Gå til hovedindhold

ASUSTeK COMPUTER ASUS PRIME H610M-A WIFI D4 Bundkort - Intel H610 - Intel LGA1700 socket - DDR4 RAM - Micro-ATX

ASUSTeK COMPUTERBundkortEAN: 4711081758211
Pris fra 584 krtil 762 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 178 kr (23% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på ASUS PRIME H610M-A WIFI D4 Bundkort - Intel H610 - Intel LGA1700 socket - DDR4 RAM - Micro-ATX og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 584 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ASUS PRIME H610M-A WIFI D4 Micro-ATX LGA1700 Intel H610
584 kr
Til butik
ASUS PRIME H610M-A WIFI D4 Micro-ATX LGA1700 Intel H610 billede

Produktinformation

ASUS PRIME H610M-A WIFI D4 - Bundkort - micro ATX - LGA1700 sokkel - H610 Chipset - USB 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 2 - Gigabit LAN, Wi-Fi, Bluetooth - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler)

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 90MB1C80-M0EAY0
EAN: 4711081758211
Varenr.: 1000532096
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ASUS PRIME H610M-A WIFI D4 Bundkort - Intel H610 - Intel LGA1700 socket - DDR4 RAM - Micro-ATX
614 kr
Til butik
ASUS PRIME H610M-A WIFI D4 Bundkort - Intel H610 - Intel LGA1700 socket - DDR4 RAM - Micro-ATX billede

Produktinformation

Bundkort, størrelse: Micro-ATX, Intel LGA1700 socket, Intel H610 chipset, 1 x PCI-Express 4.0 x16, Dual DDR4-3200 2 x DIMM slots (Intel XMP support), lagrings tilslutninger: 4 x SATA-600 / 2 x M.2 NVMe PCI-Express 3.0 (M.2 size: 2242 / 2260 / 2280), USB 3.2 Gen 2 type A, skærm tilslutning: 1 x Displayport 1.4 / 1 x HDMI 1.4 / 1 x VGA, Intel I219-V 1 Gigabit netværk (LAN), WiFi 5 & Bluetooth 5.0, Intel Xe Graphics supporteret (CPU med VGA påkrævet), Realtek HD Audio (8-kanaler) lydkort, ASUS AURA Sync software...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: ASUS
Kategori: Bundkort
Artikel nr.: 90MB1C80-M0EAY0
EAN: 4711081758211
Varenr.: 3064739
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
ASUS PRIME H610M-A WIFI D4.
637 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Bundkort ASUS Prime H610M-A WiFi D4 - Micro-ATX, LGA1700, Intel H610
-11%709 kr
Før 799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Bundkort ASUS Prime H610M-A WiFi D4 - Micro-ATX, LGA1700, Intel H610
-11%729 kr
Før 819 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
ASUS PRIME H610M-A WIFI D4 Micro-ATX LGA1700 Intel H610
749 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
ASUS PRIME H610M-A WIFI D4 (mATX, H610, LGA 1700, DDR4) - Bundkort - GEEKD.dk
762 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS PRIME H610M-A WIFI D4 Bundkort - Intel H610 - Intel LGA1700 socket - DDR4 RAM - Micro-ATX koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS PRIME H610M-A WIFI D4 Bundkort - Intel H610 - Intel LGA1700 socket - DDR4 RAM - Micro-ATX koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK584 kr584 krKøb
2Proshop DK614 kr653 krKøb
3Komplett DK637 kr637 krKøb
4Boligcenter DK709 kr709 krKøb
5Vivas DK729 kr798 krKøb
6Ultrashop749 kr749 krKøb
7Geekd762 kr762 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ASUS PRIME H610M-A WIFI D4 Bundkort - Intel H610 - Intel LGA1700 socket - DDR4 RAM - Micro-ATX

PriceData har fulgt prisen på ASUS PRIME H610M-A WIFI D4 Bundkort - Intel H610 - Intel LGA1700 socket - DDR4 RAM - Micro-ATX i 142 dage. Laveste pris i perioden er 584 kr (registreret d. 19. maj 2026), højeste er 672 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 634 kr.

Den nuværende pris på 584 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 57 prisfald og 32 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for ASUS PRIME H610M-A WIFI D4 Bundkort - Intel H610 - Intel LGA1700 socket - DDR4 RAM - Micro-ATX. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for ASUS PRIME H610M-A WIFI D4 Bundkort - Intel H610 - Intel LGA1700 socket - DDR4 RAM - Micro-ATX de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. maj 2026584 kr13 kr (2%)
12. maj 2026597 kr1 kr (0%)
11. maj 2026598 kr2 kr (0%)
8. maj 2026600 kr1 kr (0%)
7. maj 2026599 kr3 kr (0%)
6. maj 2026602 kr2 kr (0%)
5. maj 2026600 kr4 kr (1%)
3. maj 2026604 kr3 kr (0%)
30. apr. 2026601 kr4 kr (1%)
29. apr. 2026605 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret