Gå til hovedindhold

ASUS PRIME H610M-K D4 Bundkort - Intel H610 - Intel LGA1700 socket - DDR4 RAM - Micro-ATX

AsusBundkortEAN: 4711081565499
Pris fra 477 krtil 988 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 511 kr (52% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på ASUS PRIME H610M-K D4 Bundkort - Intel H610 - Intel LGA1700 socket - DDR4 RAM - Micro-ATX og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 477 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ASUS PRIME H610M-K D4 Micro-ATX LGA1700 Intel H610
477 kr
Til butik
ASUS PRIME H610M-K D4 Micro-ATX LGA1700 Intel H610 billede

Produktinformation

ASUS PRIME H610M-K D4 - Bundkort - micro ATX - LGA1700 sokkel - H610 Chipset - USB 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 2 - Gigabit LAN - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler)

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 90MB1A10-M0EAY0
EAN: 4711081565499
Varenr.: 1000248491
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ASUS PRIME H610M-K D4 Bundkort - Intel H610 - Intel LGA1700 socket - DDR4 RAM - Micro-ATX
526 kr
Til butik
ASUS PRIME H610M-K D4 Bundkort - Intel H610 - Intel LGA1700 socket - DDR4 RAM - Micro-ATX billede

Produktinformation

Bundkort, størrelse: Micro-ATX, Intel LGA1700 socket, Intel H610 chipset, 1 x PCI-Express 4.0 x16, Dual DDR4-3200 2 x DIMM slots (Intel XMP support), lagrings tilslutninger: 4 x SATA-600 / 1 x M.2 NVMe PCI-Express 3.0 (M.2 size: 2242 / 2260 / 2280), USB 3.2 Gen 1 type A, skærm tilslutning: 1 x HDMI 1.4, Realtek RTL8111H 1 Gigabit netværk (LAN), Intel Xe Graphics supporteret (CPU med VGA påkrævet), Realtek HD Audio (8-kanaler)...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: ASUS
Kategori: Bundkort
Artikel nr.: 90MB1A10-M0EAY0
EAN: 4711081565499
Varenr.: 3024283
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
ASUS PRIME H610M-K D4 (mATX, H610, LGA 1700, DDR4) - Bundkort - GEEKD.dk
622 kr
Til butik
ASUS PRIME H610M-K D4 (mATX, H610, LGA 1700, DDR4) - Bundkort - GEEKD.dk billede

Produktinformation

Klar til at bygge din første rigtige gaming-PC uden at sprænge budgettet? 🎮 ASUS PRIME H610M-K D4 er dit perfekte startskud ind i PC-gaming-verdenen. Dette solide bundkort giver dig alt det grundlæggende, du skal bruge for at køre moderne spil til en f...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: ASUS
Kategori: Bundkort
EAN: 4711081565499
Varenr.: 46704399483216
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Bundkort ASUS Prime H610M-K D4 - Intel H610, LGA 1700, micro ATX
-2%639 kr
Før 649 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Bundkort ASUS Prime H610M-K D4 - Intel H610, LGA 1700, micro ATX
-1%659 kr
Før 669 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
ASUS PRIME H610M-K D4 Bundkort
742 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
ASUS PRIME H610M-K D4 LGA 1700 mATX-bundkort
988 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS PRIME H610M-K D4 Bundkort - Intel H610 - Intel LGA1700 socket - DDR4 RAM - Micro-ATX koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS PRIME H610M-K D4 Bundkort - Intel H610 - Intel LGA1700 socket - DDR4 RAM - Micro-ATX koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK477 kr477 krKøb
2Proshop DK526 kr565 krKøb
3Geekd622 kr622 krKøb
4Boligcenter DK639 kr639 krKøb
5Vivas DK659 kr738 krKøb
6Komplett DK742 kr742 krKøb
7Teknikproffset DK988 kr1.047 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ASUS PRIME H610M-K D4 Bundkort - Intel H610 - Intel LGA1700 socket - DDR4 RAM - Micro-ATX

PriceData har fulgt prisen på ASUS PRIME H610M-K D4 Bundkort - Intel H610 - Intel LGA1700 socket - DDR4 RAM - Micro-ATX i 153 dage. Laveste pris i perioden er 477 kr (registreret d. 27. maj 2026), højeste er 523 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 503 kr.

Den nuværende pris på 477 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for ASUS PRIME H610M-K D4 Bundkort - Intel H610 - Intel LGA1700 socket - DDR4 RAM - Micro-ATX. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for ASUS PRIME H610M-K D4 Bundkort - Intel H610 - Intel LGA1700 socket - DDR4 RAM - Micro-ATX de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026477 kr26 kr (5%)
17. maj 2026503 kr1 kr (0%)
18. apr. 2026504 kr5 kr (1%)
10. apr. 2026509 kr13 kr (3%)
9. apr. 2026496 kr13 kr (3%)
1. apr. 2026509 kr5 kr (1%)
4. feb. 2026504 kr2 kr (0%)
1. feb. 2026502 kr1 kr (0%)
30. jan. 2026503 kr2 kr (0%)
12. jan. 2026505 kr18 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret