Gå til hovedindhold

MSI Pro MP252 E2, 62,2 cm (24.5), 1920 x 1080 pixel, Fuld HD, LED, 4 ms, Sort

MSIComputer – tilbehørEAN: 4711377235198
Pris fra 722 krtil 899 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 177 kr (20% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 662 kr 6. mar.

Sammenlign priser på MSI Pro MP252 E2, 62,2 cm (24.5), 1920 x 1080 pixel, Fuld HD, LED, 4 ms, Sort og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 722 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
MSI PRO MP252 E2 25" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 120Hz
722 kr
Til butik
MSI PRO MP252 E2 25" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 120Hz billede

Produktinformation

MSI PRO MP252 E2 - LED-skærm - 25" (24.5" til at se) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 120 Hz - IPS - 300 cd/m² - 1500:1 - 1 ms - HDMI, DisplayPort - højtalere

Produktspecifikationer

Mærke: MSI
Artikel nr.: PRO MP252 E2
EAN: 4711377235198
Varenr.: 1002382732
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
MSI Pro MP252 E2, 62,2 cm (24.5), 1920 x 1080 pixel, Fuld HD, LED, 4 ms, Sort
766 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Skærm 25" MSI PRO MP252 E2 - IPS, Full HD, 120 Hz, HDMI/DisplayPort
-38%809 kr
Før 1.309 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Skærm 25" MSI PRO MP252 E2 - IPS, Full HD, 120 Hz, HDMI/DisplayPort billede

Produktinformation

MSI PRO MP252 E2 - LED-skærm - 25" (24.5" til at se) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 120 Hz - IPS - 300 cd/m² - 1500:1 - 1 ms - HDMI, DisplayPort - højtalereGenereltBacklight-teknologi: LED baglysDiagonal størrelse: 25"Dimensioner (B x D x H): 55.8 cm x 18.8 cm x 41.65 cmEgenskaber: Navi Keytynd kant-designMini PC-påsættelig92 % skærm til krop-forholdMSI EyesErgo-teknologitilbehørsåbningEye-Q Check-teknologi4-sidet rammeløsEnergiklasse: Klasse EEnergiklasse (HDR): Klasse FEnergimærke QR-kode URL: Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2055257Farve support: 16,7 millioner farver (6-bit+FRC)Farvespektrum: 79% DCI-P3 (CIE 1976), 99% sRGB (CIE 1976)Formatforhold: 16:9Kontrastforhold: 1500:1Lodret synsvinkel: 178Lysstyrke: 300 cd/m²Paneltype: IPSPixel Pitch: 0.2832 mmResponstid: 4 ms (grå-til-grå), 1 ms (MPRT)Skærmbelægning: BlændfriSkærmtype: LED-baggrundsbelyst LCD-skærm / TFT aktiv matriksStandard opløsning: Full HD (1080p) 1920 x 1080 ved 120 HzSynlig diameter: 24.5"Vandret synsvinkel: 178Vægt: 3.2 kgAudioType: Højtalere - stereoUdgangseffekt/kanal: 2 WattForbindelseInterface: HDMI | DisplayPor...

Produktspecifikationer

Mærke: MSI
Kategori: Skærme
Vægt: 4.8g
EAN: 4711377235198
Varenr.: 1997989
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Skærm 25" MSI PRO MP252 E2 - IPS, Full HD, 120 Hz, HDMI/DisplayPort
-38%829 kr
Før 1.329 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
MSI PRO MP252 E2 25 IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 120Hz
899 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MSI Pro MP252 E2, 62,2 cm (24.5), 1920 x 1080 pixel, Fuld HD, LED, 4 ms, Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MSI Pro MP252 E2, 62,2 cm (24.5), 1920 x 1080 pixel, Fuld HD, LED, 4 ms, Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK722 kr722 krKøb
2CS MEGASTORE DK766 kr805 krKøb
3Boligcenter DK809 kr809 krKøb
4Vivas DK829 kr898 krKøb
5Ultrashop899 kr899 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for MSI Pro MP252 E2, 62,2 cm (24.5), 1920 x 1080 pixel, Fuld HD, LED, 4 ms, Sort

PriceData har fulgt prisen på MSI Pro MP252 E2, 62,2 cm (24.5), 1920 x 1080 pixel, Fuld HD, LED, 4 ms, Sort i 166 dage. Laveste pris i perioden er 662 kr (registreret d. 6. marts 2026), højeste er 734 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 707 kr.

Den nuværende pris på 722 kr er 2% over normalprisen. Der er registreret 6 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 8 prisændringer for MSI Pro MP252 E2, 62,2 cm (24.5), 1920 x 1080 pixel, Fuld HD, LED, 4 ms, Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 8 prisændringer for MSI Pro MP252 E2, 62,2 cm (24.5), 1920 x 1080 pixel, Fuld HD, LED, 4 ms, Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
10. apr. 2026722 kr11 kr (2%)
9. apr. 2026733 kr1 kr (0%)
7. mar. 2026734 kr72 kr (11%)
6. mar. 2026662 kr6 kr (1%)
5. mar. 2026668 kr1 kr (0%)
4. mar. 2026669 kr61 kr (8%)
1. mar. 2026730 kr4 kr (1%)
18. dec. 2025734 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret