Gå til hovedindhold

Armani Acqua Di Giò Profondo Eau De Parfum Refill Pack 50 ml + 150 ml Refill - 200 ml

ArmaniParfume og eau de cologneEAN: 3614273953856
Pris fra 504 krtil 825 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 321 kr (39% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 480 kr 21. maj

Sammenlign priser på Armani Acqua Di Giò Profondo Eau De Parfum Refill Pack 50 ml + 150 ml Refill - 200 ml og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 504 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Giorgio Armani Acqua Di Gio Profondo Edp Spray
504 kr
Til butik
Giorgio Armani Acqua Di Gio Profondo Edp Spray billede

Produktinformation

Giorgio Armani Acqua di Giò Profondo Eau de Parfum 50 ml. Oplev en ny dimension af friskhed med Acqua di Giò Profondo, en intens og moderne fortolkning af den klassiske Acqua di Giò-duft. Denne Eau de Parfum indfanger havets kraft og dybde i en maskulin og forfriskende duft, designet til manden, der elsker frihed og eventyr. Duftnoter, Topnoter: En forfriskende og livlig åbning med marine noter og grøn mandarin, der vækker sanserne og giver en energiindsprøjtning. Hjertenoter: En sofistikeret blanding af lavendel og rosmarin, der tilfører en aromatisk maskulinitet og dybde til duften. Basenoter: Træagtige og varme noter af cedertræ, patchouli og moskus, der efterlader en langvarig, sensuel og indbydende afslutning. Acqua di Giò Profondo er for manden, der søger en duft, der udstråler styrke og frihed, samtidig med at den forbliver raffineret og elegant. Den er ideel til både daglige eventyr og særlige lejligheder, hvor du ønsker at føle dig opfrisket og selvsikker. Acqua di Giò Profondo er den ideelle gave til den moderne mand, der værdsætter kvalitet, naturens kraft og en uforglemmelig duft. En perfekt duft til både ham selv og som en gave til en særlig person.

Produktspecifikationer

Kategori: Parfume og dufte
Artikel nr.: 3614273953856
EAN: 3614273953856
Varenr.: 3354166
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Armani Acqua Di Gio Profondo Edp Spray 50 ml
530 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Giorgio Armani Acqua di Giò Profondo Eau de Parfum 50 ml
566 kr
Til butik
Giorgio Armani Acqua di Giò Profondo Eau de Parfum 50 ml billede

Produktinformation

Acqua di Giò Profondo er den intense maritime fortolkning af Acqua di Giò. Den genopfyldelige Aqua di Giò Profondo er mere end blot en duft - den er et fængslende dyk ned i sjælens uendelige dybder og en hyldest til friheden, sanseligheden og den moderne maskulinitet, der afslører en dybsindig dimension. DUFTNOTERNENår sanserne vækkes af grøn mandarin og bergamot, føles det som at dykke ned i det store blå hav, og Acqua di Giòs ikoniske maritime noter får en til at tænke på en ultramarinblå eller næsten isblå farvenuance. Efterhånden som iltboblerne stiger til op til overfladen, forenes rosmarin, lavendel, cypres og mastiksessens i duftens hjerte. Samtidig bidrager basen med en maskulin dybde og intensitet, hvor noter af træagtig patchouli og varm moskus smelter sammen med akkorder af salt og ravagtige mineraler. FLAKONENAcqua di Giò Profondo er skabt af parfumieren Alberto Morillas, og den passer perfekt til den symbolske matte glasflakon, der med sin elegante, næsten uigennemsigtige mørkeblå farve afspejler havets uendelige dybde. Alle størrelser kan genopfyldes. Refill-flasken sælges separat.Anvendelse:Påfør på pulspunkterne: håndleddet, albueleddet og halsen. Giorgio Armani Acqua di Giò Profondo Eau de Parfum 50 ml...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Eau de Parfum
Størrelse: 50.000000000
Artikel nr.: LE3108
EAN: 3614273953856
Varenr.: 2067-305-0050
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Giorgio Armani Acqua Di Gio Profondo EDP Refillable 50 ml
589 kr
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Armani Aqua Di Gio Homme Profondo EdP (50 ml)
-27%611 kr
Før 840 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Armani Acqua Di Giò Profondo Eau De Parfum 50ml
-25%611 kr
Før 815 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Armani Acqua Di Gio Homme Profondo Eau de Parfum - 50 ml
611 kr
Til butik
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Giorgio Armani - Acqua Di Gio Profondo Eau de Parfum - 50 ml
-22%675 kr
Før 865 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til EauDeParfum.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Giorgio Armani Acqua Di Gio Profondo Eau De Parfum 50 ml
825 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Armani Acqua Di Giò Profondo Eau De Parfum Refill Pack 50 ml + 150 ml Refill - 200 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Armani Acqua Di Giò Profondo Eau De Parfum Refill Pack 50 ml + 150 ml Refill - 200 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK504 kr543 krKøb
2Teknikproffset DK530 kr579 krKøb
3Lyko DK566 kr566 krKøb
4Beautycos DK589 kr589 krKøb
5Bangerhead DK611 kr611 krKøb
6Cocopanda DK611 kr611 krKøb
7NordicFeel DK611 kr611 krKøb
8BilligParfume.dk675 kr675 krKøb
9EauDeParfum.dk825 kr825 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Armani Acqua Di Giò Profondo Eau De Parfum Refill Pack 50 ml + 150 ml Refill - 200 ml

PriceData har fulgt prisen på Armani Acqua Di Giò Profondo Eau De Parfum Refill Pack 50 ml + 150 ml Refill - 200 ml i 177 dage. Laveste pris i perioden er 480 kr (registreret d. 21. maj 2026), højeste er 590 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 532 kr.

Den nuværende pris på 504 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for Armani Acqua Di Giò Profondo Eau De Parfum Refill Pack 50 ml + 150 ml Refill - 200 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for Armani Acqua Di Giò Profondo Eau De Parfum Refill Pack 50 ml + 150 ml Refill - 200 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026504 kr61,94 kr (11%)
27. maj 2026565,94 kr23,06 kr (4%)
23. maj 2026589 kr109 kr (23%)
21. maj 2026480 kr10 kr (2%)
20. maj 2026490 kr14 kr (3%)
19. maj 2026504 kr4 kr (1%)
18. maj 2026500 kr1 kr (0%)
16. maj 2026499 kr1 kr (0%)
15. maj 2026500 kr4 kr (1%)
8. apr. 2026504 kr10 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret