kr (1%)
27. maj 2026374 kr5 kr (1%)
22. maj 2026369 kr9 kr (2%)
20. maj 2026378 kr9 kr (2%)
13. maj 2026369 kr9 kr (2%)
12. maj 2026378 kr38 kr (11%)
7. maj 2026340 kr8 kr (2%)
4. maj 2026348 kr5 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret