Gå til hovedindhold

ASUS PRIME H810M-A WIFI Bundkort - Intel H810 - Intel LGA1851 socket - DDR5 RAM - Micro-ATX

AsusBundkortEAN: 4711387842522
Pris fra 777 krtil 1.339 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 562 kr (42% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på ASUS PRIME H810M-A WIFI Bundkort - Intel H810 - Intel LGA1851 socket - DDR5 RAM - Micro-ATX og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 777 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Asus PRIME H810M-A bundkort WIFI
777 kr
Til butik
Asus PRIME H810M-A bundkort WIFI billede

Produktinformation

Asus PRIME H810M-A bundkort WIFI - LGA 1851, micro-ATX, DDR5, 1x PCIe 4.0, 2x M.2 - Bundkort Intel Socket

Produktspecifikationer

Mærke: ASUS
Kategori: Bundkort
Artikel nr.: 90MB1KJ0-M0EAY0
EAN: 4711387842522
Varenr.: 1331647
Gå til Shark Gaming DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
ASUS PRIME H810M-A WIFI Bundkort
799 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ASUS PRIME H810M-A WIFI Micro ATX LGA1851 sokkel Intel H810
897 kr
Til butik
ASUS PRIME H810M-A WIFI Micro ATX LGA1851 sokkel Intel H810 billede

Produktinformation

ASUS PRIME H810M-A WIFI - Bundkort - micro ATX - LGA1851 sokkel - H810 Chipset - USB-C 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 2, USB 3.2 Gen 1 - Gigabit LAN, Wi-Fi 6, Bluetooth - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler)

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 90MB1KJ0-M0EAY0
EAN: 4711387842522
Varenr.: 1002948423
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ASUS PRIME H810M-A WIFI Bundkort - Intel H810 - Intel LGA1851 socket - DDR5 RAM - Micro-ATX
1.049 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
ASUS PRIME H810M-A WIFI Micro ATX LGA1851 sokkel Intel H810
1.149 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Bundkort ASUS Prime H810M-A WIFI - Intel H810, LGA 1851, micro ATX
-1%1.319 kr
Før 1.329 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Bundkort ASUS Prime H810M-A WIFI - Intel H810, LGA 1851, micro ATX
-1%1.339 kr
Før 1.349 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS PRIME H810M-A WIFI Bundkort - Intel H810 - Intel LGA1851 socket - DDR5 RAM - Micro-ATX koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS PRIME H810M-A WIFI Bundkort - Intel H810 - Intel LGA1851 socket - DDR5 RAM - Micro-ATX koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Komplett DK777 kr777 krKøb
2Shark Gaming DK799 kr799 krKøb
3CompuMail DK897 kr897 krKøb
4Proshop DK1.049 kr1.049 krKøb
5Ultrashop1.149 kr1.149 krKøb
6Boligcenter DK1.319 kr1.319 krKøb
7Vivas DK1.339 kr1.418 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ASUS PRIME H810M-A WIFI Bundkort - Intel H810 - Intel LGA1851 socket - DDR5 RAM - Micro-ATX

PriceData har fulgt prisen på ASUS PRIME H810M-A WIFI Bundkort - Intel H810 - Intel LGA1851 socket - DDR5 RAM - Micro-ATX i 182 dage. Laveste pris i perioden er 777 kr (registreret d. 4. maj 2026), højeste er 1.259 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 956 kr.

Den nuværende pris på 777 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 32 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 46 prisændringer for ASUS PRIME H810M-A WIFI Bundkort - Intel H810 - Intel LGA1851 socket - DDR5 RAM - Micro-ATX. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 46 prisændringer for ASUS PRIME H810M-A WIFI Bundkort - Intel H810 - Intel LGA1851 socket - DDR5 RAM - Micro-ATX de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
4. maj 2026777 kr22 kr (3%)
17. apr. 2026799 kr12 kr (2%)
13. apr. 2026787 kr12 kr (2%)
19. feb. 2026799 kr50 kr (6%)
11. feb. 2026849 kr49 kr (5%)
10. feb. 2026898 kr20 kr (2%)
9. feb. 2026918 kr19 kr (2%)
8. feb. 2026899 kr19 kr (2%)
7. feb. 2026918 kr30 kr (3%)
6. feb. 2026888 kr7 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret