Gå til hovedindhold

Adax Varmepanel NEO H12KWT med Wifi 230v 1200w hvid, (HxB) 327x984mm, med ledning og stikprop

AdaxEludstyrWiFi app-styringSmart hjemmeopvarmningEAN: 7040664100459

Adax Neo H WiFi varmepanel med app-styring, stænktæt design og 5 års garanti. Elegant hvid finish passer perfekt til moderne hjem med smart funktioner. Læs mere

Pris fra 1.162 krtil 1.836,25 kr
12 forhandlere

Prisforskel: 674,25 kr (37% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Adax Varmepanel NEO H12KWT med Wifi 230v 1200w hvid, (HxB) 327x984mm, med ledning og stikprop og køb billigst

12 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1162 kr. 11 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ADAX Neo H 12 Elvarmepanel med WiFi - 1200 W / 230 V
1.162 kr
Til butik
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Adax Neo H el-radiator med termostat og WiFi 1200W/230V, hvid, 15 m²
1.169 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Adax Neo H el-radiator med termostat og WiFi 1200W/230V, hvid, 15 m²
1.199 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Adax NEO WiFi, hj model, 1200W - 230V
1.216 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
ELRADIATOR NEO WIFI, 1200W, IP24
1.253,41 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Adax Varmepanel NEO H12KWT med Wifi 230v 1200w hvid, (HxB) 327x984mm, med ledning og stikprop
1.296 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Adax Neo H el-radiator med termostat og WiFi 1200W/230V, hvid, 15 m²
1.299 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Adax Neo H el-radiator med termostat og WiFi 1200W/230V, hvid, 15 m²
1.299 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Varmepanel neo h 12 kwt hvid 230v
1.348,75 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Adax Neo Panel Elradiator med WiFi 1200W 230V, 330x984 mm, Hvid
1.437 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Adax Neo WiFi Panelovn 1200W (hvidt)
1.460 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Adax Neo Panel H12Kwt Wi-Fi 1200W 230V Hv
1.836,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 12 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Adax Varmepanel NEO H12KWT med Wifi 230v 1200w hvid, (HxB) 327x984mm, med ledning og stikprop koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 12 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Adax Varmepanel NEO H12KWT med Wifi 230v 1200w hvid, (HxB) 327x984mm, med ledning og stikprop koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK1.162 kr1.162 krKøb
2LavprisEl1.169 kr1.169 krKøb
3LavprisVVS1.199 kr1.199 krKøb
4WATTOO.DK1.216 kr1.216 krKøb
5EL-NETSALG1.253,41 kr1.253,41 krKøb
6Elvvs.dk1.296 kr1.296 krKøb
7BilligVVS DK1.299 kr1.299 krKøb
8Greenline1.299 kr1.299 krKøb
9MaintainIt1.348,75 kr1.348,75 krKøb
10Proshop DK1.437 kr1.437 krKøb
11Komplett DK1.460 kr1.460 krKøb
12vvsfittings.dk1.836,25 kr1.836,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Adax Neo H WiFi Varmepanel 1200W 230V Hvid

Adax

Adax Neo H WiFi varmepanel med app-styring, stænktæt design og 5 års garanti. Elegant hvid finish passer perfekt til moderne hjem med smart funktioner.

• varmepanel
• elradiator
• adax neo
• wifi varme
• smart opvarmning
• panelovn
• elvarme
• radiator
• Smart hjemmeopvarmning
• WiFi app-styring

Beskrivelse

Adax Neo H WiFi varmepanel er en elegant og intelligent opvarmningsløsning til moderne danske hjem. Med 1200W effekt og WiFi-styring via Adax-appen kan du nemt kontrollere temperaturen fra din smartphone, hvor du end er. Panelet har IP24 beskyttelse, hvilket gør det sikkert til brug i vådrum som badeværelser. Det stilrene hvide design med kompakte mål på 98,4 x 33 cm passer diskret ind i ethvert rum. Dobbeltisoleret konstruktion og indbygget overophedningsbeskyttelse sikrer sikker drift. Perfekt til opvarmning af rum op til 15m² med energieffektiv drift og programmerbare tidsplaner for optimal komfort.

Specifikationer

mål:98.4 x 33 x 8.7 cm
wifi:Ja
farve:Hvid
vægt:6.4 kg
effekt:1200W
garanti:5 år
frekvens:50 Hz
ip_klasse:IP24
materiale:Stål
spænding:230V
termostat:Digital WiFi
vægbeslag:Inkluderet
app_styring:Adax WiFi App
installation:Ledning med stikprop
kompatibilitet:Google Home, Amazon Alexa, Homey
rum_størrelse:15 m²
isolationsklasse:Klasse II
temperatur_interval:6-35°C

Ofte stillede spørgsmål3 spørgsmål

Er panelet sikkert til badeværelser?

Ja, Adax Neo H har IP24 beskyttelse og er godkendt til brug i vådrum som badeværelser.

Hvor stort et rum kan det opvarme?

Panelet er designet til at opvarme rum op til 15 m² effektivt med sin 1200W effekt.

Fungerer WiFi-styringen altid?

WiFi-appen virker straks, men selve panelet kan tage op til 10 minutter at registrere temperaturændringer fra appen.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Adax Varmepanel NEO H12KWT med Wifi 230v 1200w hvid, (HxB) 327x984mm, med ledning og stikprop

PriceData har fulgt prisen på Adax Varmepanel NEO H12KWT med Wifi 230v 1200w hvid, (HxB) 327x984mm, med ledning og stikprop i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.162 kr (registreret d. 19. januar 2026), højeste er 1.199 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.169 kr.

Den nuværende pris på 1.162 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for Adax Varmepanel NEO H12KWT med Wifi 230v 1200w hvid, (HxB) 327x984mm, med ledning og stikprop. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for Adax Varmepanel NEO H12KWT med Wifi 230v 1200w hvid, (HxB) 327x984mm, med ledning og stikprop de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 20261.162 kr1 kr (0%)
19. maj 20261.163 kr1 kr (0%)
13. maj 20261.162 kr1 kr (0%)
9. maj 20261.163 kr3 kr (0%)
18. apr. 20261.166 kr3 kr (0%)
17. apr. 20261.169 kr3 kr (0%)
9. mar. 20261.166 kr3 kr (0%)
8. mar. 20261.169 kr3 kr (0%)
1. mar. 20261.166 kr3 kr (0%)
24. feb. 20261.163 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret