Gå til hovedindhold

ASUS PRIME H610M-D D4 Bundkort - Intel H610 - Intel LGA1700 socket - DDR4 RAM - Micro-ATX

ASUSBundkortEAN: 4711081540489
Pris fra 648 krtil 835 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 187 kr (22% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 638 kr 20. maj

Sammenlign priser på ASUS PRIME H610M-D D4 Bundkort - Intel H610 - Intel LGA1700 socket - DDR4 RAM - Micro-ATX og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 648 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ASUS PRIME H610M-D D4 Micro-ATX LGA1700 Intel H610
648 kr
Til butik
ASUS PRIME H610M-D D4 Micro-ATX LGA1700 Intel H610 billede

Produktinformation

ASUS PRIME H610M-D D4 - Bundkort - micro ATX - LGA1700 sokkel - H610 Chipset - USB 3.2 Gen 1 - Gigabit LAN - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler)

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 90MB1A00-M0EAY0
EAN: 4711081540489
Varenr.: 1000248492
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ASUS PRIME H610M-D D4 Bundkort - Intel H610 - Intel LGA1700 socket - DDR4 RAM - Micro-ATX
654 kr
Til butik
ASUS PRIME H610M-D D4 Bundkort - Intel H610 - Intel LGA1700 socket - DDR4 RAM - Micro-ATX billede

Produktinformation

Bundkort, størrelse: Micro-ATX, Intel LGA1700 socket, Intel H610 chipset, 1 x PCI-Express 4.0 x16, Dual DDR4-3200 2 x DIMM slots (Intel XMP support), lagrings tilslutninger: 4 x SATA-600 / 1 x M.2 NVMe PCI-Express 3.0 (M.2 size: 2242 / 2260 / 2280), USB 3.2 Gen 1 type A, skærm tilslutning: 1 x HDMI 1.4 / 1 x VGA, Realtek 1 Gigabit netværk (LAN), Intel Xe Graphics supporteret (CPU med VGA påkrævet), Realtek HD Audio (8-kanaler) lydkort, ASUS AURA Sync software...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: ASUS
Kategori: Bundkort
Artikel nr.: 90MB1A00-M0EAY0
EAN: 4711081540489
Varenr.: 3024281
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
ASUS PRIME H610M-D D4 (mATX, H610, LGA 1700, DDR4) - Bundkort - GEEKD.dk
835 kr
Til butik
ASUS PRIME H610M-D D4 (mATX, H610, LGA 1700, DDR4) - Bundkort - GEEKD.dk billede

Produktinformation

Klar til at bygge din første rigtige gaming-rig - uden at sprænge budgettet? ASUS PRIME H610M-D D4 er dit perfekte startpunkt ind i den seriøse gaming-verden! Dette micro ATX bundkort leverer stabil performance til 1080p gaming, understøtter de nyeste I...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: ASUS
Kategori: Bundkort
EAN: 4711081540489
Varenr.: 46704399778128

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS PRIME H610M-D D4 Bundkort - Intel H610 - Intel LGA1700 socket - DDR4 RAM - Micro-ATX koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS PRIME H610M-D D4 Bundkort - Intel H610 - Intel LGA1700 socket - DDR4 RAM - Micro-ATX koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK648 kr648 krKøb
2Proshop DK654 kr693 krKøb
3Geekd835 kr835 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ASUS PRIME H610M-D D4 Bundkort - Intel H610 - Intel LGA1700 socket - DDR4 RAM - Micro-ATX

PriceData har fulgt prisen på ASUS PRIME H610M-D D4 Bundkort - Intel H610 - Intel LGA1700 socket - DDR4 RAM - Micro-ATX i 148 dage. Laveste pris i perioden er 638 kr (registreret d. 20. maj 2026), højeste er 738 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 664 kr.

Den nuværende pris på 648 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 49 prisfald og 40 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for ASUS PRIME H610M-D D4 Bundkort - Intel H610 - Intel LGA1700 socket - DDR4 RAM - Micro-ATX. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for ASUS PRIME H610M-D D4 Bundkort - Intel H610 - Intel LGA1700 socket - DDR4 RAM - Micro-ATX de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026648 kr6 kr (1%)
29. maj 2026654 kr4 kr (1%)
28. maj 2026650 kr1 kr (0%)
27. maj 2026651 kr1 kr (0%)
26. maj 2026652 kr1 kr (0%)
25. maj 2026653 kr5 kr (1%)
23. maj 2026648 kr4 kr (1%)
22. maj 2026644 kr6 kr (1%)
20. maj 2026638 kr6 kr (1%)
18. maj 2026644 kr5 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret