Gå til hovedindhold

be quiet! LIGHT WINGS 120mm PWM high-speed Triple-Pack - Kabinet køler - 120mm - Sort med RGB LED lys - 31 dBA

Pris fra 492 krtil 633 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 141 kr (22% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 412 kr 25. maj

Sammenlign priser på be quiet! LIGHT WINGS 120mm PWM high-speed Triple-Pack - Kabinet køler - 120mm - Sort med RGB LED lys - 31 dBA og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 492 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
be quiet! Light Wings Fan 3-pack Sort 120 mm
492 kr
Til butik
be quiet! Light Wings Fan 3-pack Sort 120 mm billede

Produktinformation

be quiet! Light Wings - Indsats med blæser - 120 mm - sort (pakke med 3)

Produktspecifikationer

Mærke: Listan
Artikel nr.: BL077
EAN: 4260052188811
Varenr.: 999818476
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
be quiet! LIGHT WINGS 120mm PWM high-speed Triple-Pack - Kabinet køler - 120mm - Sort med RGB LED lys - 31 dBA
495 kr
Til butik
be quiet! LIGHT WINGS 120mm PWM high-speed Triple-Pack - Kabinet køler - 120mm - Sort med RGB LED lys - 31 dBA billede

Produktinformation

Kabinet køler, 120mm x 120mm x 25mm (højde x bredde x dybde), støjniveau: max 31 dBa, lufttryk max 52.3 CFM, max statisk luftryk 2.6 mmH2O, omdrejningshastighed: max 2500 ±10% RPM, PWM kontrolleret, lejre type: Rifle Bearing, bundkort tilslutning: 4-pins & RGB tilslutning: 3-pins (5 volt), addressable RGB LED lys, kontroller inkluderet: be quiet! 3-pin ARGB hub, kontrolleret af: ASUS AURA / Asrock Polychrome Sync / Gigabyte Fusion / MSI Mystic Light, multi pakke med 3 blæsere, farve: sort med RGB.

Produktspecifikationer

Mærke: be quiet!
Kategori: Kabinet Koeler
Artikel nr.: BL077
EAN: 4260052188811
Varenr.: 3021726
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
be quiet! Light Wings PWM H 3e120x120x25 | BL077 Kabinet Blæser - GEEKD.dk
565 kr
Til butik
be quiet! Light Wings PWM H 3e120x120x25 | BL077 Kabinet Blæser - GEEKD.dk billede

Produktinformation

be quiet! Light Wings 120mm PWM High-Speed Black ARGB (3-pak) - Kraftfuld RGB-køling til krævende builds be quiet! Light Wings 120mm PWM High-Speed Black ARGB triple pack er til dig, der vil have maksimal køling og unikke lyseffekter i dit gaming-setup.

Produktspecifikationer

Mærke: be quiet!
Kategori: Kabinet Blæsere
EAN: 4260052188811
Varenr.: 51628432228688
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Be Quiet! Light Wings PWM højhastighedsblæser, 120 mm, 3-pak
633 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad be quiet! LIGHT WINGS 120mm PWM high-speed Triple-Pack - Kabinet køler - 120mm - Sort med RGB LED lys - 31 dBA koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad be quiet! LIGHT WINGS 120mm PWM high-speed Triple-Pack - Kabinet køler - 120mm - Sort med RGB LED lys - 31 dBA koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK492 kr492 krKøb
2Proshop DK495 kr534 krKøb
3Geekd565 kr565 krKøb
4Teknikproffset DK633 kr692 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for be quiet! LIGHT WINGS 120mm PWM high-speed Triple-Pack - Kabinet køler - 120mm - Sort med RGB LED lys - 31 dBA

PriceData har fulgt prisen på be quiet! LIGHT WINGS 120mm PWM high-speed Triple-Pack - Kabinet køler - 120mm - Sort med RGB LED lys - 31 dBA i 163 dage. Laveste pris i perioden er 412 kr (registreret d. 25. maj 2026), højeste er 527 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 485 kr.

Den nuværende pris på 492 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 13% den seneste måned. Der er registreret 70 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for be quiet! LIGHT WINGS 120mm PWM high-speed Triple-Pack - Kabinet køler - 120mm - Sort med RGB LED lys - 31 dBA. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for be quiet! LIGHT WINGS 120mm PWM high-speed Triple-Pack - Kabinet køler - 120mm - Sort med RGB LED lys - 31 dBA de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026492 kr3 kr (1%)
30. maj 2026495 kr83 kr (20%)
25. maj 2026412 kr2 kr (0%)
24. maj 2026414 kr2 kr (0%)
23. maj 2026416 kr2 kr (0%)
22. maj 2026418 kr2 kr (0%)
21. maj 2026420 kr2 kr (0%)
20. maj 2026422 kr2 kr (0%)
9. maj 2026424 kr2 kr (0%)
8. maj 2026426 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret