Gå til hovedindhold

ASUS TUF GAMING TR120 3-pack - Kabinet køler - 120mm - Sort - 29 dBA

AsusComputer – systemkølingsdeleEAN: 4711387297353
Pris fra 342 krtil 689 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 347 kr (50% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 318 kr 13. maj

Sammenlign priser på ASUS TUF GAMING TR120 3-pack - Kabinet køler - 120mm - Sort - 29 dBA og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 342 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Asus TUF Gaming TR120 ARGB Ventilator 3pk (sort)
342 kr
Til butik
Asus TUF Gaming TR120 ARGB Ventilator 3pk (sort) billede

Produktinformation

Asus TUF Gaming TR120 ARGB Ventilator 3pk (sort) - 120mm, 29 dB(A), 77.4 CFM - Blæsere/kølere/vandkøling Blæsere

Produktspecifikationer

Mærke: ASUS
Kategori: vandkøling
Artikel nr.: 90DA0090-B09020
EAN: 4711387297353
Varenr.: 1314125
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ASUS TUF GAMING TR120 3-pack - Kabinet køler - 120mm - Sort - 29 dBA
350 kr
Til butik
ASUS TUF GAMING TR120 3-pack - Kabinet køler - 120mm - Sort - 29 dBA billede

Produktinformation

Kabinet køler, 120mm x 120mm x 28mm (højde x bredde x dybde), støjniveau: max 29 dBa, lufttryk max 77.4 CFM, max statisk luftryk 3.3 mmH2O, omdrejningshastighed: 0 - 2000 ±10% RPM, PWM kontrolleret, lejre type: Fluid Dynamic Bearing (FDB), bundkort tilslutning: 4-pins & RGB tilslutning: 3-pins (5 volt), addressable RGB LED lys, kontrolleret af: ASUS AURA, farve: sort.

Produktspecifikationer

Mærke: ASUS
Kategori: Kabinet Koeler
Artikel nr.: 90DA0090-B09020
EAN: 4711387297353
Varenr.: 3254010
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ASUS TUF Gaming TR120 ARGB Etuiblæsersæt 3-pack Sort 120 mm
354 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Asus Tuf Gaming Tr120 Argb 3In1
389 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
ASUS TUF Gaming TR 120 ARGB PWM-blæser, 120 mm, sort, 3-pak
451 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
ASUS TUF Gaming TR120 ARGB 3‑pak - 120 mm kabinetventilator, sort
669 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
ASUS TUF Gaming TR120 ARGB 3‑pak - 120 mm kabinetventilator, sort
689 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS TUF GAMING TR120 3-pack - Kabinet køler - 120mm - Sort - 29 dBA koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS TUF GAMING TR120 3-pack - Kabinet køler - 120mm - Sort - 29 dBA koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Komplett DK342 kr342 krKøb
2Proshop DK350 kr389 krKøb
3CompuMail DK354 kr354 krKøb
4Ultrashop389 kr389 krKøb
5Teknikproffset DK451 kr510 krKøb
6Boligcenter DK669 kr669 krKøb
7Vivas DK689 kr768 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ASUS TUF GAMING TR120 3-pack - Kabinet køler - 120mm - Sort - 29 dBA

PriceData har fulgt prisen på ASUS TUF GAMING TR120 3-pack - Kabinet køler - 120mm - Sort - 29 dBA i 180 dage. Laveste pris i perioden er 312 kr (registreret d. 4. februar 2026), højeste er 404 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 359 kr.

Den nuværende pris på 342 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 30 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 41 prisændringer for ASUS TUF GAMING TR120 3-pack - Kabinet køler - 120mm - Sort - 29 dBA. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 41 prisændringer for ASUS TUF GAMING TR120 3-pack - Kabinet køler - 120mm - Sort - 29 dBA de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026342 kr24 kr (8%)
13. maj 2026318 kr2 kr (1%)
12. maj 2026320 kr2 kr (1%)
11. maj 2026322 kr2 kr (1%)
10. maj 2026324 kr2 kr (1%)
9. maj 2026326 kr2 kr (1%)
8. maj 2026328 kr2 kr (1%)
7. maj 2026330 kr4 kr (1%)
6. maj 2026334 kr2 kr (1%)
5. maj 2026336 kr2 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret