Gå til hovedindhold

Armani Giorgio Armani Acqua di Giò Profondo Parfume (30 ml)

Pris fra 502 krtil 825 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 323 kr (39% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Armani Giorgio Armani Acqua di Giò Profondo Parfume (30 ml) og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 502 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Giorgio Armani Acqua di Giò Profondo Parfum 30 ml
-25%502 kr
Før 670 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Giorgio Armani Acqua di Giò Profondo Parfum 30 ml billede

Produktinformation

Acqua di Giò Profondo Parfum fanger den vanedannende og intense tiltrækning til havets ukendte dybder. Duften formidler en følelse af dyb friskhed og oplevelsen af at omgive sig med havets mysterier.

Produktspecifikationer

Mærke: Armani
Kategori: Parfume
Artikel nr.: LE3100
EAN: 3614273953771
Varenr.: 3299827
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Giorgio Armani Armani Acqua Di Gio Profondo Parfum Spray
514 kr
Til butik
Giorgio Armani Armani Acqua Di Gio Profondo Parfum Spray billede

Produktinformation

Giorgio Armani Acqua di Giò Profondo Parfum 30 ml Duften formidler en følelse af dyb friskhed og oplevelsen af at omgive sig med havets mysterier. Flaskens spændende indhold fremkalder en tæt, harpiksagtig og mineralsk facet af Acqua di Giò. Disse noter er lavet omkring bergamotnoter, balsamisk cistus-absolut og fyldigheden af evig essens hvilket giver Acqua di Giò rofondo Parfum sin dybde og intensitet. Duften minder om havets enorme størrelse og præsenteres i en dybblå flaske med en tone, der går fra dybblå øverst til gennemsigtig turkis i bunden. Flasken er designet med en elegant, metallisk, blå hætte med en sølvfarvet accent under.

Produktspecifikationer

Kategori: Parfume og dufte
Artikel nr.: 3614273953771
EAN: 3614273953771
Varenr.: 3289149
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Armani Acqua Di Gio Profondo Parfum Spray 30 ml
540 kr
Til butik
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Giorgio Armani Acqua Di Gio Profondo Parfum 30 ml
549 kr
Til butik
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Giorgio Armani - Acqua di Gio Profondo Parfum - 30 ml
-28%595 kr
Før 825 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Giorgio Armani Acqua Di Gio Profondo Parfum EDP 30 ml
-26%606,75 kr
Før 825 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Giorgio Armani Acqua di Giò Profondo Parfum 30 ml
607 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Armani Profondo Parfum - 30 ml
618 kr
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Armani Giorgio Armani Acqua di Giò Profondo Parfume (30 ml)
-26%625 kr
Før 850 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til EauDeParfum.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Giorgio Armani Acqua Di Gio Profondo Parfum 30 ml
825 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Armani Giorgio Armani Acqua di Giò Profondo Parfume (30 ml) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Armani Giorgio Armani Acqua di Giò Profondo Parfume (30 ml) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cocopanda DK502 kr502 krKøb
2Proshop DK514 kr553 krKøb
3Teknikproffset DK540 kr589 krKøb
4Beautycos DK549 kr549 krKøb
5BilligParfume.dk595 kr595 krKøb
6NiceHair.dk606,75 kr606,75 krKøb
7Lyko DK607 kr607 krKøb
8NordicFeel DK618 kr618 krKøb
9Bangerhead DK625 kr625 krKøb
10EauDeParfum.dk825 kr825 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Armani Giorgio Armani Acqua di Giò Profondo Parfume (30 ml)

PriceData har fulgt prisen på Armani Giorgio Armani Acqua di Giò Profondo Parfume (30 ml) i 181 dage. Laveste pris i perioden er 487,5 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 514 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 506 kr.

Den nuværende pris på 502 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for Armani Giorgio Armani Acqua di Giò Profondo Parfume (30 ml). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for Armani Giorgio Armani Acqua di Giò Profondo Parfume (30 ml) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 2026502 kr12 kr (2%)
12. mar. 2026514 kr11 kr (2%)
25. feb. 2026503 kr
21. feb. 2026503,12 kr1,54 kr (0%)
20. feb. 2026501,58 kr6,71 kr (1%)
7. feb. 2026494,87 kr9,13 kr (2%)
31. jan. 2026504 kr9 kr (2%)
29. jan. 2026513 kr9 kr (2%)
27. jan. 2026504 kr9 kr (2%)
26. jan. 2026513 kr9 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret