Gå til hovedindhold

AG Neovo SC-2402 overvågningsskærm CCTV skærm 61 cm (24") 1920 x 1080 pixel

Ag NeovoComputer – tilbehørEAN: 4710739597318
Pris fra 1.487 krtil 1.719 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 232 kr (13% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.310 kr 28. apr.

Sammenlign priser på AG Neovo SC-2402 overvågningsskærm CCTV skærm 61 cm (24") 1920 x 1080 pixel og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1487 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Neovo SC-2402 24" IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI BNC (komposit)
1.487 kr
Til butik
Neovo SC-2402 24" IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI BNC (komposit) billede

Produktinformation

AG Neovo SC-2402 - SC-Series (Advanced) - LED-skærm - 24" (23.8" til at se) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) - IPS - 250 cd/m² - 5 ms - HDMI, VGA, BNC (komposit) - højtalere

Produktspecifikationer

Mærke: AG Neovo
Artikel nr.: SC-2402
EAN: 4710739597318
Varenr.: 999819680
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
24" Neovo SC-2402 - 1920x1080 - Surveillance Display
1.593 kr
Til butik
24" Neovo SC-2402 - 1920x1080 - Surveillance Display billede

Produktinformation

Neovo SC-2402 monitor er en 24-tommer, 3-sidet rammefri overvågningsskærm med IPS-panel, designet til 24/7 operatørarbejdsstationer, der leverer klar forbedring i svagt lys og pålidelig multi-skærm overvågning. Størrelse: 24" Opløsning: 1920 x 1080 (FHD) Paneltype: IPS Tilslutninger: HDMI, VGA, BNC (komposit) Særlige funktioner: 3-sidet rammefri design; Videoforøgelsesfunktioner til svagt lys; Tilt-fod; 3H hård coating; VESA monteringsstøtte Kontinuerlig pålidelighed, forbedret detalje i svagt lys og fleksibel monteringsstøtte gør denne monitor velegnet til krævende overvågningsopgaver og multi-skærm operatørstationer.

Produktspecifikationer

Mærke: Neovo
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: SC-2402
EAN: 4710739597318
Varenr.: 3089760
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Skærm til overvågning AG Neovo SC-2402 24" Full HD
1.699 kr
Til butik
Skærm til overvågning AG Neovo SC-2402 24" Full HD billede

Produktinformation

Fordele ved overvågningsskærm i Full HDAG Neovo SC-2402 er en 24" overvågningsskærm designet til klare, detaljerede billeder i 1920 × 1080. Med VA-panel, brede betragtningsvinkler på 178°/178° og indbyggede højttalere leverer den et skarpt overblik i kontrolrum, butikker og receptioner. Den slanke, fritstående opsætning gør det nemt at placere skærmen, mens VESA 100 × 100 mm åbner for fleksibel væg- eller armmontering.Skabt til CCTV og driftssikker hverdagSkærmen er udviklet som CCTV-monitor med de tilslutninger, der typisk bruges i videoovervågning: HDMI, VGA samt BNC ind/ud og komposit video ind/ud. 5 ms responstid og 20.000.000:1 kontrast (typisk) hjælper med at fremhæve detaljer i livebilleder. Den kan vippes for bedre ergonomi og har Kensington-lås for ekstra tyverisikring. Strømforbruget er lavt i slukket/standby, og der medfølger AC-strømforsyning.Skærmstørrelse: 61 cm (24")Opløsning: 1920 × 1080Paneltype: VA, TFTLysstyrke: 250 cd/m²Kontrastforhold (typisk): 20.000.000:1Responstid: 5 msBetragtningsvinkler: 178° horisontal / 178° vertikalScan (H/V): 30 – 85 kHz / 48 – 75 HzFarver: 16,7 mio.Tilt: Ja, op til 20°Montering: Fritstående, VESA 100 × 100 mmTilslutninger: 1× HDMI 1.4, 1× VGA (D-Sub), 1× BNC ind, 1× BNC ud, komposit ind/ud, 3,5 mm indHøjttalere: 2 × 2 W (i alt 4 W)Strøm: AC 100 – 240 V; standby 0,5 W; slukket 0,2 WMål med fod (H × B × D): 40,83 × 54,01 × 22,65 cmVægt med fod: 3,4 kgDriftstemp.: -5 – 35 °C; Luftfugtighed: 20 – 85 %...

Produktspecifikationer

Mærke: Ag Neovo
Kategori: Skærme
Vægt: 6.44g
EAN: 4710739597318
Varenr.: 1894693
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Skærm til overvågning AG Neovo SC-2402 24" Full HD
1.719 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad AG Neovo SC-2402 overvågningsskærm CCTV skærm 61 cm (24") 1920 x 1080 pixel koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad AG Neovo SC-2402 overvågningsskærm CCTV skærm 61 cm (24") 1920 x 1080 pixel koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.487 kr1.487 krKøb
2Proshop DK1.593 kr1.593 krKøb
3Boligcenter DK1.699 kr1.699 krKøb
4Vivas DK1.719 kr1.798 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for AG Neovo SC-2402 overvågningsskærm CCTV skærm 61 cm (24") 1920 x 1080 pixel

PriceData har fulgt prisen på AG Neovo SC-2402 overvågningsskærm CCTV skærm 61 cm (24") 1920 x 1080 pixel i 178 dage. Laveste pris i perioden er 1.310 kr (registreret d. 21. marts 2026), højeste er 1.840 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.436 kr.

Den nuværende pris på 1.487 kr er 4% over normalprisen. Prisen er faldet 19% den seneste måned. Der er registreret 29 prisfald og 33 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 63 prisændringer for AG Neovo SC-2402 overvågningsskærm CCTV skærm 61 cm (24") 1920 x 1080 pixel. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 63 prisændringer for AG Neovo SC-2402 overvågningsskærm CCTV skærm 61 cm (24") 1920 x 1080 pixel de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 20261.487 kr3 kr (0%)
25. maj 20261.490 kr3 kr (0%)
20. maj 20261.487 kr212 kr (12%)
19. maj 20261.699 kr200 kr (13%)
13. maj 20261.499 kr159 kr (12%)
12. maj 20261.340 kr1 kr (0%)
11. maj 20261.339 kr1 kr (0%)
9. maj 20261.340 kr159 kr (11%)
8. maj 20261.499 kr290 kr (16%)
7. maj 20261.789 kr24 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret