Gå til hovedindhold

ASUS TUF GAMING TR120 REVERSE 3-pack - Kabinet køler - 120mm - Sort - 29 dBA

AsusComputer – systemkølingsdeleEAN: 4711387543436
Pris fra 338 krtil 499 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 161 kr (32% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på ASUS TUF GAMING TR120 REVERSE 3-pack - Kabinet køler - 120mm - Sort - 29 dBA og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 338 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ASUS TUF GAMING TR120 REVERSE 3-pack - Kabinet køler - 120mm - Sort - 29 dBA
-13%338 kr
Før 388 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
ASUS TUF GAMING TR120 REVERSE 3-pack - Kabinet køler - 120mm - Sort - 29 dBA billede

Produktinformation

Kabinet køler, 120mm x 120mm x 28mm (højde x bredde x dybde), støjniveau: max 29 dBa, lufttryk max 76.3 CFM, max statisk luftryk 2.75 mmH2O, omdrejningshastighed: 0 - 2000 ±10% RPM, PWM kontrolleret, lejre type: Fluid Dynamic Bearing (FDB), bundkort tilslutning: 4-pins & RGB tilslutning: 3-pins (5 volt), addressable RGB LED lys, kontrolleret af: ASUS AURA, farve: sort.

Produktspecifikationer

Mærke: ASUS
Kategori: Kabinet Koeler
Artikel nr.: 90DA00D0-B09020
EAN: 4711387543436
Varenr.: 3254006
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Asus TUF Gaming TR120 ARGB Reverse Ventilator 3pk (sort)
349 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ASUS TUF Gaming TR120 ARGB Etuiblæsersæt 3-pack Sort 120 mm
379 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
ASUS TUF Gaming TR 120 ARGB Reverse PWM-blæser, 120 mm, sort, 3-pak
465 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
PC-blæser ASUS TUF Gaming TR120 ARGB Reverse 3-i-1, sort
479 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
ASUS TUF Gaming TR120 ARGB Etuiblæsersæt 3-pack Sort 120 mm
489 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
PC-blæser ASUS TUF Gaming TR120 ARGB Reverse 3-i-1, sort
499 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS TUF GAMING TR120 REVERSE 3-pack - Kabinet køler - 120mm - Sort - 29 dBA koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS TUF GAMING TR120 REVERSE 3-pack - Kabinet køler - 120mm - Sort - 29 dBA koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK338 kr377 krKøb
2Komplett DK349 kr349 krKøb
3CompuMail DK379 kr379 krKøb
4Teknikproffset DK465 kr524 krKøb
5Boligcenter DK479 kr479 krKøb
6Ultrashop489 kr489 krKøb
7Vivas DK499 kr578 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ASUS TUF GAMING TR120 REVERSE 3-pack - Kabinet køler - 120mm - Sort - 29 dBA

PriceData har fulgt prisen på ASUS TUF GAMING TR120 REVERSE 3-pack - Kabinet køler - 120mm - Sort - 29 dBA i 175 dage. Laveste pris i perioden er 338 kr (registreret d. 1. juni 2026), højeste er 419 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 384 kr.

Den nuværende pris på 338 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 8% den seneste måned. Der er registreret 59 prisfald og 24 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 84 prisændringer for ASUS TUF GAMING TR120 REVERSE 3-pack - Kabinet køler - 120mm - Sort - 29 dBA. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 84 prisændringer for ASUS TUF GAMING TR120 REVERSE 3-pack - Kabinet køler - 120mm - Sort - 29 dBA de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026338 kr2 kr (1%)
31. maj 2026340 kr2 kr (1%)
30. maj 2026342 kr2 kr (1%)
29. maj 2026344 kr2 kr (1%)
13. maj 2026346 kr2 kr (1%)
12. maj 2026348 kr1 kr (0%)
9. maj 2026349 kr3 kr (1%)
6. maj 2026352 kr2 kr (1%)
5. maj 2026350 kr2 kr (1%)
4. maj 2026352 kr16 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret