Gå til hovedindhold

be quiet! Light Wings LX 120mm PWM White Triple Pack, case fan (white, pack of 3) Kabinet Blæser - GEEKD.dk

Pris fra 365 krtil 469 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 104 kr (22% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 339,08 kr 8. maj

Sammenlign priser på be quiet! Light Wings LX 120mm PWM White Triple Pack, case fan (white, pack of 3) Kabinet Blæser - GEEKD.dk og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 365 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
be quiet! Light Wings LX Fan 3-pack Hvid 120 mm
365 kr
Til butik
be quiet! Light Wings LX Fan 3-pack Hvid 120 mm billede

Produktinformation

be quiet! Light Wings LX - Indsats med blæser - PWM - 120 mm - hvid (pakke med 3)

Produktspecifikationer

Mærke: Listan
Artikel nr.: BL122
EAN: 4260052191606
Varenr.: 1002527431
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
be quiet! Light Wings LX - Indsats med blæser - PWM - 120 mm - hvid (pakke med 3)
377 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
be quiet! LIGHT WINGS LX White (3-pack) - Kabinet køler - 120mm - Hvid med RGB - 25 dBA
377 kr
Til butik
be quiet! LIGHT WINGS LX White (3-pack) - Kabinet køler - 120mm - Hvid med RGB - 25 dBA billede

Produktinformation

Kabinet køler, 120mm x 120mm x 25mm (højde x bredde x dybde), lufttryk max 51.5 CFM, max statisk luftryk 1.34 mmH2O, omdrejningshastighed: max 1600 ±10% RPM, PWM kontrolleret, lejre type: Rifle Bearing, bundkort tilslutning: 4-pins & RGB tilslutning: 3-pins (5 volt), addressable RGB LED lys, kan sammenkobles (daisy-chain): ja - via kabler, farve: hvid med RGB.

Produktspecifikationer

Mærke: be quiet!
Kategori: Kabinet Koeler
Artikel nr.: BL122
EAN: 4260052191606
Varenr.: 3304805
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
be quiet! Light Wings LX 120mm PWM White Triple Pack, case fan (white, pack of 3) Kabinet Blæser - GEEKD.dk
385 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
be quiet! Light Wings LX Fan 3-pack Hvid 120 mm
469 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad be quiet! Light Wings LX 120mm PWM White Triple Pack, case fan (white, pack of 3) Kabinet Blæser - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad be quiet! Light Wings LX 120mm PWM White Triple Pack, case fan (white, pack of 3) Kabinet Blæser - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK365 kr365 krKøb
2CS MEGASTORE DK377 kr416 krKøb
3Proshop DK377 kr416 krKøb
4Geekd385 kr385 krKøb
5Ultrashop469 kr469 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for be quiet! Light Wings LX 120mm PWM White Triple Pack, case fan (white, pack of 3) Kabinet Blæser - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på be quiet! Light Wings LX 120mm PWM White Triple Pack, case fan (white, pack of 3) Kabinet Blæser - GEEKD.dk i 176 dage. Laveste pris i perioden er 284,8 kr (registreret d. 17. februar 2026), højeste er 365 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 349 kr.

Den nuværende pris på 365 kr er 5% over normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 51 prisfald og 33 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 85 prisændringer for be quiet! Light Wings LX 120mm PWM White Triple Pack, case fan (white, pack of 3) Kabinet Blæser - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 85 prisændringer for be quiet! Light Wings LX 120mm PWM White Triple Pack, case fan (white, pack of 3) Kabinet Blæser - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026365 kr2 kr (1%)
31. maj 2026363 kr1 kr (0%)
30. maj 2026362 kr2 kr (1%)
29. maj 2026364 kr1 kr (0%)
22. maj 2026365 kr11 kr (3%)
16. maj 2026354 kr1 kr (0%)
15. maj 2026355 kr15 kr (4%)
14. maj 2026340 kr
13. maj 2026340,3 kr
12. maj 2026340,4 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret