Gå til hovedindhold

be quiet! Light Wings White 120mm PWM Triple Pack, case fan (white, pack of 3, incl. ARGB hub) Kabinet Blæser - GEEKD.dk

Pris fra 377 krtil 759 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 382 kr (50% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 368 kr 30. mar.

Sammenlign priser på be quiet! Light Wings White 120mm PWM Triple Pack, case fan (white, pack of 3, incl. ARGB hub) Kabinet Blæser - GEEKD.dk og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 377 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
be quiet! LIGHT WINGS 120mm PWM - triple pack - Kabinet køler - 120mm - Hvid med RGB - 22 dBA
377 kr
Til butik
be quiet! LIGHT WINGS 120mm PWM - triple pack - Kabinet køler - 120mm - Hvid med RGB - 22 dBA billede

Produktinformation

Kabinet køler, 120mm x 120mm x 25mm (højde x bredde x dybde), støjniveau: max 20.6 dBa, lufttryk max 41.51 CFM, max statisk luftryk 1.66 mmH2O, omdrejningshastighed: max 1700 ±10% RPM, PWM kontrolleret, lejre type: Rifle Bearing, bundkort tilslutning: 4-pins & RGB tilslutning: 3-pins (5 volt), addressable RGB LED lys, kontroller inkluderet: be quiet! 3-pin ARGB hub, kontrolleret af: ASUS AURA / Asrock Polychrome Sync / Gigabyte Fusion / MSI Mystic Light, multi pakke med 3 blæsere, farve: hvid med RGB.

Produktspecifikationer

Mærke: be quiet!
Kategori: Kabinet Koeler
Artikel nr.: BL100
EAN: 4260052190241
Varenr.: 3156733
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
be quiet! Light Wings - Indsats med blæser - PWM - 120 mm - hvid (pakke med 3)
392 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Be Quiet! Light Wings PWM-blæserpakke, 120 mm, 3-pak, hvid
462 kr
Til butik
Be Quiet! Light Wings PWM-blæserpakke, 120 mm, 3-pak, hvid billede

Produktinformation

En støjsvag og langtidsholdbar kabinetblæser, der ser imponerende og levende ud fra alle vinkler. Pakke med tre blæsere. Light, Wings PWM-blæsere, giver imponerende belysning og et levende udseende, stærk ydeevne og støjsvag drift samt effektiv køling. ARGB-belysning foran og bagpå, Medfølgende ARGB-hub giver mulighed for synkronisering mellem op til seks ARGB-komponenter, Flere farver og tilstande giver et personligt look takket være 18 LED'er, Syv blæserblade, der er optimeret til stilhed, giver høj luftgennemstrømning og lavt støjniveau, Meget støjsvag, maks. 20,6 dBA, Langtidsholdbart riffelleje med op til 60 000 timers levetid, Tekniske specifikationer: Størrelse: 120 x 120 x 25 mm, Blæserhastighed: 1700 RPM (100 % PWM), Luftstrøm: 41,51 / 70,53 CFM, Støjniveau: 20,6 dBA (100 % PWM), Stik: 4-pin PWM, Pakke med tre blæsere, Pakken indeholder: 3 x Light Wings White PWM 120 mm blæser, 1 x ARGB Hub, 16 x monteringsskruer, 120 mm, 1.200 OMDREJNINGER PR. MINUT, 4-pin PWM, ARGB-belysning foran og bagpå, Tre års garanti fra producenten, Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: be quiet!
Kategori: Blæser
EAN: 4260052190241
Varenr.: C71837
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
be quiet! Light Wings White 120mm PWM Triple Pack, case fan (white, pack of 3, incl. ARGB hub) Kabinet Blæser - GEEKD.dk
497 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
be quiet! Light Wings Fan 3-pack Hvid 120 mm
557 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Kabinetventilator be quiet! Light Wings ARGB PWM, Triple Pack - 120 mm, hvid
-1%739 kr
Før 749 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kabinetventilator be quiet! Light Wings ARGB PWM, Triple Pack - 120 mm, hvid
-1%759 kr
Før 769 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad be quiet! Light Wings White 120mm PWM Triple Pack, case fan (white, pack of 3, incl. ARGB hub) Kabinet Blæser - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad be quiet! Light Wings White 120mm PWM Triple Pack, case fan (white, pack of 3, incl. ARGB hub) Kabinet Blæser - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK377 kr416 krKøb
2CS MEGASTORE DK392 kr431 krKøb
3Teknikproffset DK462 kr521 krKøb
4Geekd497 kr497 krKøb
5CompuMail DK557 kr557 krKøb
6Boligcenter DK739 kr739 krKøb
7Vivas DK759 kr838 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for be quiet! Light Wings White 120mm PWM Triple Pack, case fan (white, pack of 3, incl. ARGB hub) Kabinet Blæser - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på be quiet! Light Wings White 120mm PWM Triple Pack, case fan (white, pack of 3, incl. ARGB hub) Kabinet Blæser - GEEKD.dk i 179 dage. Laveste pris i perioden er 368 kr (registreret d. 30. marts 2026), højeste er 515 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 442 kr.

Den nuværende pris på 377 kr er 15% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 37 prisfald og 29 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 67 prisændringer for be quiet! Light Wings White 120mm PWM Triple Pack, case fan (white, pack of 3, incl. ARGB hub) Kabinet Blæser - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 67 prisændringer for be quiet! Light Wings White 120mm PWM Triple Pack, case fan (white, pack of 3, incl. ARGB hub) Kabinet Blæser - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. apr. 2026377 kr36 kr (9%)
24. apr. 2026413 kr1 kr (0%)
20. apr. 2026414 kr6 kr (1%)
16. apr. 2026408 kr1 kr (0%)
15. apr. 2026409 kr5 kr (1%)
10. apr. 2026414 kr29 kr (8%)
4. apr. 2026385 kr2 kr (1%)
3. apr. 2026383 kr1 kr (0%)
2. apr. 2026384 kr1 kr (0%)
1. apr. 2026385 kr14 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret