Gå til hovedindhold

ASUS TUF GAMING LC II 360 ARGB - Processors flydende kølesystem - (for: AM4, LGA1200, LGA1700, AM5, LGA115x Socket) - kobber - 120 mm - sort

ASUSComputer – systemkølingsdeleEAN: 4711387267394
Pris fra 630 krtil 819 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 189 kr (23% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 598 kr 25. maj

Sammenlign priser på ASUS TUF GAMING LC II 360 ARGB - Processors flydende kølesystem - (for: AM4, LGA1200, LGA1700, AM5, LGA115x Socket) - kobber - 120 mm - sort og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 630 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ASUS TUF GAMING LC II 360 ARGB Vandkøler 1-pack Sort 120 mm
630 kr
Til butik
ASUS TUF GAMING LC II 360 ARGB Vandkøler 1-pack Sort 120 mm billede

Produktinformation

ASUS TUF GAMING LC II 360 ARGB - Processors flydende kølesystem - (for: AM4, LGA1200, LGA1700, AM5, LGA115x Socket) - kobber - 120 mm - sort

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 90RC00M1-M0UAY0
EAN: 4711387267394
Varenr.: 1001631072
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ASUS TUF GAMING LC II 360 ARGB - Processors flydende kølesystem - (for: AM4, LGA1200, LGA1700, AM5, LGA115x Socket) - kobber - 120 mm - sort
695 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ASUS TUF GAMING LC II 360 ARGB - CPU Vandkøling - Max 29 dBA
710 kr
Til butik
ASUS TUF GAMING LC II 360 ARGB - CPU Vandkøling - Max 29 dBA billede

Produktinformation

CPU køler, vandkølingssystem, passer til AMD Socket AM4 / AM5 & Intel Socket LGA1150 / LGA1151 / LGA1155 / LGA1156 / LGA1200 / LGA1700 / LGA1851, køler støjniveau: max 29 dBA, køler RPM: 800 - 2000 ± 10%, køler CFM: max 67, statisk lufttryk: max 3.0 mmH₂O, PWM styret, 397mm radiator med 3 x 120mm RGB kølere, 4-pins PWM & 3-pins ARGB tilslutning, inkl kølepasta, sort med RGB (styret af: ASUS AURA)-...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: ASUS
Kategori: CPU Koeler
Artikel nr.: 90RC00M1-M0UAY0
EAN: 4711387267394
Varenr.: 3217857
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
ASUS TUF GAMING LC II 360 Addressable RGB AiO Liquid Cooler Vandkøling - GEEKD.dk
719 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
CPU vandkøler ASUS TUF Gaming LC II 360 ARGB - 120 mm, sort
-16%729 kr
Før 869 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
CPU vandkøler ASUS TUF Gaming LC II 360 ARGB - 120 mm, sort
-16%749 kr
Før 889 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
ASUS TUF GAMING LC II 360 ARGB Vandkøler 1-pack Sort 120 mm
819 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS TUF GAMING LC II 360 ARGB - Processors flydende kølesystem - (for: AM4, LGA1200, LGA1700, AM5, LGA115x Socket) - kobber - 120 mm - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS TUF GAMING LC II 360 ARGB - Processors flydende kølesystem - (for: AM4, LGA1200, LGA1700, AM5, LGA115x Socket) - kobber - 120 mm - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK630 kr630 krKøb
2CS MEGASTORE DK695 kr734 krKøb
3Proshop DK710 kr749 krKøb
4Geekd719 kr719 krKøb
5Boligcenter DK729 kr729 krKøb
6Vivas DK749 kr818 krKøb
7Ultrashop819 kr819 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ASUS TUF GAMING LC II 360 ARGB - Processors flydende kølesystem - (for: AM4, LGA1200, LGA1700, AM5, LGA115x Socket) - kobber - 120 mm - sort

PriceData har fulgt prisen på ASUS TUF GAMING LC II 360 ARGB - Processors flydende kølesystem - (for: AM4, LGA1200, LGA1700, AM5, LGA115x Socket) - kobber - 120 mm - sort i 159 dage. Laveste pris i perioden er 598 kr (registreret d. 25. maj 2026), højeste er 757 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 724 kr.

Den nuværende pris på 630 kr er 13% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 55 prisfald og 34 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for ASUS TUF GAMING LC II 360 ARGB - Processors flydende kølesystem - (for: AM4, LGA1200, LGA1700, AM5, LGA115x Socket) - kobber - 120 mm - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for ASUS TUF GAMING LC II 360 ARGB - Processors flydende kølesystem - (for: AM4, LGA1200, LGA1700, AM5, LGA115x Socket) - kobber - 120 mm - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 2026630 kr32 kr (5%)
25. maj 2026598 kr30 kr (5%)
24. maj 2026628 kr1 kr (0%)
23. maj 2026629 kr1 kr (0%)
1. maj 2026630 kr15 kr (2%)
25. apr. 2026645 kr14 kr (2%)
18. apr. 2026659 kr14 kr (2%)
11. apr. 2026673 kr57 kr (8%)
10. apr. 2026730 kr21 kr (3%)
4. apr. 2026709 kr15 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret