Gå til hovedindhold

Neovo Ag Neovo Mx-22 Computerskærm 54,6 Cm (21.5 tommer) 1920 X 1080 Pixel Fuld Hd Lcd Hvid 21.5 tommer 1920 × 1080pixels Tn 16:9

NeovoComputer – tilbehørEAN: 4710739594768
Pris fra 5.347 krtil 5.874 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 527 kr (9% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 5.241 kr 31. mar.

Sammenlign priser på Neovo Ag Neovo Mx-22 Computerskærm 54,6 Cm (21.5 tommer) 1920 X 1080 Pixel Fuld Hd Lcd Hvid 21.5 tommer 1920 × 1080pixels Tn 16:9 og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 5347 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
21" Neovo MX-22 - 1920x1080 - 60Hz - IPS
5.347 kr
Til butik
21" Neovo MX-22 - 1920x1080 - 60Hz - IPS billede

Produktinformation

Neovo MX-22 er designet til klinisk gennemgang og 24/7 medicinsk brug med Full HD 1080p-opløsning og holdbart NeoV Optical Glass. Skærmstørrelse: 21,5" Opløsning: 1920x1080 Opdateringsfrekvens: 60Hz Paneltype: IPS Lysstyrke: 250 cd/m² Anslutninger: HDMI, DVI-D, VGA, DisplayPort Særlige funktioner: NeoV Optical Glass, Medical Grade, Tilt justeringMX-22 tilbyder fremragende billedkvalitet, farvenøjagtighed og kontrast, udviklet til at klare krævende medicinske miljøer med antirefleksivt optisk glas og understøttelse af DICOM Part 14.

Produktspecifikationer

Mærke: Neovo
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: MX-22
EAN: 4710739594768
Varenr.: 2692314
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Neovo MX-22 21.5" 1920 x 1080 (Full HD) DVI VGA (HD-15) HDMI DisplayPort
5.370 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Neovo Ag Neovo Mx-22 Computerskærm 54,6 Cm (21.5 tommer) 1920 X 1080 Pixel Fuld Hd Lcd Hvid 21.5 tommer 1920 × 1080pixels Tn 16:9
5.874 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Neovo Ag Neovo Mx-22 Computerskærm 54,6 Cm (21.5 tommer) 1920 X 1080 Pixel Fuld Hd Lcd Hvid 21.5 tommer 1920 × 1080pixels Tn 16:9 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Neovo Ag Neovo Mx-22 Computerskærm 54,6 Cm (21.5 tommer) 1920 X 1080 Pixel Fuld Hd Lcd Hvid 21.5 tommer 1920 × 1080pixels Tn 16:9 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK5.347 kr5.347 krKøb
2CompuMail DK5.370 kr5.370 krKøb
3Dustin DK5.874 kr5.960,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Neovo Ag Neovo Mx-22 Computerskærm 54,6 Cm (21.5 tommer) 1920 X 1080 Pixel Fuld Hd Lcd Hvid 21.5 tommer 1920 × 1080pixels Tn 16:9

PriceData har fulgt prisen på Neovo Ag Neovo Mx-22 Computerskærm 54,6 Cm (21.5 tommer) 1920 X 1080 Pixel Fuld Hd Lcd Hvid 21.5 tommer 1920 × 1080pixels Tn 16:9 i 146 dage. Laveste pris i perioden er 5.241 kr (registreret d. 31. marts 2026), højeste er 5.874 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 5.394 kr.

Den nuværende pris på 5.347 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 9% den seneste måned. Der er registreret 48 prisfald og 41 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Neovo Ag Neovo Mx-22 Computerskærm 54,6 Cm (21.5 tommer) 1920 X 1080 Pixel Fuld Hd Lcd Hvid 21.5 tommer 1920 × 1080pixels Tn 16:9. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Neovo Ag Neovo Mx-22 Computerskærm 54,6 Cm (21.5 tommer) 1920 X 1080 Pixel Fuld Hd Lcd Hvid 21.5 tommer 1920 × 1080pixels Tn 16:9 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 20265.347 kr40 kr (1%)
27. maj 20265.307 kr23 kr (0%)
26. maj 20265.330 kr69 kr (1%)
24. maj 20265.399 kr129 kr (2%)
23. maj 20265.528 kr16 kr (0%)
22. maj 20265.544 kr62 kr (1%)
20. maj 20265.482 kr267 kr (5%)
13. maj 20265.749 kr125 kr (2%)
5. maj 20265.874 kr557 kr (10%)
2. maj 20265.317 kr69 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret