Gå til hovedindhold

Armani Giorgio Armani Acqua di Giò Profondo Parfume (50 ml)

Pris fra 501 krtil 1.000 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 499 kr (50% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 442 kr 22. mar.

Sammenlign priser på Armani Giorgio Armani Acqua di Giò Profondo Parfume (50 ml) og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 501 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Giorgio Armani - Acqua di Giò Profondo Parfum 50 ml
501 kr
Til butik
Giorgio Armani - Acqua di Giò Profondo Parfum 50 ml billede

Produktinformation

- Acqua di Giò Profondo Parfum 50 ml

Produktspecifikationer

Kategori: Parfume og dufte
Artikel nr.: 3614273953764
EAN: 3614273953764
Varenr.: 3376566
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Armani Giorgio Armani - Acqua di Giò Profondo Parfum 50 ml
572 kr
Til butik
Armani Giorgio Armani - Acqua di Giò Profondo Parfum 50 ml billede

Produktinformation

ACQUA DI GIÒ PROFONDO PARFUM - Dybets kald, Den nye, ACQUA DI GIÒ PROFONDO PARFUM, indfanger den magnetiske og intense tiltrækningskraft fra havets ukendte dybder. Denne duft fremkalder en følelse af dyb friskhed og fordyber dig i havets mysterier. Dens fængslende intensitet afslører en rig, harpiksagtig og mineralsk facet af, ACQUA DI GIÒ, , der skaber en dyb og sofistikeret duftoplevelse. Disse noter er bygget op omkring levende bergamot, balsamisk cistus absolut og rigdommen af evig blomsteressens, og de giver, ACQUA DI GIÒ PROFONDO PARFUM, sin karakteristiske dybde og intensitet. Duften afspejler havets endeløse horisont og er anbragt i en slående flakon, der går fra dybblå i toppen til gennemsigtig turkis i bunden. Den slanke, metalliske blå hætte er fremhævet med en sølvdetalje omkring halsen, hvilket tilføjer et raffineret touch til denne dristige og kraftfulde duft. Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: Armani
Kategori: Parfume til ham
EAN: 3614273953764
Varenr.: D29432
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Giorgio Armani Acqua Di Giò Profondo EDP 50 ml
579 kr
Til butik
Giorgio Armani Acqua Di Giò Profondo EDP 50 ml billede

Produktinformation

🌊 Dyb akvatisk elegance · Aromatiske urter og mineralvarme · Holdbar EDP til hverdag og aften En moderne, intens fortolkning af den ikoniske friske herreduft, der dykker ned i de dybe blå nuancer af havet. Denne Eau de Parfum åbner med sprød friskhed fra bergamot og grøn mandarin, indrammet af en ren, saltet marineakkord. I hjertet folder aromatiske noter af rosmarin, lavendel og cypres sig ud, som giver struktur og maskulin kant. Basen afrundes med mineralvarme, patchouli og bløde musktoner, der sikrer dybde og en behagelig, vedvarende silhuet på huden. Duftprofil Duftfamilie: Aromatisk akvatisk Top: Bergamot, grøn mandarin, marine friskhed Hjerte: Rosmarin, lavendel, cypres, mastiks (lentisk) Bund: Patchouli, musk, mineral-amber Hvorfor den skiller sig ud Eau de Parfum-koncentration for øget dybde og holdbarhed Kombinerer ren havfriskhed med varme træ- og mineralnoter Alsidig signaturduft, der fungerer både til arbejde og aftener ude Raffineret, moderne udtryk uden at virke tung Sådan bruger du produktet Påfør 2–4 sprays på pulspunkter: hals, bryst og/eller håndled. Hold flasken ca. 10–15 cm fra huden for en fin forstøvning. Undgå at gnide håndleddene sammen – lad duften sætte sig naturligt. For bedre holdbarhed: Påfør efter bad på let fugtet hud eller over en neutral bodylotion. Resultat En klar og dyb akvatisk duft med aromatisk kerne og en elegant, mineralsk varme i tørdown. Frisk, maskulin og vedvarende – perfekt som signaturduft året rundt, særligt i forår og sommer, men med nok karakter til køligere dage.

Produktspecifikationer

Kategori: Parfume
Størrelse: 50.00ml
Artikel nr.: 3614273953764
EAN: 3614273953764
Varenr.: 3614273953764
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Giorgio Armani Acqua di Giò Profondo Parfum 50 ml
-25%592 kr
Før 790 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Armani Giorgio Armani Acqua di Giò Profondo Parfume (50 ml)
-29%713 kr
Før 1.006 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Armani Profondo Parfum - 50 ml
732 kr
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Giorgio Armani Acqua Di Gio Profondo Parfum EDP 50 ml
-26%775,44 kr
Før 1.045 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Giorgio Armani Acqua di Giò Profondo Parfum 50 ml
776 kr
Til butik
Gå til EauDeParfum.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Giorgio Armani Acqua Di Gio Profondo Parfum 50 ml
1.000 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Armani Giorgio Armani Acqua di Giò Profondo Parfume (50 ml) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Armani Giorgio Armani Acqua di Giò Profondo Parfume (50 ml) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK501 kr540 krKøb
2Teknikproffset DK572 kr621 krKøb
3Beautycos DK579 kr579 krKøb
4Cocopanda DK592 kr592 krKøb
5Bangerhead DK713 kr713 krKøb
6NordicFeel DK732 kr732 krKøb
7NiceHair.dk775,44 kr775,44 krKøb
8Lyko DK776 kr776 krKøb
9EauDeParfum.dk1.000 kr1.000 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Armani Giorgio Armani Acqua di Giò Profondo Parfume (50 ml)

PriceData har fulgt prisen på Armani Giorgio Armani Acqua di Giò Profondo Parfume (50 ml) i 181 dage. Laveste pris i perioden er 442 kr (registreret d. 22. marts 2026), højeste er 671 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 499 kr.

Den nuværende pris på 501 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 12% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for Armani Giorgio Armani Acqua di Giò Profondo Parfume (50 ml). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for Armani Giorgio Armani Acqua di Giò Profondo Parfume (50 ml) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026501 kr71 kr (12%)
22. maj 2026572 kr7 kr (1%)
8. apr. 2026579 kr137 kr (31%)
22. mar. 2026442 kr1 kr (0%)
20. mar. 2026443 kr60 kr (12%)
19. mar. 2026503 kr49 kr (11%)
18. mar. 2026454 kr11 kr (2%)
15. mar. 2026443 kr15 kr (3%)
14. mar. 2026458 kr1 kr (0%)
11. mar. 2026457 kr13 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret