Gå til hovedindhold

Giorgio Armani Acqua Di Gio Profondo Eau De Parfum 150 ml Refill

ArmaniParfume og eau de cologneEAN: 3614273953825
Pris fra 799 krtil 1.325 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 526 kr (40% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 696 kr 10. mar.

Sammenlign priser på Giorgio Armani Acqua Di Gio Profondo Eau De Parfum 150 ml Refill og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 799 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Giorgio Armani Acqua Di Gio Profondo EDP Refill 150 ml
799 kr
Til butik
Giorgio Armani Acqua Di Gio Profondo EDP Refill 150 ml billede

Produktinformation

Giorgio Armani Acqua Di Gio Profondo Eau de Parfum - Dybt hav af friskhed og stil. Giorgio Armani Acqua Di Gio Profondo Eau de Parfum er en dybt forførende duft, der tager dig med på en rejse til det uendelige hav af friskhed og tidløs stil. Inspireret af det dybe blå hav er denne parfume en moderne fortolkning af den klassiske Acqua Di Gio-serie, perfekt til den selvsikre mand, der omfavner naturens kraft.Duftnoter: Friske akvatiske noter: Duften åbner med en forfriskende bølge af akvatiske noter, der giver øjeblikkelig friskhed og vitalitet.Mandarin og Bergamot: Hjertet af duften afslører livlige noter af mandarin og bergamot, som giver en sprudlende og frugtig dimension til duften.Dybde af cedertræ og patchouli: Basen er dyb og sofistikeret med noter af cedertræ og patchouli, som tilføjer en maskulin og jordagtig signatur til duften.Armani arbejder aktivt på at minimere sin påvirkning af miljøet. Denne genopfyldelige flaske til Acqua Di Gio Profondo er designet til at være holdbar.

Produktspecifikationer

Kategori: Perfume & Cologne
Størrelse: 150.00ml
Artikel nr.: 3614273953825
EAN: 3614273953825
Varenr.: 3614273953825
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Armani Acqua Di Giò Profondo Eau De Parfum Refill 150ml
-30%913 kr
Før 1.305 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Armani Acqua Di Giò Profondo Eau De Parfum Refill 150ml billede

Produktinformation

Dette er en refill til Acqua di Giò Profondo, den intense maritime fortolkning af Acqua di Giò. Oplev Acqua di Giò Profondo, den maskuline duft fra Giorgio Armani. I den moderne og intense fortolkning af Acqua di Giò blandes maritime noter med aromatiske essenser og en træagtig maritim akkord, som refererer til seriens oprindelse, havet.

Produktspecifikationer

Mærke: Armani
Kategori: Refill
Artikel nr.: LE3105
EAN: 3614273953825
Varenr.: 3290916
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Armani Acqua Di Gio Homme Profondo EdP Refill (150 ml)
-31%961 kr
Før 1.389 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Armani Acqua Di Gio Homme Profondo EdP Refill (150 ml) billede

Produktinformation

Dette er en refill til Acqua di Giò Profondo, den intense maritime fortolkning af Acqua di Giò. Den genopfyldelige Aqua di Giò Profondo er mere end blot en duft - den er et fængslende dyk ned i sjælens uendelige dybder og en hyldest til friheden, sanseligheden og den moderne maskulinitet, der afslører en dybsindig dimension. DUFTNOTERNE Når sanserne vækkes af grøn mandarin og bergamot, føles det som at dykke ned i det store blå hav, og Acqua di Giòs ikoniske maritime noter får en til at tænke på en ultramarinblå eller næsten isblå farvenuance. Efterhånden som iltboblerne stiger til op til overfladen, forenes rosmarin, lavendel, cypres og mastiksessens i duftens hjerte. Samtidig bidrager basen med en maskulin dybde og intensitet, hvor noter af træagtig patchouli og varm moskus smelter sammen med akkorder af salt og ravagtige mineraler. DEN GENOPFYLDELIGE FLASKE Acqua di Giò Profondo er skabt af parfumieren Alberto Morillas, og den passer perfekt til den symbolske matte glasflakon, der med sin elegante, næsten uigennemsigtige mørkeblå farve afspejler havets uendelige dybde. Alle størrelser kan genopfyldes med denne refill...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Armani
Kategori: Eau de Parfum til ham
Vægt: 337g
Artikel nr.: LE3105
EAN: 3614273953825
Varenr.: B088840
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Armani Acqua Di Gio Homme Profondo EdP Refill - 150 ml - Refill
1.010 kr
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Giorgio Armani Acqua Di Gio Profondo EDP Refill 150 ml
-26%1.027,73 kr
Før 1.385 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Giorgio Armani Acqua di Giò Profondo Eau de Parfum Refill 150 ml
1.028 kr
Til butik
Gå til EauDeParfum.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Giorgio Armani Acqua Di Gio Profondo Eau De Parfum 150 ml Refill
1.325 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Giorgio Armani Acqua Di Gio Profondo Eau De Parfum 150 ml Refill koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Giorgio Armani Acqua Di Gio Profondo Eau De Parfum 150 ml Refill koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Beautycos DK799 kr799 krKøb
2Cocopanda DK913 kr913 krKøb
3Bangerhead DK961 kr961 krKøb
4NordicFeel DK1.010 kr1.010 krKøb
5NiceHair.dk1.027,73 kr1.027,73 krKøb
6Lyko DK1.028 kr1.028 krKøb
7EauDeParfum.dk1.325 kr1.325 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Giorgio Armani Acqua Di Gio Profondo Eau De Parfum 150 ml Refill

PriceData har fulgt prisen på Giorgio Armani Acqua Di Gio Profondo Eau De Parfum 150 ml Refill i 115 dage. Laveste pris i perioden er 652,28 kr (registreret d. 7. februar 2026), højeste er 799 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 736 kr.

Den nuværende pris på 799 kr er 9% over normalprisen. Der er registreret 5 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for Giorgio Armani Acqua Di Gio Profondo Eau De Parfum 150 ml Refill. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for Giorgio Armani Acqua Di Gio Profondo Eau De Parfum 150 ml Refill de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. apr. 2026799 kr92,65 kr (13%)
20. apr. 2026706,35 kr92,65 kr (12%)
24. mar. 2026799 kr78,43 kr (11%)
21. mar. 2026720,57 kr78,43 kr (10%)
13. mar. 2026799 kr103 kr (15%)
10. mar. 2026696 kr10 kr (1%)
5. mar. 2026706 kr15 kr (2%)
3. mar. 2026721 kr25 kr (4%)
20. feb. 2026696 kr103 kr (13%)
11. feb. 2026799 kr146,72 kr (22%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret