Gå til hovedindhold

Armani Acqua di Giò Homme Profondo Eau de Toilette - 100 ml

ArmaniParfume og eau de cologneEAN: 3614274361322
Pris fra 623 krtil 900 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 277 kr (31% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 588,88 kr 5. mar.

Sammenlign priser på Armani Acqua di Giò Homme Profondo Eau de Toilette - 100 ml og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 623 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Armani Acqua Di Giò Profondo Eau De Toilette 100ml
-30%623 kr
Før 890 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Armani Acqua Di Giò Profondo Eau De Toilette 100ml billede

Produktinformation

Giorgio Armani Acqua Di Giò Profondo Eau De Toilette er en dyb og forfriskende duft med sjøinspirerede noter og maskulin elegance.

Produktspecifikationer

Mærke: Armani
Kategori: Parfume
Artikel nr.: LF4412
EAN: 3614274361322
Varenr.: 3326397
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Giorgio Armani Acqua di Giò Profondo Eau de Toilette 100 ml
694 kr
Til butik
Giorgio Armani Acqua di Giò Profondo Eau de Toilette 100 ml billede

Produktinformation

Armani præsenterer ACQUA DI GIÒ PROFONDO EAU DE TOILETTE, en duft med en ny, frisk intensitet, der indfanger spændingen ved at dykke ned i havets kølighed.En sprød og sprudlende maskulin duft, der indfanger essensen af en mand, der opdager sit sande jeg.En mere frisk fortolkning af en bestseller fra Armani.Opdag havets dybder med ACQUA DI GIÒ PROFONDO, hvor den magnetiske tiltrækning af marine noter afslører en frisk, maskulin duft, der afspejler dyb selvopdagelse.ACQUA DI GIÒ PROFONDO EAU DE TOILETTE inviterer dig til at dykke ned i det kølige, bølgende hav – en kontrast af sprudlende krydderier og frisk grapefrugt, der får energi fra cypresens sprødhed og lavendelens urteagtige dybde.Dette dyk i havet begynder med skarpheden af citroneessens, der udfolder sig i en sprudlende blanding af friske krydderier.Havets dybder kommer frem i duftens hjerte, hvor cypresessens med sine krydrede, harpiksagtige og kamferagtige noter fletter sig sammen med den urteagtige, aromatiske lavendelessens.For at fremkalde havets dristige styrke giver patchouli fra Guatemala en træagtig jordighed til duften, der smelter sammen med den salte sensualitet af en træagtig, mineralsk akkord og fremmaner elementernes rene kraft.Som et symbol på ACQUA DI GIÒ PROFONDO EAU DE TOILETTES forfriskende appel er den karakteristiske ACQUA DI GIÒ-flakon klædt i graduerede, frostede blå toner, der nikker til de nuancerede farver i de dybeste have. Sølvfarvet skrift giver en sprød kontrast, mens den vægtede glasbund giver en solid fornemmelse til den karakteristiske afrundede, firkantede silhuet. Anvendelse: Spray på håndleddene og halsen. For at opnå en langvarig duft, afslut med at spraye i en dobbelt ringbevægelse omkring dit hoved og ned mod dine skuldre. Giorgio Armani Acqua di Giò Profondo Eau de Toilette 100 ml...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Eau de Toilette
Størrelse: 100.000000000
Artikel nr.: LF4412
EAN: 3614274361322
Varenr.: 2067-336-0100
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Armani Acqua di Giò Homme Profondo Eau de Toilette - 100 ml
745 kr
Til butik
Armani Acqua di Giò Homme Profondo Eau de Toilette - 100 ml billede

Produktinformation

En frisk duft med dybdeAcqua di Giò Profondo Eau de Toilette giver dig en maskulin duft inspireret af havets friske kraft. En kombination af citrus, cypress og lavendel skaber en duft, der holder hele dagen og passer til manden, der vil have en pålidelig duft uden bøvl.Duften starter med frisk grapefrugt og citron, udvikler sig med krydrede og aromatiske noter fra cypress og lavendel, og afsluttes med en træagtig base af patchouli. Resultatet er en ren, maskulin duft, der fungerer både til hverdag og særlige lejligheder.For manden, der ønsker en duft med karakter og holdbarhed. Eau de Toilette-koncentrationen giver en balance mellem intensitet og lethed, perfekt til daglig brug.Fordele:Frisk, maskulin duft med marine noterLangtidsholdbar Eau de Toilette-formelKombinerer citrus, krydderier og træagtige noterPasser til alle årstider100 ml flaske med ikonisk designAnvendelse:Spray på pulspunkter: hals, håndled og bryst. Påfør på ren hud for bedst holdbarhed. Brug 2-3 spray for optimal effekt.En duft, der leverer resultater. Prøv den i dag.

Produktspecifikationer

Mærke: Armani
Kategori: Herreparfume
Størrelse: 100 ml
Artikel nr.: 193400
EAN: 3614274361322
Varenr.: 193400
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Giorgio Armani Acqua Di Giò Profondo EdT (100 ml)
-22%793 kr
Før 1.019 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til EauDeParfum.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Giorgio Armani Acqua Di Gio Profondo Eau De Toilette 100 ml
900 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Armani Acqua di Giò Homme Profondo Eau de Toilette - 100 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Armani Acqua di Giò Homme Profondo Eau de Toilette - 100 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cocopanda DK623 kr623 krKøb
2Lyko DK694 kr694 krKøb
3NordicFeel DK745 kr745 krKøb
4Bangerhead DK793 kr793 krKøb
5EauDeParfum.dk900 kr900 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Armani Acqua di Giò Homme Profondo Eau de Toilette - 100 ml

PriceData har fulgt prisen på Armani Acqua di Giò Homme Profondo Eau de Toilette - 100 ml i 181 dage. Laveste pris i perioden er 576,47 kr (registreret d. 7. februar 2026), højeste er 835 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 715 kr.

Den nuværende pris på 623 kr er 13% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for Armani Acqua di Giò Homme Profondo Eau de Toilette - 100 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for Armani Acqua di Giò Homme Profondo Eau de Toilette - 100 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026623 kr24 kr (4%)
7. mar. 2026599 kr10,12 kr (2%)
5. mar. 2026588,88 kr12,4 kr (2%)
24. feb. 2026576,48 kr
20. feb. 2026576,47 kr185,53 kr (24%)
11. feb. 2026762 kr185,53 kr (32%)
7. feb. 2026576,47 kr185,53 kr (24%)
6. feb. 2026762 kr41 kr (6%)
4. feb. 2026721 kr46 kr (7%)
27. jan. 2026675 kr46 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret