Gå til hovedindhold

Giorgio Armani Acqua di Giò Profondo Eau de Parfum 200ml

ArmaniParfume og eau de cologneEAN: 3614273953832
Pris fra 1.137 krtil 1.449 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 312 kr (22% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 903 kr 12. mar.

Sammenlign priser på Giorgio Armani Acqua di Giò Profondo Eau de Parfum 200ml og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1137 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Giorgio Armani Acqua di Giò Profondo Eau de Parfum 200ml
-30%1.137 kr
Før 1.625 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Giorgio Armani Acqua di Giò Profondo Eau de Parfum 200ml billede

Produktinformation

Giorgio Armani Acqua di Giò Profondo Eau de Parfum 200ml er en dyb og maritim herreduft med noter af bergamotte, rosmarin og patchouli.

Produktspecifikationer

Mærke: Armani
Kategori: Parfume
Artikel nr.: LE3106
EAN: 3614273953832
Varenr.: 3340479
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Armani Acqua di Giò Profondo Eau de Parfum - 200 ml
1.173 kr
Til butik
Armani Acqua di Giò Profondo Eau de Parfum - 200 ml billede

Produktinformation

Acqua di Giò Profondo er den intense maritime fortolkning af Acqua di Giò. Den genopfyldelige Aqua di Giò Profondo er mere end blot en duft - den er et fængslende dyk ned i sjælens uendelige dybder og en hyldest til friheden, sanseligheden og den moderne maskulinitet, der afslører en dybsindig dimension. DUFTNOTERNENår sanserne vækkes af grøn mandarin og bergamot, føles det som at dykke ned i det store blå hav, og Acqua di Giòs ikoniske maritime noter får en til at tænke på en ultramarinblå eller næsten isblå farvenuance. Efterhånden som iltboblerne stiger til op til overfladen, forenes rosmarin, lavendel, cypres og mastiksessens i duftens hjerte. Samtidig bidrager basen med en maskulin dybde og intensitet, hvor noter af træagtig patchouli og varm moskus smelter sammen med akkorder af salt og ravagtige mineraler. FLAKONENAcqua di Giò Profondo er skabt af parfumieren Alberto Morillas, og den passer perfekt til den symbolske matte glasflakon, der med sin elegante, næsten uigennemsigtige mørkeblå farve afspejler havets uendelige dybde. Alle størrelser kan genopfyldes. Refill-flasken sælges separat.

Produktspecifikationer

Mærke: Armani
Kategori: Herreparfume
Størrelse: 200 ml
Artikel nr.: 195446
EAN: 3614273953832
Varenr.: 195446
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Giorgio Armani Acqua Di Gio Profondo EDP 200 ml
1.207 kr
Til butik
Giorgio Armani Acqua Di Gio Profondo EDP 200 ml billede

Produktinformation

Acqua di Giò Profondo er en intens og maritim fortolkning af Acqua di Giò. Den genopfyldelige duft er mere end bare en parfume - den inviterer til et dybt dyk i sjælens uendelige dybder og hylder friheden, sanseligheden og moderne maskulinitet, mens den afslører en reflekterende dimension. Grøn mandarin og bergamot vækker sanserne og fremkalder følelsen af at dykke ned i det dybblå hav. De ikoniske maritime noter fra Acqua di Giò leder tankerne hen på nuancer af ultramarinblå eller isblå. Som iltbobler, der stiger mod overfladen, forenes rosmarin, lavendel, cypres og mastiksessens i duftens hjerte. I basen skabes en maskulin intensitet og dybde med noter af træagtig patchouli og varm moskus, der smelter sammen med salte og ravagtige mineralske akkorder. Skabt af parfumieren Alberto Morillas passer Acqua di Giò Profondo perfekt til den symbolske flakon i mat glas. Dens mørkeblå, næsten uigennemsigtige nuance spejler havets uendelige dybde. Flaskerne kan genopfyldes i alle størrelser. Refill-flasker sælges separat.

Produktspecifikationer

Kategori: Parfume og dufte
Artikel nr.: 3614273953832
EAN: 3614273953832
Varenr.: 3325906
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Giorgio Armani Acqua di Gio Profondo EDP 200 ml
-26%1.224,36 kr
Før 1.650 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Armani Acqua Di Gio Profondo Edp Spray 200 ml
1.449 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Giorgio Armani Acqua di Giò Profondo Eau de Parfum 200ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Giorgio Armani Acqua di Giò Profondo Eau de Parfum 200ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cocopanda DK1.137 kr1.137 krKøb
2NordicFeel DK1.173 kr1.173 krKøb
3Proshop DK1.207 kr1.207 krKøb
4NiceHair.dk1.224,36 kr1.224,36 krKøb
5Teknikproffset DK1.449 kr1.498 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Giorgio Armani Acqua di Giò Profondo Eau de Parfum 200ml

PriceData har fulgt prisen på Giorgio Armani Acqua di Giò Profondo Eau de Parfum 200ml i 181 dage. Laveste pris i perioden er 902 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 1.167,41 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 971 kr.

Den nuværende pris på 1.137 kr er 17% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for Giorgio Armani Acqua di Giò Profondo Eau de Parfum 200ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for Giorgio Armani Acqua di Giò Profondo Eau de Parfum 200ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20261.137 kr233 kr (26%)
23. apr. 2026904 kr263,41 kr (23%)
11. apr. 20261.167,41 kr61,41 kr (6%)
26. mar. 20261.106 kr203 kr (22%)
12. mar. 2026903 kr200,29 kr (18%)
7. mar. 20261.103,29 kr23,73 kr (2%)
5. mar. 20261.079,56 kr176,56 kr (20%)
17. feb. 2026903 kr1 kr (0%)
25. jan. 2026902 kr1 kr (0%)
9. jan. 2026903 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret