Gå til hovedindhold

ASUSTeK COMPUTER ASUS PRIME H610M-A D4-CSM Bundkort - Intel H610 - Intel LGA1700 socket - DDR4 RAM - Micro-ATX

ASUSTeK COMPUTERBundkortEAN: 4711081514442
Pris fra 613 krtil 779 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 166 kr (21% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 543 kr 22. maj

Sammenlign priser på ASUS PRIME H610M-A D4-CSM Bundkort - Intel H610 - Intel LGA1700 socket - DDR4 RAM - Micro-ATX og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 613 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ASUS PRIME H610M-A D4-CSM Micro-ATX LGA1700 Intel H610
613 kr
Til butik
ASUS PRIME H610M-A D4-CSM Micro-ATX LGA1700 Intel H610 billede

Produktinformation

ASUS PRIME H610M-A D4-CSM - Bundkort - micro ATX - LGA1700 sokkel - H610 Chipset - USB 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 2 - Gigabit LAN - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler)

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 90MB19P0-M0EAYC
EAN: 4711081514442
Varenr.: 1000265996
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ASUS PRIME H610M-A D4-CSM Bundkort - Intel H610 - Intel LGA1700 socket - DDR4 RAM - Micro-ATX
624 kr
Til butik
ASUS PRIME H610M-A D4-CSM Bundkort - Intel H610 - Intel LGA1700 socket - DDR4 RAM - Micro-ATX billede

Produktinformation

Bundkort, størrelse: Micro-ATX, Intel LGA1700 socket, Intel H610 chipset, 1 x PCI-Express 4.0 x16, Dual DDR4-3200 2 x DIMM slots (Intel XMP support), lagrings tilslutninger: 4 x SATA-600 / 2 x M.2 NVMe PCI-Express 3.0 (M.2 size: 2242 / 2260 / 2280), USB 3.2 Gen 2 type A, skærm tilslutning: 1 x Displayport 1.4 / 1 x HDMI 1.4 / 1 x VGA, Intel I219-V 1 Gigabit netværk (LAN), Intel Xe Graphics supporteret (CPU med VGA påkrævet), Realtek HD Audio (8-kanaler)...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: ASUS
Kategori: Bundkort
Artikel nr.: 90MB19P0-M0EAYC
EAN: 4711081514442
Varenr.: 3033175
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
ASUS PRIME H610M-A D4-CSM Micro-ATX LGA1700 Intel H610 Bundkort - GEEKD.dk
699 kr
Til butik
ASUS PRIME H610M-A D4-CSM Micro-ATX LGA1700 Intel H610 Bundkort - GEEKD.dk billede

Produktinformation

ASUS PRIME H610M-A D4-CSM Intel H610 LGA 1700 micro ATX ASUS PRIME H610M-A D4-CSM. Processorproducent: Intel, Processor sokkel: LGA 1700, Kompatibel processor serie: Intel ® Celeron ®, Intel ® Core™ i3, Intel ® Core™ i5, Intel ® Core™ i7, Intel ® Co...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: ASUS
Kategori: Bundkort
EAN: 4711081514442
Varenr.: 51984651977040
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Bundkort ASUS Prime H610M-A D4-CSM - Micro-ATX, LGA1700, Intel H610
-11%739 kr
Før 829 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Bundkort ASUS Prime H610M-A D4-CSM - Micro-ATX, LGA1700, Intel H610
-11%759 kr
Før 849 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
ASUS PRIME H610M-A D4-CSM Micro-ATX LGA1700 Intel H610
779 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS PRIME H610M-A D4-CSM Bundkort - Intel H610 - Intel LGA1700 socket - DDR4 RAM - Micro-ATX koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS PRIME H610M-A D4-CSM Bundkort - Intel H610 - Intel LGA1700 socket - DDR4 RAM - Micro-ATX koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK613 kr613 krKøb
2Proshop DK624 kr663 krKøb
3Geekd699 kr699 krKøb
4Boligcenter DK739 kr739 krKøb
5Vivas DK759 kr828 krKøb
6Ultrashop779 kr779 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ASUS PRIME H610M-A D4-CSM Bundkort - Intel H610 - Intel LGA1700 socket - DDR4 RAM - Micro-ATX

PriceData har fulgt prisen på ASUS PRIME H610M-A D4-CSM Bundkort - Intel H610 - Intel LGA1700 socket - DDR4 RAM - Micro-ATX i 170 dage. Laveste pris i perioden er 543 kr (registreret d. 22. maj 2026), højeste er 726 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 669 kr.

Den nuværende pris på 613 kr er 8% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 8% den seneste måned. Der er registreret 35 prisfald og 24 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 60 prisændringer for ASUS PRIME H610M-A D4-CSM Bundkort - Intel H610 - Intel LGA1700 socket - DDR4 RAM - Micro-ATX. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 60 prisændringer for ASUS PRIME H610M-A D4-CSM Bundkort - Intel H610 - Intel LGA1700 socket - DDR4 RAM - Micro-ATX de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026613 kr1 kr (0%)
29. maj 2026612 kr69 kr (13%)
22. maj 2026543 kr11 kr (2%)
15. maj 2026554 kr11 kr (2%)
8. maj 2026565 kr14 kr (2%)
30. apr. 2026579 kr13 kr (2%)
24. apr. 2026592 kr15 kr (2%)
17. apr. 2026607 kr12 kr (2%)
16. apr. 2026619 kr29 kr (4%)
20. feb. 2026648 kr7 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret