Gå til hovedindhold

Adax Varmepanel NEO H10KWT med Wifi 230v 1000w hvid, (HxB) 327x809mm, med ledning og stikprop

AdaxEludstyrWiFi app-styringSmart hjemmevarmeEAN: 7040664100442

Adax NEO H WiFi Varmepanel 1000W med smart app-styring og IP24 certificering. Perfekt til opvarmning af 13 m² med energieffektiv WiFi-teknologi og 5 års garanti. Læs mere

Pris fra 1.081,5 krtil 1.499 kr
11 forhandlere

Prisforskel: 417,5 kr (28% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 799 kr 12. mar.

Sammenlign priser på Adax Varmepanel NEO H10KWT med Wifi 230v 1000w hvid, (HxB) 327x809mm, med ledning og stikprop og køb billigst

11 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1081.5 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ADAX Neo H 10 Elvarmepanel med WiFi - 1000 W / 230 V
1.081,5 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Adax Neo H el-radiator med termostat og WiFi 1000W/230V, hvid, 13 m²
1.099 kr
Til butik
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Adax Neo H el-radiator med termostat og WiFi 1000W/230V, hvid, 13 m²
1.139 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Adax Neo WiFi Panelovn 1000W (hvidt)
1.199 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
ELRADIATOR NEO WIFI, 1000W, IP24
1.207,54 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
ELRADIATOR NEO WIFI, 1000W, IP24
1.207,54 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Adax Varmepanel NEO H10KWT med Wifi 230v 1000w hvid, (HxB) 327x809mm, med ledning og stikprop
1.248 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Adax Neo H el-radiator med termostat og WiFi 1000W/230V, hvid, 13 m²
1.299 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Varmepanel neo h 10 kwt hvid 230v
1.300 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Adax Neo Panel Elradiator med WiFi 1000W 230V, 330x809 mm, Hvid
1.371 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Adax Neo H el-radiator med termostat og WiFi 1000W/230V, hvid, 13 m²
1.499 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Adax Varmepanel NEO H10KWT med Wifi 230v 1000w hvid, (HxB) 327x809mm, med ledning og stikprop koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Adax Varmepanel NEO H10KWT med Wifi 230v 1000w hvid, (HxB) 327x809mm, med ledning og stikprop koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK1.081,5 kr1.081,5 krKøb
2CompletVVS1.099 kr1.099 krKøb
3LavprisEl1.139 kr1.139 krKøb
4Komplett DK1.199 kr1.199 krKøb
5EL-GROSSISTEN1.207,54 kr1.207,54 krKøb
6EL-NETSALG1.207,54 kr1.207,54 krKøb
7Elvvs.dk1.248 kr1.248 krKøb
8Greenline1.299 kr1.299 krKøb
9MaintainIt1.300 kr1.300 krKøb
10Proshop DK1.371 kr1.371 krKøb
11BilligVVS DK1.499 kr1.499 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Adax NEO H WiFi Varmepanel 1000W

Adax

Adax NEO H WiFi Varmepanel 1000W med smart app-styring og IP24 certificering. Perfekt til opvarmning af 13 m² med energieffektiv WiFi-teknologi og 5 års garanti.

• varmepanel
• elradiator
• panelovn
• wifi radiator
• smart varme
• adax neo
• el-varme
• wifi elradiator
• Smart hjemmevarme
• WiFi app-styring

Beskrivelse

Adax NEO H WiFi Varmepanel 1000W er en elegant og intelligent el-radiator, der kombinerer stilfuldt skandinavisk design med moderne WiFi-teknologi. Med indbygget WiFi kan du nemt styre temperaturen via Adax WiFi-appen på din smartphone, uanset hvor du er. Radiatoren har en effekt på 1000W og er ideell til opvarmning af rum på op til 13 m². Den er IP24 certificeret og godkendt til brug i vådrum som badeværelser. Med dobbelt isolering (klasse 2) og beskyttelse mod overophedning sikrer den både sikkerhed og energieffektivitet. Det minimalistiske hvide design passer perfekt ind i ethvert moderne hjem, og med 5 års garanti får du sikkerhed for kvaliteten.

Specifikationer

mål:809 x 327 x 85 mm
farve:Hvid
vægt:5,53 kg
effekt:1000W
garanti:5 år
frekvens:50 Hz
ip_klasse:IP24
materiale:Stål
spænding:230V
termostat:Digital med app-styring
systemkrav:2,4 GHz WiFi, WPA2
kabel_længde:1,3 m
rumstørrelse:13 m²
isolationsklasse:Klasse 2
temperatur_interval:6-35°C

Ofte stillede spørgsmål3 spørgsmål

Er radiatoren godkendt til badeværelser?

Ja, Adax NEO H har IP24 certificering og er godkendt til brug i vådrum og badeværelser.

Hvor stort et rum kan den opvarme?

Med 1000W effekt er den ideell til rum på op til 13 m² afhængigt af isolering og loftshøjde.

Fungerer WiFi-appen på alle smartphones?

Ja, Adax WiFi-appen er tilgængelig til iOS, Android og Windows og fungerer på alle moderne smartphones.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Adax Varmepanel NEO H10KWT med Wifi 230v 1000w hvid, (HxB) 327x809mm, med ledning og stikprop

PriceData har fulgt prisen på Adax Varmepanel NEO H10KWT med Wifi 230v 1000w hvid, (HxB) 327x809mm, med ledning og stikprop i 183 dage. Laveste pris i perioden er 799 kr (registreret d. 11. januar 2026), højeste er 1.153 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.052 kr.

Den nuværende pris på 1.081,5 kr er 3% over normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for Adax Varmepanel NEO H10KWT med Wifi 230v 1000w hvid, (HxB) 327x809mm, med ledning og stikprop. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for Adax Varmepanel NEO H10KWT med Wifi 230v 1000w hvid, (HxB) 327x809mm, med ledning og stikprop de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20261.081,5 kr2,5 kr (0%)
27. maj 20261.084 kr46 kr (4%)
26. maj 20261.130 kr46 kr (4%)
17. maj 20261.084 kr46 kr (4%)
16. maj 20261.130 kr46 kr (4%)
10. maj 20261.084 kr46 kr (4%)
9. maj 20261.130 kr46 kr (4%)
7. apr. 20261.084 kr285 kr (36%)
12. mar. 2026799 kr285 kr (26%)
3. feb. 20261.084 kr285 kr (36%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret