Gå til hovedindhold

Adax Varmepanel NEO H20KWT med Wifi 230v 2000w hvid, (HxB) 327x1433mm, med ledning og stikprop

AdaxEludstyrWiFi-styringHjemmevarmeEAN: 7040664100480

Adax Neo H WiFi varmepanel 2000W 230V med intelligent app-styring og IP24 certificering. Perfekt til moderne hjem med 5 års garanti og vådrum. Læs mere

Pris fra 1.399 krtil 2.311,25 kr
12 forhandlere

Prisforskel: 912,25 kr (39% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Adax Varmepanel NEO H20KWT med Wifi 230v 2000w hvid, (HxB) 327x1433mm, med ledning og stikprop og køb billigst

12 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1399 kr. 11 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Adax Neo H el-radiator med termostat og WiFi 2000W/230V, hvid, 25m²
1.399 kr
Til butik
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Adax Neo H el-radiator med termostat og WiFi 2000W/230V, hvid, 25 m²
1.449 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Adax Neo H el-radiator med termostat og WiFi 2000W/230V, hvid, 25 m²
1.515 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ADAX Neo H 20 Elvarmepanel med WiFi - 2000 W / 230 V
1.523 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Adax NEO WiFi, hj model, 2000W - 230V
1.551 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Adax Varmepanel NEO H20KWT med Wifi 230v 2000w hvid, (HxB) 327x1433mm, med ledning og stikprop
1.559 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Adax Neo H el-radiator med termostat og WiFi 2000W/230V, hvid, 25 m²
1.599 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Adax Neo WiFi Panelovn 2000W (hvidt)
1.599 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
Adax Neo H Varmepanel med WiFi 2000W 230V
1.603,38 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Varmepanel neo h 20 kwt hvid 230v
1.712,5 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Adax Neo Panel Elradiator med WiFi 2000W 230V, 330x1403 mm, Hvid
1.848 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Adax Neo Panel H20Kwt Wi-Fi 2000W 230V Hv
2.311,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 12 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Adax Varmepanel NEO H20KWT med Wifi 230v 2000w hvid, (HxB) 327x1433mm, med ledning og stikprop koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 12 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Adax Varmepanel NEO H20KWT med Wifi 230v 2000w hvid, (HxB) 327x1433mm, med ledning og stikprop koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS1.399 kr1.399 krKøb
2LavprisEl1.449 kr1.449 krKøb
3BilligVVS DK1.515 kr1.515 krKøb
4CS MEGASTORE DK1.523 kr1.523 krKøb
5WATTOO.DK1.551 kr1.551 krKøb
6Elvvs.dk1.559 kr1.559 krKøb
7Greenline1.599 kr1.599 krKøb
8Komplett DK1.599 kr1.599 krKøb
9EL-NETSALG1.603,38 kr1.603,38 krKøb
10MaintainIt1.712,5 kr1.712,5 krKøb
11Proshop DK1.848 kr1.848 krKøb
12vvsfittings.dk2.311,25 kr2.311,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Adax Neo H WiFi varmepanel 2000W 230V

Adax

Adax Neo H WiFi varmepanel 2000W 230V med intelligent app-styring og IP24 certificering. Perfekt til moderne hjem med 5 års garanti og vådrum.

• varmepanel
• panelovn
• elradiator
• wifi radiator
• adax neo
• intelligent varme
• Hjemmevarme
• WiFi-styring

Beskrivelse

Adax Neo H WiFi varmepanel 2000W 230V er en elegant og intelligent panelovn med indbygget WiFi-styring. Produktet kombinerer skandinavisk design med moderne teknologi og giver dig fuld kontrol over opvarmningen via Adax WiFi-appen. Panelovnen har IP24-certificering og er godkendt til brug i vådrum. Med 5 års garanti og kompatibilitet med Google Home, Amazon Alexa og Homey integreres den perfekt i dit smarte hjem. Effektiv opvarmning af rum op til 25 m² med energibesparende tidsplaner og fjernbetjening.

Specifikationer

mål:1403 x 330 x 87 mm
farve:Hvid
vægt:8,86 kg
effekt:2000W
garanti:5 år
frekvens:50 Hz
ip_klasse:IP24
materiale:Stål
spænding:230V
termostat:Digital med app-styring
kabellængde:1,3 m
godkendt_vådrum:Ja
isolationsklasse:II
temperatur_interval:6-35°C

Ofte stillede spørgsmål3 spørgsmål

Er varmepanelet godkendt til brug i vådrum?

Ja, Adax Neo H har IP24-certificering og er godkendt til brug i badeværelser og andre vådrum.

Hvor stort et rum kan dette varmepanel varme?

2000W modellen kan effektivt opvarme rum op til 25 m² afhængigt af isolering og loftshøjde.

Kan jeg styre varmepanelet via smartphone?

Ja, via den gratis Adax WiFi-app kan du styre temperaturen, lave tidsplaner og overvåge forbruget hjemmefra eller på farten.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Adax Varmepanel NEO H20KWT med Wifi 230v 2000w hvid, (HxB) 327x1433mm, med ledning og stikprop

PriceData har fulgt prisen på Adax Varmepanel NEO H20KWT med Wifi 230v 2000w hvid, (HxB) 327x1433mm, med ledning og stikprop i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.399 kr (registreret d. 30. maj 2026), højeste er 1.551 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.476 kr.

Den nuværende pris på 1.399 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 8% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for Adax Varmepanel NEO H20KWT med Wifi 230v 2000w hvid, (HxB) 327x1433mm, med ledning og stikprop. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for Adax Varmepanel NEO H20KWT med Wifi 230v 2000w hvid, (HxB) 327x1433mm, med ledning og stikprop de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20261.399 kr50 kr (3%)
12. maj 20261.449 kr66 kr (4%)
11. maj 20261.515 kr66 kr (5%)
24. apr. 20261.449 kr45 kr (3%)
23. apr. 20261.494 kr45 kr (3%)
2. mar. 20261.449 kr45 kr (3%)
1. mar. 20261.494 kr45 kr (3%)
25. feb. 20261.449 kr45 kr (3%)
26. jan. 20261.494 kr57 kr (4%)
7. jan. 20261.551 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret