Gå til hovedindhold

ASUS TUF GAMING TF120 White ARGB 3IN1 - Kabinet køler - 120mm - Hvid med RGB - 29 dBA

AsusComputer – systemkølingsdeleEAN: 4711081845447
Pris fra 333 krtil 439 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 106 kr (24% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 324 kr 19. apr.

Sammenlign priser på ASUS TUF GAMING TF120 White ARGB 3IN1 - Kabinet køler - 120mm - Hvid med RGB - 29 dBA og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 333 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ASUS TUF Gaming TF120 ARGB Fan 3-pack Hvid 120 mm
333 kr
Til butik
ASUS TUF Gaming TF120 ARGB Fan 3-pack Hvid 120 mm billede

Produktinformation

ASUS TUF Gaming TF120 ARGB - White Edition - indsats med blæser - 120 mm - hvid (pakke med 3)

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 90DA0033-B09030
EAN: 4711081845447
Varenr.: 1000840986
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ASUS TUF GAMING TF120 White ARGB 3IN1 - Kabinet køler - 120mm - Hvid med RGB - 29 dBA
379 kr
Til butik
ASUS TUF GAMING TF120 White ARGB 3IN1 - Kabinet køler - 120mm - Hvid med RGB - 29 dBA billede

Produktinformation

Kabinet køler, størrelse: 120mm x 120mm x 25mm (HxBxD), støjniveau: max 29 dBA, Air flow: max 76 CFM, blæser RPM: max 1900 ±10%, PWM kontrolleret, 4 pins bundkort & 3 pins Addressable RGB LED (5 volt) tilslutning, pakke med 3 stk inkl controller, hvid med RGB LED lys - (styret af ASUS AURA)...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: ASUS
Kategori: Kabinet Koeler
Artikel nr.: 90DA0033-B09030
EAN: 4711081845447
Varenr.: 3142083
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Kabinetblæsere ASUS TUF Gaming TF120 ARGB White - 3-pak (120 mm)
-2%419 kr
Før 429 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Kabinetblæsere ASUS TUF Gaming TF120 ARGB White - 3-pak (120 mm) billede

Produktinformation

Fordele ved kabinetblæsere med ARGBSkru op for både køling og stil i dit gaming-setup med ASUS TUF Gaming TF120 ARGB i elegant hvid. Sættet indeholder tre 120 mm blæsere med adresserbar RGB, så du kan tilpasse lys i blå, grøn og rød - eller blande farverne til din egen signatur. Den medfølgende controller gør det let at justere hastighed, lysstyrke, farve og tilstand direkte.Til pc-kabinetter, hvor ydeevne og udseende tællerTF120 leverer op til 1.900 rpm og en luftstrøm på 76 cfm, så luften skubbes effektivt gennem kabinettet. Med kun 29 dB ved høj hastighed får du solid køling uden at forstyrre spil eller arbejde. Hver ventilator bruger 2,88 W og har 7 blade for stabil drift.Type: Luftkøler til kabinetVentilatorer: 3 stk., 120 × 120 × 25 mmOmdrejninger: 250–1.900 rpmMaks. luftstrøm: 76 cfmLydniveau (høj): 29 dBBelysning: ARGB, farver blå/grøn/rødVentilatorblade: 7Startspænding: 5 VVentilatorspænding/rated: 13,2 VStrøm: 0,24 AEffektforbrug: 2,88 WPakketype: Boks, 3-pakPakkemål: 17,2 × 12,5 × 9,0 cm; vægt 670 gVelegnet til: Computerkabinet...

Produktspecifikationer

Mærke: Asus
Kategori: Ventilatorer
Vægt: 0.69g
EAN: 4711081845447
Varenr.: 1897662
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kabinetblæsere ASUS TUF Gaming TF120 ARGB White - 3-pak (120 mm)
-2%439 kr
Før 449 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS TUF GAMING TF120 White ARGB 3IN1 - Kabinet køler - 120mm - Hvid med RGB - 29 dBA koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS TUF GAMING TF120 White ARGB 3IN1 - Kabinet køler - 120mm - Hvid med RGB - 29 dBA koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK333 kr333 krKøb
2Proshop DK379 kr418 krKøb
3Boligcenter DK419 kr419 krKøb
4Vivas DK439 kr518 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ASUS TUF GAMING TF120 White ARGB 3IN1 - Kabinet køler - 120mm - Hvid med RGB - 29 dBA

PriceData har fulgt prisen på ASUS TUF GAMING TF120 White ARGB 3IN1 - Kabinet køler - 120mm - Hvid med RGB - 29 dBA i 183 dage. Laveste pris i perioden er 263 kr (registreret d. 25. december 2025), højeste er 449 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 319 kr.

Den nuværende pris på 333 kr er 4% over normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 40 prisfald og 47 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 87 prisændringer for ASUS TUF GAMING TF120 White ARGB 3IN1 - Kabinet køler - 120mm - Hvid med RGB - 29 dBA. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 87 prisændringer for ASUS TUF GAMING TF120 White ARGB 3IN1 - Kabinet køler - 120mm - Hvid med RGB - 29 dBA de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026333 kr1 kr (0%)
28. maj 2026332 kr1 kr (0%)
27. maj 2026333 kr1 kr (0%)
25. maj 2026334 kr1 kr (0%)
22. maj 2026333 kr1 kr (0%)
16. maj 2026332 kr2 kr (1%)
14. maj 2026330 kr1 kr (0%)
8. maj 2026329 kr1 kr (0%)
7. maj 2026330 kr1 kr (0%)
6. maj 2026329 kr3 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret