Gå til hovedindhold

Adax Varmepanel NEO H06KWT med Wifi 230v 600w hvid, (HxB) 327x635mm, med ledning og stikprop

AdaxEludstyrWiFi-styringHjemmekomfort og energibesparelseEAN: 7040664100428

Adax Neo H WiFi varmepanel med intelligent app-styring og 600W effekt. IP24 godkendt til vådrum, 5 års garanti. Perfekt til opvarmning af rum op til 8m². Læs mere

Pris fra 1.094 krtil 1.267 kr
11 forhandlere

Prisforskel: 173 kr (14% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 599 kr 10. mar.

Sammenlign priser på Adax Varmepanel NEO H06KWT med Wifi 230v 600w hvid, (HxB) 327x635mm, med ledning og stikprop og køb billigst

11 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1094 kr. 11 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ADAX Neo H 06 Elvarmepanel med WiFi - 600 W / 230 V
1.094 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Adax Neo H el-radiator med termostat og WiFi 600W/230V, hvid, 8 m²
1.099 kr
Til butik
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Adax Neo H el-radiator med termostat og WiFi 600W/230V, hvid, 8 m²
1.099 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Adax Neo WiFi Panelovn 600W (hvidt)
1.099 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Adax Neo H Varmepanel med WiFi 600W 230V
1.109,09 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
Adax Neo H Varmepanel med WiFi 600W 230V
1.109,09 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Adax Varmepanel NEO H06KWT med Wifi 230v 600w hvid, (HxB) 327x635mm, med ledning og stikprop
1.178 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Varmepanel neo h 06 kwt hvid 230v
1.193,75 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Adax Neo H el-radiator med termostat og WiFi 600W/230V, hvid, 8 m²
1.199 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Adax Neo H el-radiator med termostat og WiFi 600W/230V, hvid, 8 m²
1.199 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Adax Neo Panel Elradiator med WiFi 600W 230V, 330x635 mm, Hvid
1.267 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Adax Varmepanel NEO H06KWT med Wifi 230v 600w hvid, (HxB) 327x635mm, med ledning og stikprop koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Adax Varmepanel NEO H06KWT med Wifi 230v 600w hvid, (HxB) 327x635mm, med ledning og stikprop koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK1.094 kr1.094 krKøb
2CompletVVS1.099 kr1.099 krKøb
3LavprisEl1.099 kr1.099 krKøb
4Komplett DK1.099 kr1.099 krKøb
5EL-GROSSISTEN1.109,09 kr1.109,09 krKøb
6EL-NETSALG1.109,09 kr1.109,09 krKøb
7Elvvs.dk1.178 kr1.178 krKøb
8MaintainIt1.193,75 kr1.193,75 krKøb
9BilligVVS DK1.199 kr1.199 krKøb
10Greenline1.199 kr1.199 krKøb
11Proshop DK1.267 kr1.267 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Adax Varmepanel Neo H 06 KWT 600W WiFi Hvid

Adax

Adax Neo H WiFi varmepanel med intelligent app-styring og 600W effekt. IP24 godkendt til vådrum, 5 års garanti. Perfekt til opvarmning af rum op til 8m².

• adax varmepanel
• neo h
• wifi radiator
• panelovn
• el-radiator
• varmepanel wifi
• adax neo
• Hjemmekomfort og energibesparelse
• WiFi-styring

Beskrivelse

Adax Neo H WiFi er en elegant og intelligent panelovn, der kombinerer stilfuldt skandinavisk design med moderne WiFi-teknologi. Med 600W effekt og mål på 635 x 327 mm er den perfekt til opvarmning af rum op til 8m². Panelovnen kan nemt tilsluttes dit hjemmenetværk via Adax WiFi-appen, hvor du kan styre temperaturen og oprette tidsplaner for optimal energibesparelse. Den er IP24 godkendt til brug i vådrum og badeværelser, dobbeltisoleret (klasse 2) og beskyttet mod overophedning. Installation er nem med medfølgende vægbeslag og 1,3m strømkabel med stikprop. Kompatibel med Google Home, Amazon Alexa og Homey for fuld smart home-integration.

Specifikationer

mål:635 x 327 x 85 mm (L x H x D)
areal:8 m²
farve:Hvid
kabel:1,3 meter med stikprop
vægt:4,46 kg
effekt:600W
garanti:5 år
frekvens:50 Hz
ip_klasse:IP24
materiale:Stål
spænding:230V
termostat:Digital WiFi-styring
installation:Vægmontering med beslag
isolationsklasse:Klasse 2
temperatur_interval:6-35°C

Ofte stillede spørgsmål3 spørgsmål

Kan panelovnen bruges i badeværelset?

Ja, Adax Neo H er IP24 godkendt og kan bruges sikkert i vådrum og badeværelser.

Hvor stort et rum kan den opvarme?

Med 600W effekt er den ideel til rum op til 8m² afhængigt af isolering og lofthøjde.

Virker den med smart home systemer?

Ja, den er kompatibel med Google Home, Amazon Alexa og Homey for fuldstændig smart home-integration.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Adax Varmepanel NEO H06KWT med Wifi 230v 600w hvid, (HxB) 327x635mm, med ledning og stikprop

PriceData har fulgt prisen på Adax Varmepanel NEO H06KWT med Wifi 230v 600w hvid, (HxB) 327x635mm, med ledning og stikprop i 183 dage. Laveste pris i perioden er 599 kr (registreret d. 8. januar 2026), højeste er 1.094 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.010 kr.

Den nuværende pris på 1.094 kr er 8% over normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for Adax Varmepanel NEO H06KWT med Wifi 230v 600w hvid, (HxB) 327x635mm, med ledning og stikprop. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for Adax Varmepanel NEO H06KWT med Wifi 230v 600w hvid, (HxB) 327x635mm, med ledning og stikprop de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20261.094 kr18 kr (2%)
30. maj 20261.076 kr28 kr (3%)
26. maj 20261.048 kr28 kr (3%)
24. maj 20261.076 kr28 kr (3%)
17. maj 20261.048 kr28 kr (3%)
16. maj 20261.076 kr28 kr (3%)
12. maj 20261.048 kr28 kr (3%)
11. maj 20261.076 kr28 kr (3%)
18. apr. 20261.048 kr28 kr (3%)
17. apr. 20261.076 kr28 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret