Gå til hovedindhold

ASUS ZenWiFi BT10 Tri-band WiFi 7 (3-Pack) - Mesh router 802.11a/b/g/n/ac/ax/be (Wi-Fi 7)

AsusNetværkEAN: 4711387649381
Pris fra 7.119 krtil 9.619 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 2.500 kr (26% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 4.570 kr 29. apr.

Sammenlign priser på ASUS ZenWiFi BT10 Tri-band WiFi 7 (3-Pack) - Mesh router 802.11a/b/g/n/ac/ax/be (Wi-Fi 7) og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 7119 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ASUS ZenWiFi BT10 Wi-Fi-system
7.119 kr
Til butik
ASUS ZenWiFi BT10 Wi-Fi-system billede

Produktinformation

ASUS ZenWiFi BT10 - Wi-Fi-system - (3 routere) - op til 6000 sq.ft - mesh 10GbE, 5GbE, 2.5GbE, Wi-Fi 7 Multi-Band

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 90IG08Y0-MO3C20
EAN: 4711387649381
Varenr.: 1002313259
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
ASUS ZenWiFi BT10 AiMesh router 3-pack
7.690 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ASUS ZenWiFi BT10 Tri-band WiFi 7 (3-Pack) - Mesh router 802.11a/b/g/n/ac/ax/be (Wi-Fi 7)
7.784 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
ASUS ZenWiFi BT10 Tri-band WiFi 7 Mesh-system, 3-pak, hvid
9.048 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Wi-Fi 7 mesh system ASUS ZenWiFi BT10 - 3-pak, tri-band (2,4/5/6 GHz), hvid
-7%9.599 kr
Før 10.299 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Wi-Fi 7 mesh system ASUS ZenWiFi BT10 - 3-pak, tri-band (2,4/5/6 GHz), hvid
-7%9.619 kr
Før 10.319 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS ZenWiFi BT10 Tri-band WiFi 7 (3-Pack) - Mesh router 802.11a/b/g/n/ac/ax/be (Wi-Fi 7) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS ZenWiFi BT10 Tri-band WiFi 7 (3-Pack) - Mesh router 802.11a/b/g/n/ac/ax/be (Wi-Fi 7) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK7.119 kr7.119 krKøb
2Komplett DK7.690 kr7.690 krKøb
3Proshop DK7.784 kr7.784 krKøb
4Teknikproffset DK9.048 kr9.107 krKøb
5Boligcenter DK9.599 kr9.599 krKøb
6Vivas DK9.619 kr9.698 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ASUS ZenWiFi BT10 Tri-band WiFi 7 (3-Pack) - Mesh router 802.11a/b/g/n/ac/ax/be (Wi-Fi 7)

PriceData har fulgt prisen på ASUS ZenWiFi BT10 Tri-band WiFi 7 (3-Pack) - Mesh router 802.11a/b/g/n/ac/ax/be (Wi-Fi 7) i 154 dage. Laveste pris i perioden er 4.570 kr (registreret d. 29. april 2026), højeste er 7.711 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 7.051 kr.

Den nuværende pris på 7.119 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 54 prisfald og 35 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for ASUS ZenWiFi BT10 Tri-band WiFi 7 (3-Pack) - Mesh router 802.11a/b/g/n/ac/ax/be (Wi-Fi 7). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for ASUS ZenWiFi BT10 Tri-band WiFi 7 (3-Pack) - Mesh router 802.11a/b/g/n/ac/ax/be (Wi-Fi 7) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 20267.119 kr17 kr (0%)
24. maj 20267.102 kr12 kr (0%)
22. maj 20267.090 kr8 kr (0%)
15. maj 20267.082 kr9 kr (0%)
14. maj 20267.073 kr5 kr (0%)
13. maj 20267.078 kr12 kr (0%)
12. maj 20267.090 kr17 kr (0%)
9. maj 20267.107 kr22 kr (0%)
8. maj 20267.085 kr20 kr (0%)
7. maj 20267.065 kr8 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret