Gå til hovedindhold

ASUSTeK COMPUTER ASUS ZenWiFi BT10 - Wi-Fi-system - (2 routere) - op til 6000 sq.ft - mesh 10GbE, 5GbE, 2.5GbE, Wi-Fi 7 Multi-Band

ASUSTeK COMPUTERNetværkEAN: 4711387429945
Pris fra 4.143 krtil 5.990 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 1.847 kr (31% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.100 kr 21. apr.

Sammenlign priser på ASUS ZenWiFi BT10 - Wi-Fi-system - (2 routere) - op til 6000 sq.ft - mesh 10GbE, 5GbE, 2.5GbE, Wi-Fi 7 Multi-Band og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 4143 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ASUS ZenWiFi BT10 Wi-Fi-system
4.143 kr
Til butik
ASUS ZenWiFi BT10 Wi-Fi-system billede

Produktinformation

ASUS ZenWiFi BT10 - Wi-Fi-system - (2 routere) - op til 6000 sq.ft - mesh 10GbE, 5GbE, 2.5GbE, Wi-Fi 7 Multi-Band

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 90IG08Y0-MO3C40
EAN: 4711387429945
Varenr.: 1002313260
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
ASUS ZenWiFi BT10 mesh Wi‑Fi 7 system (2 enheder) - hvid
-21%4.799 kr
Før 6.099 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
ASUS ZenWiFi BT10 mesh Wi‑Fi 7 system (2 enheder) - hvid billede

Produktinformation

ASUS ZenWiFi BT10 - Wi-Fi-system - (2 routere) - op til 6000 sq.ft - mesh 10GbE, 5GbE, 2.5GbE, Wi-Fi 7 Multi-BandGenereltDataforbindelsesprotokol: EthernetFast EthernetGigabit EthernetIEEE 802.11bIEEE 802.11aIEEE 802.11g10 Gigabit EthernetIEEE 802.11nIEEE 802.11ac5 Gigabit Ethernet2.5 Gigabit EthernetIEEE 802.11ax (Wi-Fi 6)IEEE 802.11be (Wi-Fi 7)Egenskaber: IGMP snoopingIPv6 understøttetforældrekontrolTilgangspunktdriftnulstillingsknapIPv4 supportASUS AiCloudASUS AiProtectionMU-MIMO teknologisystemlogstråleformeteknologiAdaptive QoSWireless SchedulerASUS Router AppVPN FusioEnhedstype: Wi-Fi-system - meshFlashhukommelse: 256 MBForbindelsesteknologi: Trådløs, kabletFrekvensbånd: 2,4 GHz / 5 GHz / 6 GHzKrypterings algoritme: WPAWPA2WPA2-EnterpriseWPA3-PersonalMesh-netværk: JaNetværks/overføselsprotokol: PPTPL2TPPPPoEDHCPDDNSOverensstemmelsesstandarder: IEEE 802.11bIEEE 802.11aIEEE 802.11gIEEE 802.11nIEEE 802.11acIEEE 802.11axIEEE 802.11bePakningstype: DesktopProcessor: 2 GHzRAM: 2 GBStatusindikatorer: StrømWi-Fi-systemdækning: Op til 6000 sq.ftWi-Fi-systemkomponen...

Produktspecifikationer

Kategori: Netværk
Vægt: 3.22g
EAN: 4711387429945
Varenr.: 2033712
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
ASUS ZenWiFi BT10 Wi-Fi-system
4.799 kr
Til butik
ASUS ZenWiFi BT10 Wi-Fi-system billede

Produktinformation

ASUS ZenWiFi BT10 Wi-Fi-system Oplev den ultimative trådløse forbindelse med ASUS ZenWiFi BT10. Dette avancerede Wi-Fi-system er designet til at eliminere døde zoner og sikre en solid internetforbindelse i hele dit hjem. Med en kombination af elegant desi...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: skal sorteres
EAN: 4711387429945
Varenr.: 129683
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
ASUS ZenWiFi BT10 mesh Wi‑Fi 7 system (2 enheder) - hvid
-21%4.819 kr
Før 6.119 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ASUS ZenWiFi BT10 -Wi-Fi 7 - 2 Nodes - Mesh router 802.11a/b/g/n/ac/ax/be (Wi-Fi 7)
4.897 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ASUS ZenWiFi BT10 - Wi-Fi-system - (2 routere) - op til 6000 sq.ft - mesh 10GbE, 5GbE, 2.5GbE, Wi-Fi 7 Multi-Band
5.097 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Asus Zenwifi Bt10 2-pack White
5.990 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS ZenWiFi BT10 - Wi-Fi-system - (2 routere) - op til 6000 sq.ft - mesh 10GbE, 5GbE, 2.5GbE, Wi-Fi 7 Multi-Band koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS ZenWiFi BT10 - Wi-Fi-system - (2 routere) - op til 6000 sq.ft - mesh 10GbE, 5GbE, 2.5GbE, Wi-Fi 7 Multi-Band koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK4.143 kr4.143 krKøb
2Boligcenter DK4.799 kr4.799 krKøb
3Ultrashop4.799 kr4.799 krKøb
4Vivas DK4.819 kr4.888 krKøb
5Proshop DK4.897 kr4.897 krKøb
6CS MEGASTORE DK5.097 kr5.097 krKøb
7Dustin DK5.990 kr6.076,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ASUS ZenWiFi BT10 - Wi-Fi-system - (2 routere) - op til 6000 sq.ft - mesh 10GbE, 5GbE, 2.5GbE, Wi-Fi 7 Multi-Band

PriceData har fulgt prisen på ASUS ZenWiFi BT10 - Wi-Fi-system - (2 routere) - op til 6000 sq.ft - mesh 10GbE, 5GbE, 2.5GbE, Wi-Fi 7 Multi-Band i 184 dage. Laveste pris i perioden er 3.100 kr (registreret d. 21. april 2026), højeste er 4.880 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 4.453 kr.

Den nuværende pris på 4.143 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 32 prisfald og 29 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 60 prisændringer for ASUS ZenWiFi BT10 - Wi-Fi-system - (2 routere) - op til 6000 sq.ft - mesh 10GbE, 5GbE, 2.5GbE, Wi-Fi 7 Multi-Band. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 60 prisændringer for ASUS ZenWiFi BT10 - Wi-Fi-system - (2 routere) - op til 6000 sq.ft - mesh 10GbE, 5GbE, 2.5GbE, Wi-Fi 7 Multi-Band de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
14. maj 20264.143 kr209 kr (5%)
13. maj 20264.352 kr145 kr (3%)
6. maj 20264.207 kr101 kr (2%)
3. maj 20264.308 kr1 kr (0%)
1. maj 20264.309 kr104 kr (2%)
30. apr. 20264.205 kr104 kr (2%)
23. apr. 20264.309 kr282 kr (7%)
22. apr. 20264.027 kr927 kr (30%)
21. apr. 20263.100 kr1.209 kr (28%)
10. apr. 20264.309 kr540 kr (11%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret