Gå til hovedindhold

Giorgio Armani Armani Acqua Di Gio Pour Homme Edp Spray

ArmaniParfume og eau de cologneBæredygtig duftMaskulin eleganceEAN: 3614273955416

Giorgio Armani Acqua di Gio EDP er en forfriskende maskulin parfume med havnoter, citrus og mineralske noter. Bæredygtig genopfyldelig flakon på 50ml. Læs mere

Pris fra 467 krtil 865 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 398 kr (46% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 430 kr 25. maj

Sammenlign priser på Giorgio Armani Armani Acqua Di Gio Pour Homme Edp Spray og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 467 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Giorgio Armani Armani Acqua Di Gio Pour Homme Edp Spray
467 kr
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Armani Aqua Di Gio Homme EdP (50 ml)
-27%611 kr
Før 840 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Armani Acqua di Giò Eau De Parfum 50 ml
-25%611 kr
Før 815 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Armani Acqua di Giò Eau de Parfum - 50 ml
611 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Armani Acqua Di Gio Pour Homme Edp Spray 50 ml
612 kr
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Giorgio Armani Acqua Di Gio EDP 50 ml
-26%641,87 kr
Før 865 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Giorgio Armani Acqua Di Gio EDP 50 ml
649 kr
Til butik
Gå til EauDeParfum.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Giorgio Armani Acqua Di Gio Eau De Parfum 50 ml
825 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Giorgio Armani Acqua di Giò Eau de Parfum 50 ml
865 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Giorgio Armani Armani Acqua Di Gio Pour Homme Edp Spray koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Giorgio Armani Armani Acqua Di Gio Pour Homme Edp Spray koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK467 kr506 krKøb
2Bangerhead DK611 kr611 krKøb
3Cocopanda DK611 kr611 krKøb
4NordicFeel DK611 kr611 krKøb
5Teknikproffset DK612 kr661 krKøb
6NiceHair.dk641,87 kr641,87 krKøb
7Beautycos DK649 kr649 krKøb
8EauDeParfum.dk825 kr825 krKøb
9Lyko DK865 kr865 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Giorgio Armani Acqua di Gio EDP 50 ml

Armani

Giorgio Armani Acqua di Gio EDP er en forfriskende maskulin parfume med havnoter, citrus og mineralske noter. Bæredygtig genopfyldelig flakon på 50ml.

• armani parfume
• acqua di gio
• herreparfume
• maskulin duft
• bæredygtig parfume
• havduft
• citrusparfume
• genopfyldelig
• Maskulin elegance
• Bæredygtig duft

Beskrivelse

Giorgio Armani Acqua di Gio Eau de Parfum er en moderne og bæredygtig herreparfume, der kombinerer kraft og friskhed fra havet. Duften åbner med forfriskende noter af bergamot og grøn mandarin, udvikler sig til aromatiske hjertenoter af rosmarin, salvie og geranium, og afsluttes med en dyb base af vetiver, patchouli og mineralske noter. Den genopfyldelige flakon har et miljøvenligt træhætte og er fremstillet med naturlige og bæredygtigt indkøbte ingredienser. Perfekt til den moderne mand der værdsætter kvalitet, elegance og miljøbevidsthed i sin daglige duftoplevelse.

Specifikationer

volumen:50 ml
årstid:Forår/sommer
dufttype:Eau de Parfum
topnoter:Bergamot, grøn mandarin, havnoter
bundnoter:Vetiver, patchouli, mineralske noter
lejlighed:Daglig brug, kontor, casual
egenskaber:Bæredygtig, genopfyldelig, naturlige ingredienser
holdbarhed:6-8 timer
målgruppe:Mænd
hjertenoter:Rosmarin, salvie, geranium, lavendel
flakondesign:Gennemsigtig glas med trælåg

Ofte stillede spørgsmål3 spørgsmål

Er parfumen bæredygtig?

Ja, Acqua di Gio EDP har en genopfyldelig flakon med miljøvenligt trælåg og er fremstillet med naturlige og bæredygtigt indkøbte ingredienser.

Hvor længe holder duften?

Som Eau de Parfum holder duften typisk 6-8 timer på huden med god projektion de første timer.

Hvornår på dagen er den bedst at bruge?

Den friske og maskuline duft er perfekt til daglig brug, kontor og casual lejligheder, især i forår og sommer.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Giorgio Armani Armani Acqua Di Gio Pour Homme Edp Spray

PriceData har fulgt prisen på Giorgio Armani Armani Acqua Di Gio Pour Homme Edp Spray i 182 dage. Laveste pris i perioden er 430 kr (registreret d. 18. maj 2026), højeste er 574 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 493 kr.

Den nuværende pris på 467 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 36 prisændringer for Giorgio Armani Armani Acqua Di Gio Pour Homme Edp Spray. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 36 prisændringer for Giorgio Armani Armani Acqua Di Gio Pour Homme Edp Spray de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026467 kr14 kr (3%)
27. maj 2026453 kr7 kr (2%)
26. maj 2026446 kr16 kr (4%)
25. maj 2026430 kr10 kr (2%)
24. maj 2026440 kr6 kr (1%)
20. maj 2026446 kr16 kr (4%)
18. maj 2026430 kr15 kr (3%)
15. maj 2026445 kr28 kr (6%)
11. maj 2026473 kr20 kr (4%)
9. maj 2026493 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret