Gå til hovedindhold

Giorgio Armani Armani Acqua Di Giò Parfum Refill Pack 50 ml + 150 ml Refill - 200 ml

Pris fra 589 krtil 1.727,1 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 1.138,1 kr (66% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Armani Acqua Di Giò Parfum Refill Pack 50 ml + 150 ml Refill - 200 ml og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 589 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Giorgio Armani Acqua di Giò EDP 50 ml
589 kr
Til butik
Giorgio Armani Acqua di Giò EDP 50 ml billede

Produktinformation

🌊 Genopfyldelig flakon · Frisk akvatisk-aromatisk EDP · Langtidsholdbar uden at virke tung En moderne, mere koncentreret fortolkning af den ikoniske havfriskhed. Denne Eau de Parfum fanger følelsen af salt havbrise og solvarm hud med en ren, elegant signatur, der balancerer livlig citrus, aromatiske urter og raffinerede trænoter. Resultatet er en klar og selvsikker duft, der føles frisk hele dagen – uden at blive dominerende. Duftnoter Top: Grøn mandarin og marine akkorder for en sprød, saltet friskhed Hjerte: Salvie, lavendel og geranium, der tilfører aromatisk dybde Bund: Patchouli, vetiver og mineral-amber for en varm, ren og elegant base Fordele Eau de Parfum-koncentration giver forbedret intensitet og holdbarhed Genopfyldelig flakon designet med et naturligt træinspireret låg Komponeret med nøje udvalgte råmaterialer for en klar og sofistikeret profil Uden ingredienser af animalsk oprindelse Alsidig signaturduft til både hverdag og særlige anledninger Sådan bruger du produktet Spray 2–4 gange på rene, tørre pulspunkter (hals, håndled, bryst). Lad duften sætte sig på huden – undgå at gnide håndleddene sammen. For ekstra projektion: Spray let på krave eller jakke fra ca. 20 cm afstand. Ønsker du en diskret aura, nøjes med ét spray på halsen eller det indre af armen. Duftfamilie og udtryk Duftfamilie: Akvatisk · Aromatisk · Træagtig Udtryk: Ren, energisk og sofistikeret med mineral friskhed Sæson: Hele året – særligt opløftende i forår og sommer Intensitet: Mellem til høj, med lang, ren efterklang Flasken er skabt med fokus på varig brug: Når den er tom, kan du nemt fylde den op igen og bevare din foretrukne duft i hverdagen. En tidløs, frisk signatur, der klæder både business-casual og weekendens afslappede stil.

Produktspecifikationer

Kategori: Parfume
Størrelse: 50.00ml
Artikel nr.: 3614273954174
EAN: 3614273954174
Varenr.: 3614273954174
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Giorgio Armani - Acqua Di Gio Parfum - 50 ml
-33%695 kr
Før 1.040 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Armani Aqua Di Gio Homme Parfum (50 ml)
-23%775 kr
Før 1.007 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Armani Aqua Di Gio Homme Parfum (50 ml) billede

Produktinformation

Acqua di Giò Parfum: en dyb og intens friskhed, genopfyldelig i alle formater. DUFTEN: En kraftfuld duft, der udmærker sig ved sine røgelsesnoter, der giver en glødende intensitet til de symbolske maritime noter i Acqua di Giò. En karismatisk, livlig duft med en aura af mystik, der repræsenterer et råt landskab, der møder havets styrke og uendelighed. Topnote: Bergamot Mellemnote: Bourbonhjerte af geranium, rosmarinessens og salviehjerte. Bundnoter: Livligt træ og patchouli FLAKON: En kostbarhed, der kommer til syne i den genopfyldelige flakons design med dens slanke, maskuline form skabt i nuancer af gradueret sort. Acqua di Giò Parfum-flakonen kan genopfyldes, hvilket understreger brandets forpligtelse over for miljøet. BÆREDYGTIGHED: Acqua di Giò Parfums miljøbevidste koncept emmer af denne dedikation i forhold til bæredygtighed og omfatter ikke kun den genopfyldelige flaske, men også de naturlige og bæredygtigt indkøbte ingredienser. Acqua di Giò Parfum, en stærkt vanedannende duft. Refill-flaske sælges separat...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Armani
Kategori: Eau de Toilette til ham
Vægt: 208g
Artikel nr.: LE3116
EAN: 3614273954174
Varenr.: B088845
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Giorgio Armani Acqua Di Gio Parfum 50 ml
-26%775,43 kr
Før 1.045 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Giorgio Armani Acqua di Giò Parfum 50 ml
776 kr
Til butik
Gå til EauDeParfum.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Giorgio Armani Acqua Di Gio Parfum 50 ml
1.000 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Armani Acqua Di Giò Parfum Refill Pack 50 ml + 150 ml Refill - 200 ml
-10%1.727,1 kr
Før 1.919 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Armani Acqua Di Giò Parfum Refill Pack 50 ml + 150 ml Refill - 200 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Armani Acqua Di Giò Parfum Refill Pack 50 ml + 150 ml Refill - 200 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Beautycos DK589 kr589 krKøb
2BilligParfume.dk695 kr695 krKøb
3Bangerhead DK775 kr775 krKøb
4NiceHair.dk775,43 kr775,43 krKøb
5Lyko DK776 kr776 krKøb
6EauDeParfum.dk1.000 kr1.000 krKøb
7NordicFeel DK1.727,1 kr1.727,1 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Armani Acqua Di Giò Parfum Refill Pack 50 ml + 150 ml Refill - 200 ml

PriceData har fulgt prisen på Armani Acqua Di Giò Parfum Refill Pack 50 ml + 150 ml Refill - 200 ml i 43 dage. Den nuværende pris er 589 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for Armani Acqua Di Giò Parfum Refill Pack 50 ml + 150 ml Refill - 200 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for Armani Acqua Di Giò Parfum Refill Pack 50 ml + 150 ml Refill - 200 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. apr. 2026589 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret