Gå til hovedindhold

ASUSTeK COMPUTER ASUS ZenWiFi BD4 - Wi-Fi-system - (3 routere) - op til 6500 sq.ft - mesh 1GbE, Wi-Fi 7, 2.5GbE, 5GbE Dual Band

ASUSTeK COMPUTERNetværkEAN: 4711387580943
Pris fra 1.751 krtil 2.149 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 398 kr (19% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.463 kr 13. apr.

Sammenlign priser på ASUS ZenWiFi BD4 - Wi-Fi-system - (3 routere) - op til 6500 sq.ft - mesh 1GbE, Wi-Fi 7, 2.5GbE, 5GbE Dual Band og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1751 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ASUS ZenWiFi BD4 Wi-Fi-system
1.751 kr
Til butik
ASUS ZenWiFi BD4 Wi-Fi-system billede

Produktinformation

ASUS ZenWiFi BD4 - Wi-Fi-system - (3 routere) - op til 6500 sq.ft - mesh 1GbE, 5GbE, 2.5GbE, Wi-Fi 7 Dual Band

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 90IG0960-MO3C40
EAN: 4711387580943
Varenr.: 1002448384
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ASUS ZenWiFi BD4 - Wi-Fi-system - (3 routere) - op til 6500 sq.ft - mesh 1GbE, Wi-Fi 7, 2.5GbE, 5GbE Dual Band
1.785 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Wi?Fi mesh system ASUS ZenWiFi BD4 (3 routere) - Wi?Fi 7, hvid
-27%1.899 kr
Før 2.599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Wi?Fi mesh system ASUS ZenWiFi BD4 (3 routere) - Wi?Fi 7, hvid billede

Produktinformation

ASUS ZenWiFi BD4 - Wi-Fi-system - (3 routere) - op til 6500 sq.ft - mesh 1GbE, 5GbE, 2.5GbE, Wi-Fi 7 Dual BandGenereltDataforbindelsesprotokol: EthernetFast EthernetGigabit EthernetIEEE 802.11bIEEE 802.11aIEEE 802.11gIEEE 802.11nIEEE 802.11ac5 Gigabit Ethernet2.5 Gigabit EthernetIEEE 802.11ax (Wi-Fi 6)IEEE 802.11be (Wi-Fi 7)Egenskaber: VLAN-understøttetWOLIGMP snoopingforældrekontrolTilgangspunktdriftRADIUS supportport fremsendelsenulstillingsknapport triggeringASUS AiProtectionMU-MIMO teknologisystemlogstråleformeteknologiAdaptive QoSLink AggregationEnhedstype: Wi-Fi-system - meshFlashhukommelse: 128 MBForbindelsesteknologi: Trådløs, kabletFrekvensbånd: 2,4 GHz/5 GHzKrypterings algoritme: WPAWPA2WPA-EnterpriseWPA2-EnterpriseWPA3-PersonalMesh-netværk: JaNetværks/overføselsprotokol: PPTPL2TPDHCPDDNSOverensstemmelsesstandarder: IEEE 802.11bIEEE 802.11aIEEE 802.11gIEEE 802.11nIEEE 802.11acIEEE 802.11axIEEE 802.11bePakningstype: DesktopProcessor: 1.5 GHzRAM: 512 MBStatusindikatorer: StrømWi-Fi-systemdækning: Op til 6500 sq.ftWi-Fi-systemkomponenter: 3 routere<...

Produktspecifikationer

Kategori: Netværk
Vægt: 2.44g
EAN: 4711387580943
Varenr.: 1810991
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Wi?Fi mesh system ASUS ZenWiFi BD4 (3 routere) - Wi?Fi 7, hvid
-27%1.919 kr
Før 2.619 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
ASUS ZenWiFi BD4 Wi-Fi-system
1.989 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ASUS ZenWiFi BD4 -Wi-Fi 7 - 3-Pack - 2.5G Ethernet - Mesh router 802.11a/b/g/n/ac/ax/be (Wi-Fi 7)
2.149 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS ZenWiFi BD4 - Wi-Fi-system - (3 routere) - op til 6500 sq.ft - mesh 1GbE, Wi-Fi 7, 2.5GbE, 5GbE Dual Band koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS ZenWiFi BD4 - Wi-Fi-system - (3 routere) - op til 6500 sq.ft - mesh 1GbE, Wi-Fi 7, 2.5GbE, 5GbE Dual Band koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.751 kr1.751 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.785 kr1.785 krKøb
3Boligcenter DK1.899 kr1.899 krKøb
4Vivas DK1.919 kr1.988 krKøb
5Ultrashop1.989 kr1.989 krKøb
6Proshop DK2.149 kr2.149 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ASUS ZenWiFi BD4 - Wi-Fi-system - (3 routere) - op til 6500 sq.ft - mesh 1GbE, Wi-Fi 7, 2.5GbE, 5GbE Dual Band

PriceData har fulgt prisen på ASUS ZenWiFi BD4 - Wi-Fi-system - (3 routere) - op til 6500 sq.ft - mesh 1GbE, Wi-Fi 7, 2.5GbE, 5GbE Dual Band i 135 dage. Laveste pris i perioden er 1.463 kr (registreret d. 13. april 2026), højeste er 2.180 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.863 kr.

Den nuværende pris på 1.751 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 38 prisfald og 28 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 67 prisændringer for ASUS ZenWiFi BD4 - Wi-Fi-system - (3 routere) - op til 6500 sq.ft - mesh 1GbE, Wi-Fi 7, 2.5GbE, 5GbE Dual Band. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 67 prisændringer for ASUS ZenWiFi BD4 - Wi-Fi-system - (3 routere) - op til 6500 sq.ft - mesh 1GbE, Wi-Fi 7, 2.5GbE, 5GbE Dual Band de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 20261.751 kr9 kr (1%)
25. maj 20261.760 kr9 kr (1%)
24. maj 20261.769 kr8 kr (0%)
23. maj 20261.777 kr25 kr (1%)
22. maj 20261.752 kr8 kr (0%)
21. maj 20261.760 kr9 kr (1%)
20. maj 20261.769 kr90 kr (5%)
19. maj 20261.679 kr9 kr (1%)
18. maj 20261.688 kr9 kr (1%)
17. maj 20261.697 kr9 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret