Gå til hovedindhold

AOC 24E4U 23,8" Full HD IPS skærm - 120 Hz, højdejusterbar, sort

AOCComputer – tilbehørEAN: 4038986142779
Pris fra 860 krtil 1.519 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 659 kr (43% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 851 kr 3. apr.

Sammenlign priser på AOC 24E4U 23,8" Full HD IPS skærm - 120 Hz, højdejusterbar, sort og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 860 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
24" AOC 24E4U - 1920x1080 (FHD) - 120Hz - IPS
860 kr
Til butik
24" AOC 24E4U - 1920x1080 (FHD) - 120Hz - IPS billede

Produktinformation

AOC 24E4U monitor er en praktisk 24" skærm til dagligt arbejde med jævne billeder og komfortabel visning, understøttet af et IPS-panel for ensartede farver og brede betragtningsvinkler. Størrelse: 24" Opløsning: 1920 x 1080 (FHD) Opdateringshastighed: 120Hz Paneltype: IPS Tilslutninger: HDMI, VGA, DisplayPort Særlige funktioner: VESA Adaptive-Sync; hardwarebaseret anti-blue light; USB 3.2 Gen 1 hub Ergonomiske justeringer af standeren og øjenkomfortfunktioner gør det lettere at holde fokus under lange sessioner, mens adaptiv synkronisering hjælper med at holde bevægelser mere klare i blandet brug.

Produktspecifikationer

Mærke: AOC
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: 24E4U
EAN: 4038986142779
Varenr.: 3435099
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
AOC 24E4U 24" IPS 1920 x 1080 (Full HD) DisplayPort HDMI 120 Hz
943 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
AOC 24" skærm 24E4U
990 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Aoc 24e4u 23.8 tommer 1920 × 1080pixels Ips 16:9 120hz
1.190 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
AOC 24E4U 24 IPS 1920 x 1080 (Full HD) DisplayPort HDMI 120 Hz
1.219 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
AOC 24E4U 23,8" Full HD IPS skærm - 120 Hz, højdejusterbar, sort
-6%1.499 kr
Før 1.599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
AOC 24E4U 23,8" Full HD IPS skærm - 120 Hz, højdejusterbar, sort
-6%1.519 kr
Før 1.619 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad AOC 24E4U 23,8" Full HD IPS skærm - 120 Hz, højdejusterbar, sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad AOC 24E4U 23,8" Full HD IPS skærm - 120 Hz, højdejusterbar, sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK860 kr899 krKøb
2CompuMail DK943 kr943 krKøb
3Komplett DK990 kr990 krKøb
4Dustin DK1.190 kr1.276,25 krKøb
5Ultrashop1.219 kr1.219 krKøb
6Boligcenter DK1.499 kr1.499 krKøb
7Vivas DK1.519 kr2.718 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for AOC 24E4U 23,8" Full HD IPS skærm - 120 Hz, højdejusterbar, sort

PriceData har fulgt prisen på AOC 24E4U 23,8" Full HD IPS skærm - 120 Hz, højdejusterbar, sort i 151 dage. Laveste pris i perioden er 793 kr (registreret d. 19. januar 2026), højeste er 887 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 859 kr.

Den nuværende pris på 860 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for AOC 24E4U 23,8" Full HD IPS skærm - 120 Hz, højdejusterbar, sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for AOC 24E4U 23,8" Full HD IPS skærm - 120 Hz, højdejusterbar, sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. maj 2026860 kr6 kr (1%)
26. apr. 2026854 kr6 kr (1%)
22. apr. 2026860 kr6 kr (1%)
9. apr. 2026854 kr3 kr (0%)
3. apr. 2026851 kr23 kr (3%)
2. apr. 2026874 kr23 kr (3%)
25. mar. 2026851 kr2 kr (0%)
19. mar. 2026853 kr2 kr (0%)
14. mar. 2026851 kr2 kr (0%)
13. feb. 2026853 kr21 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret